Program Rozwoju Finansowego Kobiety i Pieniądze

Szukam Najbardziej Zdeterminowanych Osób

Jeśli to TY... Będę osobiście z Tobą pracować, aby pomóc Ci w osobistym rozwoju finansowym w ciągu najbliższych 12 miesięcy!

Rocznie współpracuję tylko z niewielką grupą osób, które chcą zwiększyć swoją efektywność finansową na wszystkich poziomach.

Skoro dotarłaś do tej strony, to znaczy, że pojawiła się dla Ciebie szansa i pojawiły się wolne miejsca...

Bardzo ograniczona liczba dostępnych miejsc

Sprawdź teraz!

 Hello! 

Jestem self-made woman, co oznacza, że stworzyłam swoją markę osobistą od zera, swój niezależny świat zawodowo - finansowy i jestem panią swojego życia. To coś więcej niż tylko niezależność finansowa! 

Pomagam kobietom w rozwoju finansowym, dzięki maksymalizacji efektów w zakresie zarabiania, zarządzania, gromadzenia i pomnażania pieniędzy. W zależności od celów wspieram w stworzeniu najlepszej strategii i pomagam w jej wdrożeniu. Mam na koncie sukces osobisty i ponad 10 000 kobiet, które zaufały mi i sięgnęły po moją wiedzę, rozwiązania i produkty edukacyjne.

Pomogę ci osiągnąć spektakularne efekty w wybranym obszarze twojego finansowego życia!

Dominika to kobieta pełna pasji i energii! Jej warsztaty to finansowe "must have" dla każdej kobiety. Dominika uczy kochać pieniądze i doceniać ich wartość. Ma także w sobie duże poczucie humoru i dystans, to sprawia że jest wiarygodna. Polecam współpracę z Dominiką!

Teresa Sielawa

Dyrektor ds Zasobów ludzkich Nexteer Automotive Poland / Członek Zarządu

Dominika to niesamowita i inspirująca postać!  Miałam przyjemność współpracować z Dominiką przy kilku projektach i każdy z nich okazał się sukcesem! Oprócz ogromnego bagażu wiedzy popartej doświadczeniem zawodowym Dominika to osoba zdeterminowana, bardzo zaangażowana w pracę, a do tego pozytywna i otwarta na wszelkie pomysły. Praca z Dominiką to czysta przyjemność.

Kamila Iskierka

Menedżer ds. marketingu w RTK System Sp. z o.o.

Bardzo ograniczona liczba dostępnych miejsc

>
Success message!
Warning message!
Error message!