Rekrutacja do programu została zamknięta

Stać Cię na WIĘCEJ!

Dołącz do programu edukacyjnego, w którym nauczysz się wyceniać na bogato swoją pracę, negocjować i sprzedawać. Wszystko po to, aby już nigdy nie martwiła się o stan swojego konta!

TAK! Stać mnie na więcej!
Cześć!

Pojawiłam się na Twojej drodzy, aby przypomnieć Ci, że stać Cię na bardzo dużo!


To ważne słowa, których potrzebujemy, aby poczuć się pewniej i mocniej, gdy... rozmawiamy również o pieniądzach.


Po raz pierwszy usłyszałam je, gdy miałam 30 lat i od tamtego momentu zaczęły rosnąć mi skrzydła, które niosą mnie coraz wyżej. Zapytasz jak to się mogło stać?


Uwierzyłam wtedy w siebie i to, że mogę być i mieć to czego zapragnę, dzięki opanowaniu pewnych nowych kompetencji i wdrożeniu je w życie. Ja po prostu kiedyś sądziłam, że nie nadaję się do sprzedawania, zapalania ludzkich serc do swoich idei i do robienia rzeczy wielkich. A to nie jest prawdą!


Każda z nas może, a nawet powinna snuć wielkie marzenia, pragnąć luksusu i dobrego, spokojnego i bezpiecznego życia. A te wspomniane kompetencje to wiedza i praktyka, jak za pośrednictwem pieniędzy to osiągnąć!


Idziesz ze mną dalej?

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze

Tego potrzebujesz i większość już masz!

01

WIEDZA

02

ROZWIĄZANIE

03

KLIENT / PRACODAWCA

No właśnie!

Bez względu na to, ile posiadasz dyplomów i certyfikatów, jest na pewno jeden temat, na który wiesz więcej ode mnie i innych. Masz czego uczyć i w czym pomagać! Pora to odkryć, ładne opakować, wycenić i zacząć sprzedawać za dobre (nie godne) pieniądze!

Chociaż mogłyśmy obie studiować ten sam kierunek, po latach mamy swoje unikalne doświadczenie i wiedzę, która pozwala rozwiązywać swoje problemy. Przyszła pora pomóc innym w rozwiązywaniu ich problemów za pieniądze!

Pokaż się światu od najlepszej strony i zwiększ szanse na lepsze wynagrodzenie i lepszą sprzedaż w swoim biznesie! Twoi wymarzeni klienci czekają. Rusz się w końcu do nich!

Gdybyś to wiedziała wcześniej?

Masz do tego prawo!

Masz prawo podnieść swoje stawki i oczekiwać wyższego wynagrodzenia. Masz pełne prawo do tego, aby spieniężyć swoją edukację, doświadczenie i wiedzę.

To jest ten moment!

AUDYT źródeł twoich obecnych przychodów, stawek, oferty, wizerunku i wszystkiego tego, co determinuje twoje obecne przychody

ANALIZA finansowa twoich potrzeb i możliwości rynkowych względem zwiększenia przychodów

NOWA OFERTA i cennik produktów i usług lub rozbudowane CV dla pracodawcy

Program edukacyjny STAĆ CIĘ NA WIĘCEJ!

TRENING rozmowy sprzedażowej lub rekrutacyjnej z nową ofertą i oczekiwaniami finansowymi

Będziemy pracować wspólnie nad twoją konkretną sytuacją. Dodatkowo otrzymasz gotowe rozwiązania, z których ja korzystam w swojej pracy każdego dnia!

Jeśli...

Pracujesz na etacie i chcesz dostać podwyżkę lub zmienić pracę na lepiej płatną

Nie wiesz, jak wycenić swoje nowe i oczekiwane wynagrodzenie, aby zostało zaakceptowane przez pracodawcę? Nie wiesz, co sprawdza się najlepiej podczas negocjacji wynagrodzenia? Nie wiesz, jak zbudować atrakcyjne CV na bazie tego, co już dokonałaś? Nie wiesz, jak budować swój ekspercki wizerunek na rynku pracy?

Masz swoją firmę i chcesz więcej zarabiać dzięki usługom i produktom

Nie wiesz, jak ułożyć ofertę produktów i usług, aby były atrakcyjne dla twoich klientów? Nie wiesz, jaka powinna być marża i wielkość sprzedaży w danym miesiącu? Nie wiesz, z jakich technik marketingowych i sprzedażowych skorzystać, aby zarobić?

Ten program jest dla Ciebie!

Dzięki udziałowi w programie "Stać Cię na więcej!" podniesiesz swoją wewnętrzną energię do ambitnego wyceniania i zarabiania pieniędzy. Dostaniesz skuteczne narzędzia i wiedzę, z której ja korzystam z sukcesem przez całe swoje zawodowe życie!

Ucz się od najskuteczniejszych!

Oto moje CV

Od stażysty do Executive Director i zarządzania 40 osobowym zespołem w międzynarodowej korporacji

Studia doktoranckie

10 lat kariery w korpo

Magister Dziennikarstwa w gronie 5% najlepszych studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Prawie doktor ekonomii na SGH w Warszawie.

2 dzieci i ten sam mąż

W tym samym czasie urodziłam dwoje dzieci i uratowałam małżeństwo przed rozwodem

Ponad 2 mln złotych

Przez 17 lat pracy zawodowej zgromadziłam majątek o wartości ponad 2 mln złotych netto, w tym 6 nieruchomości

Kobieta i Pieniądze

Stworzyłam od zera organizację edukacji finansowej dla kobiet, która jest źródłem wiedzy i możliwością rozwoju dla tysięcy kobiet w Polsce

Jak do tego doszłam?

Odwagą i pracą!

Dominika jest mega fajną osobą, zna się na rzeczy, a przede wszystkim jest bardzo skuteczna!

"Dzięki niej zrobiłam porządek ze swoimi finansami firmowymi i prywatnymi, a przede wszystkim dała mi kopa do zmiany modelu biznesowego, który bardzo mnie męczył i dawał niskie zyski. Dominika zmotywowała mnie także do bycia bardziej asertywną i zwrócenia uwagi na swoje potrzeby, co jest niezbędne do utrzymania harmonii w życiu."


Joanna

Ty też tak możesz!

Jeśli do tej pory sądziłaś, że twoje zarobki i w ogóle całe życie, zależą od... innych, losu, szczęścia,... To ja Ci dzisiaj przypomnę, że to wszystko zależy w dużej mierze od Ciebie! TAK! Od Ciebie!


Czy pragniesz doświadczyć takich sytuacji, że w sklepie lub restauracji nie patrzysz już na ceny? Albo masz ochotę na podróż zagraniczną to otwierasz komputer, kupujesz bilety i noclegi, tak od ręki?


To wszystko jest w zasięgu!

1. Zwiększ zarobki

2. Zarządzaj pieniędzmi

3. Inwestuj nadwyżki


W programie "Stać Cię na więcej" skupimy się na pierwszym kroku. Pokażę Ci, że to ile zarabiasz to tylko punkt wyjścia, bo ceny i stawki ustalasz TY i nikt więcej. To Ty decydujesz ile chcesz i ile ostatecznie zarobisz. Wszystko w Twoich rękach!


Przyszła pora na odwagę i działanie, a ja z wielką radością będę Ci w tym towarzyszyć!


Dominika

Co dokładnie otrzymujesz w programie

Czterotygodniowy program edukacyjny

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i wspólne spotkania online

Indywidualne konsultacje z mentorką

Praca nad swoimi indywidualnymi celami

Tylko systematyczna praca nad wdrożeniem zmian pozwala osiągnąć zamierzone efekty. W programie będziesz pracować w określonym rytmie z ustalonym harmonogramem prac. Dzięki czemu wdrożysz swoje strategie szybciej niż samodzielnie.

24/7 dostęp do wspólnej przestrzeni dla uczestniczek programu, gdzie publikowane są zadania do wykonania, plany działań, wskazówki, dodatkowe wytyczne. To także przestrzeń do wymiany informacji, integracji i wspólnej pracy.

Zadaniem mentorki jest wsparcie uczestniczek w osiąganiu zamierzonych celów. Jest dostępna podczas cotygodniowych spotkań online, w zamkniętej grupie na Facebooku i podczas cotygodniowych indywidualnych konsultacji online

Praca w programie polega na działaniu! Podczas czterech tygodni nie tylko dowiesz się, jak robić pewne rzeczy lepiej, ale je zrobisz! Dzięki pracy z mentorką dostaniesz konkretne wskazówki dopasowane do twojej konkretnej sytuacji!

Dawałaś nam wycisk! Podsuwałaś tyle wartościowych materiałów! I cały, cały czas wspierałaś.

"Uzbroiłaś mnie w wiedzę i narzędzia, dzięki którym widzę realność moich projektów na liczbach. Daje mi to duże poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiam, polecam, dziękuję!"


Ola

AUDYT

ANALIZA

OFERTA

  • 2 tydzień
  • ANALIZA finansowa twoich potrzeb i możliwości rynkowych względem zwiększenia przychodów
  • 3 tydzień
  • NOWA OFERTA i cennik produktów i usług lub rozbudowane CV dla pracodawcy
  • 1 tydzień
  • AUDYT źródeł twoich obecnych przychodów, stawek, oferty, wizerunku i wszystkiego tego, co determinuje twoje obecne przychody

Czterotygodniowy program obejmuje

TRENING

  • 4 tydzień
  • TRENING rozmowy sprzedażowej lub rekrutacyjnej z nową ofertą i oczekiwaniami finansowymi

Rekrutacja do programu została zamknięta

Dołącz do programu "Stać Cię na więcej"

Dołączam za 2499 zł

Stać Cię na więcej!

Bilet na szkolenie stacjonarne "Kobieta i Pieniądze" do wykorzystania w 2020 r. (wartość: 599 zł)

Całkowita wartość: 11 681 zł

Plan: Money SOLO

Czterotygodniowy program edukacyjno - mentoringowy (wartość: 2997 zł)

Zamknięta grupa na Facebooku i stały dostęp do mentorki (wartość: 1691 zł)

Cotygodniowe konsultacje online na żywo na grupie (wartość: 3897 zł)

Zapisy trwają do 22 czerwca (poniedziałek) do godziny 23:59

Pakiet podstawowy

BONUS 1

Indywidualne konsultacje online z mentorką raz na tydzień w czasie trwania programu (wartość: 1499 zł)

BONUS 2

Kurs online "Zyskowna Firma" nt budżetu firmowego (wartość: 499 zł)

BONUS 3

Kurs online "Budżet domowy" (wartość: 499 zł)

BONUS 4

Dni
Godzin
Minut
Sekund

BONUS 2

BONUS 3

BONUS 4

Oszczędzasz ponad 76%!

Jeśli masz pytania, zadaj je!

Nie jesteś pewna, czy program jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną⤵

Umów się!

Bardzo dziękuję za szkolenie oraz za przesłane materiały. Niesamowicie miło było Cię poznać, bo jesteś Super Babką z mega pozytywną energią. Szkolenie było merytoryczne i konkretne, a narzędzia, które przedstawiłaś na pewno będę wykorzystywać w swoim biznesie. Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.

Iwona

Dziękuje Tobie za przekazanie mega dużej dawki wiedzy, ale co tez ważne pozytywnej energii. Byłam pod wrażeniem trzymania przez Ciebie tempa pracy i bycia uważnym na nas, przy jednoczesnym luzie z dawka dobrego humoru. Dziękuję za to, że masz gotowość dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Ela

Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Aleksandra

Zacznij działać, inaczej nic się nie zmieni!

Start programu już we wtorek 23 czerwca!

Nie zwlekaj! Dołącz!

Dołączam taniej o 76%!

UWAGA! Możliwość płatności ratalnych! Kliknij w zielony guzik i wybierz opcję PayU Raty.

Copyright © 2020 - Dominika Nawrocka SKY IS THE LIMIT LTD