Cieszę się, że Cię tutaj widzę!

Witaj, nazywam się Dominika Nawrocka i jestem założycielką organizacji “Kobieta i Pieniądze”, która organizuje spotkania edukacyjne w całej Polsce w ramach Klubów Kobiety i Pieniądze. 

Od 2015 roku prowadzę szeroką działalność edukacyjną skierowaną do kobiet w zakresie finansów osobistych.

Kluby Kobiety i Pieniądze to rozwinięcie mojej misji poprzez zaangażowanie innych kobiet do roli edukatorek i współorganizatorek ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych.

 

 

Czym są Kluby Kobiety i Pieniądze?

W 2017 roku powstały Kluby Kobiety i Pieniądze, których celem jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce. Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet, której autorką jest Dominika Nawrocka.

 • W spotkaniach Klubów mogą wziąć wszystkie panie, które chcą i które uiszczą opłatę w wysokości 19 zł /spotkanie
 • Otrzymują w zamian możliwość uczestnictwa każdorazowo w jednym spotkaniu, gdzie omawiany jest jeden z dwunastu tematów
 • Dołączając do wybranego Klubu uczestniczka otrzymuje 12 miesięcy nauki, podczas której opanuje konieczne elementy z zakresu finansów osobistych. W tym czasie poznaje kluczowe aspekty związane z pieniędzmi w naszym codziennym życiu.
 • Poznaje dziesiątki nowych kobiet. Nawiązuje nowe relacje, zyskuje wiedzę, inteligencję, odwagę i świadomość wielu spraw, których zastosowanie w życiu pozwoli Ci uczynić swoje życie dostatniejszym!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Kim są Ambasadorki Kobiety i Pieniądze?

Ambasadorki Kobiety i Pieniądze zajmują się edukacją finansową kobiet w swoich lokalnych społecznościach w ramach prowadzonych Klubów. Podczas spotkań wyszkolone Ambasadorki tłumaczą zagadnienia, moderują dyskusję i wyjaśniają zawiłości.

Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w kwartalnych szkoleniach dla Ambasadorek i zajmowanie się swoim Klubem.

To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które chcą połączyć działalność społeczną z własną edukacją oraz zdobyć dodatkowe przychody.

 

Oferujemy:

 • Program szkoleniowy: cokwartalne szkolenia dla Ambasadorek, szkolenia online i materiały edukacyjne w zakresie finansów osobistych
 • Wsparcie zespołu w zakresie organizacji pracy i marketingu
 • Wsparcie w budowaniu swojej marki osobistej
 • Możliwość zdobywania kompetencji marketingowych
 • Udział w eventach i szkoleniach specjalistycznych
 • Elastyczny grafik dostosowanych do Twoich zajęć
 • Atrakcyjny i efektywny system wynagrodzeń

Oczekujemy:

 • Chęci i zaangażowania długoterminowego
 • Dobrej orientacji w przestrzeni społecznej (organizacje i instytucje społeczne) i miejskiej (przestrzenie konferencyjne dla przedsiębiorców i inicjatyw społecznych)
 • Komunikatywności i otwartości na promocję i marketing, w tym media społecznościowe
 • Odwagi w szerokim komunikowaniu działalności Klubu wśród najbliższych znajomych, dalszych, lokalnych liderów opinii i mediów
 • Odwagi i otwartości na wystąpienia publiczne i prowadzenie grup szkoleniowych
 • Około 5 godzin tygodniowo na działania Klubów i rozwoju całego projektu edukacyjnego w Polsce

Jestem Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze bo…

Nie nauczyli nas w domach o tym, jak zajmować się swoimi pieniędzmi, ani w szkole. Zróbmy to w końcu same! Kobiety kobietom!

Chrońmy się same przed kłopotami finansowymi, zadbajmy o swoją finansową przyszłość! Przejmijmy kontrolę nad swoimi pieniędzmi! Opanujmy chaos i chodźmy po więcej!

Spotkania Klubów to świetna okazja do poznania innych inspirujących kobiet, nawiązania nowych znajomości, otrzymania wsparcia i zrozumienia!

Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze

 

Przyszła pora na podjęcie kolejnej decyzji. Idziesz z nami dalej?

Wspaniale! Kliknij w zielony baner i przejdź do następnego etapu rekrutacji!

Jeśli to nie jest jeszcze dla Ciebie dobry moment, aby do nas dołączyć – zrozumiemy to! W takim razie zostaw do siebie namiar, abyśmy mogły być w przyszłości w kontakcie.

Dziękuję Ci za dotychczasowe zaangażowanie i uwagę!

 

Administratorem danych w obu przypadkach jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczenie bieżących informacji na temat działań organizacji Kobieta i Pieniądze w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.