Gratulacje!

Jesteś w kolejnym etapie rekrutacji na Ambasadorkę Klubu Kobiety i Pieniądze!

Przechodząc pozytywnie rekrutację dołączasz do zespołu Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze, który ma swoją strukturę i zasady funkcjonowania. Poświęć teraz kilka minut i wczytaj się dokładnie, jak pracujemy. Ważne jest dla nas, abyś dobrze czuła się w naszym gronie i zgadzała się z naszymi wartościami.

Nasze Wartości

Ważne jest dla nas zaangażowanie, jakie każdego dnia wkładamy w rozwój Klubów i wsparcie, jakie dajemy innym kobietom podczas spotkań. Empatycznie i z troską pochylamy się nad każdą z nich, aby wesprzeć je w codziennym rozwoju ich inteligencji finansowej.

Budujemy długotrwałe i pozytywne relacje w zespole Ambasadorek i z klubowiczkami.

Uczymy się przez całe życie. Uczymy innych, aby rozwijać się również indywidualnie. Nie boimy się wyzwań i odważnie rozwijamy swoje Kluby. Mamy ogromną satysfakcję z tego co robimy!

Nasza Misja

Naszą misją jest upowszechnienie dostępu do edukacji finansowej dla kobiet w Polsce. Pokazanie im, że  umiejętne posługiwanie się pieniędzmi pozwala zapewnić dobry byt sobie i swojej rodzinie. Natomiast odważne zarabianie i pomnażanie pieniędzy, które jest dostępne również dla kobiet, pozwala zabezpieczyć ich finansową przyszłość.

Nasza Strategia

Dotarcie do każdej dorosłej Polki z podstawową wiedzą w zakresie finansów osobistych poprzez uczestnictwo w Klubach Kobiety i Pieniądze!

Realizujemy tę strategię otwierając każdego miesiąca kolejne Kluby Kobiety i Pieniądze. Docelowo Klub Kobiety i Pieniądze będzie działał w każdym polskim mieście, a jest ich około 930!

Nie zadzieje się to bez Ciebie, droga kandydatko na Ambasadorkę! Dzięki Twojemu zaangażowaniu, pasji i odwadze, na tej mapie pojawi się kolejny Klub, na spotkania którego będę przybywały kobiety. Będą to różne panie, młodsze i starsze, mniej lub bardziej zaradne finansowo. Każda z innymi oczekiwania, ale to co możemy Ci już dzisiaj zagwarantować, to wielka satysfakcja z pracy z nimi i trening finansowo – biznesowy dla Ciebie.

Każda Ambasadorka otwiera i opiekuje się Klubem w swoim mieście!

Dołączając do naszego grona w kolejnym już w kolejnym miesiącu (maksymalnie w ciągu 3 miesięcy) wyznaczasz termin pierwszego spotkania swojego Klubu. W tym czasie:

 • przechodzisz szkolenie online z obsługi strony klubowej na Facebooku, programu do wymiany wiedzy między Ambasadorkami (trello), poprawnego wygenerowania linku do sprzedaży biletów na spotkania Twojego Klubu, organizacji wydarzenia i przygotowania się do niego
 • poznajesz pozostałe Ambasadorki ze swojego regionu, z którymi na codzień będziesz współpracować oraz pozostałe

Struktura organizacyjna Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze

Stając się Ambasadorką możesz wybrać w miarę możliwości spośród dwóch wariantów zaangażowania: Ambasadorką Regionalną lub Ambasadorką Lokalną. 

Ambasadorek Regionalnych może być tylko tyle, ile aktualnie w Polsce mamy województw. To właśnie one wspierają Ambasadorki Lokalne, które prowadzą swoje Kluby w danym województwie. One także zajmują się rozwojem Klubów i rekrutacją kolejnych Ambasadorek w swoim regionie. Ambasadorka Regionalna może także prowadzić swój Klub.

Natomiast Ambasadorka Lokalna skupia się wyłącznie na prowadzeniu swojego Klubu, organizowaniu comiesięcznych spotkań, zapraszaniu coraz to większego grona kobiet. Wszystko po to, aby dotrzeć do każdej jednej mieszkanki danego miasta, województwa.

Struktura wynagrodzeń Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze

Omówiona wcześniej struktura oczywiście wpływa na wysokość wynagrodzenia, jakie wiąże się ze skalą zaangażowania Ambasadorek. Przyjrzyj się proszę poniższej kalkulacji:

 • Uczestniczka Klubu płaci za bilet na 1 spotkanie w wysokości 19 zł brutto
 • 25% z tej kwoty (4,75) zostaje przekazane do Centrali Kobiety i Pieniądze, z których pokrywane są koszty wspólne związane z organizacją Klubów w całej Polsce
 • 5% z 19 zł (0,95) otrzymuje Szefowa ds. organizacji Klubów, która każdego dnia wspiera Cię, odpowiada na wszystkie pytania, przygotowuje dla Ciebie listy uczestniczek, wspiera w każdym aspekcie działania Klubu.
 • 5% z 19 zł (0,95) otrzymuje Szefowa ds. komunikacji, która wspiera Cię w codziennej komunikacji do uczestniczek spotkań Twojego Klubu na Facebooku, w mediach itp. Komunikacja to kluczowy środek do pozyskiwania uczestniczek spotkań Klubu.
 • 5% z 19 zł (0,95) otrzymuje twoja Ambasadorka Regionalna, która wspiera Cię w całym województwie.
 • Jeżeli nie ponosisz żadnych kosztów związanych z organizacją spotkań Klubów (sala, wydruki itp.) i sama pozyskałaś wszystkie uczestniczki spotkania, to pozostała kwota (11,40 zł brutto od każdej uczestniczki spotkania) stanowi Twoje wynagrodzenie, płatne na początku każdego kolejnego miesiąca po spotkaniu Klubu.

Przykład:

 • Na spotkanie Twojego Klubu Kobiety i Pieniądze zapisało się 55 pań, które kupiły bilety po 19 zł. Razem: 1045 zł brutto
 • Z tej kwoty 261,25 zł zostaje w centrali, 156,75 otrzymują osoby wspierające Twoją działalność (szefowa organizacyjna, ds. komunikacji i Ambasadorka Regionalna – każda po 52,25 zł)
 • Pozostała kwota: 627 zł zostaje Tobie wypłacone. Z tej kwoty pokrywasz koszty organizacji spotkania, jeśli takie są. Jeśli nie, to Twoje wynagrodzenie! Co miesiąc! Pamiętaj, że im więcej pań przyjdzie na Twoje spotkanie każdego miesiąca, tym więcej skorzysta z naszej wiedzy, a Ty będziesz mieć lepsze źródło dodatkowych pieniędzy.

Działasz, uczysz się, trenujesz i zarabiasz!

Tak zostały pomyślane Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda z nas mogła tylko zyskać.

Stając się Ambasadorką zyskujesz:

 • wiedzę, doświadczenie
 • nowe kompetencje (marketing, sprzedaż, praca w zespole)
 • pieniądze wynikające z Twojej skuteczności

To wszystko rozwija Cię! Pokazuje, że robiąc coś z misją i pasją można zarabiać pieniądze i nie należy się tego wstydzić. Nie mogłoby być inaczej! Przecież to Klub Kobiety i Pieniądze! Czyż nie?

Idziemy dalej? Nadal chcesz zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze?
Wspaniale! Zobacz jeszcze czy Ambasadorką Regionalną czy Lokalną?

  

 

*. To już prawie koniec. Dasz radę 😉