Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze!

Witaj,

nazywam się Dominika Nawrocka i jestem autorką książek dla kobiet z zakresu edukacji finansowej, marketingowej i biznesowej. Tłumaczę, wyjaśniam i uczę, jak zarabiać więcej, zarządzać i pomnażać pieniądze.

Jestem założycielką organizacji edukacyjnej „Kobieta i Pieniądze”, która odpowiada za powstanie i rozwój ogólnopolskich klubów edukacji finansowej dla kobiet pod nazwą Klub Kobiety i Pieniądze. 

Głęboko wierzę, że kluczem do sukcesu jest edukacja i działanie. Dlatego swoją postawą inspiruję tysiące kobiet.

Pokazuję, że temat pieniędzy jest ważny i ciekawy. I po prostu trzeba się tym zająć jak każdym innym, który dotyczy naszego życia.


Zaprosiłyśmy Cię na tę stronę, ponieważ chcemy abyś dołączyła do naszego grona Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze. Chcemy wspólnie pomóc Ci otworzyć edukacyjny Klub Kobiety i Pieniądze w Twoim mieście, aby mieszkanki mogły uczyć się, rozwijać w zakresie finansów osobistych.

Poniżej znajdziesz takie informacje jak:

 1. Czym są i jak działają Kluby Kobiety i Pieniądze
 2. Na czym polega rola Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze
 3. Z jakimi obowiązkami i korzyściami wiąże się ta rola
 4. Jak można dołączyć do grona Ambasadorek >> formularz zgłoszeniowy

Czym są Kluby Kobiety i Pieniądze?

Na przełomie 2017 roku powstały Kluby Kobiety i Pieniądze, których celem jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce.

Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet.

W spotkaniach Klubów Kobiety i Pieniądze wzięło udział już ponad 3000 kobiet z całej Polski! Jesteśmy obecne z Klubami w ponad 70 miastach. Piszą i mówią o nas media lokalne i ogólnopolskie!

 • W spotkaniach Klubów mogą wziąć udział wszystkie panie, które chcą i które uiszczą opłatę w wysokości 29 zł /spotkanie
 • Otrzymują w zamian możliwość uczestnictwa każdorazowo w jednym spotkaniu, gdzie omawiany jest jeden z dwunastu tematów w ciągu roku
 • Dołączając do wybranego Klubu uczestniczka otrzymuje 12 miesięcy nauki, podczas której opanuje konieczne elementy z zakresu finansów osobistych. W tym czasie poznaje kluczowe aspekty związane z pieniędzmi w naszym codziennym życiu.
 • Dołączając do wybranego Klubu uczestniczka poznaje nowe osoby, nawiązuje nowe relacje, zyskuje wiedzę, inteligencję, odwagę i świadomość wielu spraw, których zastosowanie w życiu pozwoli jej uczynić swoje życie dostatniejszym!

Opinie uczestniczek spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze:

„Dużo cennej wiedzy w zarządzaniu swoimi pieniędzmi! Nastawienie na praktykę, ćwiczenia. Miła i przyjemna atmosfera na każdym spotkaniu! Polecam!”

„Jak zwykle bardzo ciekawe spotkanie przebiegające w miłej atmosferze – tym razem temat to Finanse w związku – razem czy osobno? Monika – perfekcyjne prowadzenie spotkania. Z niecierpliwością czekam na kolejny termin spotkania”

„Kolejny raz super spotkanie, warto przeanalizować wydatki i dokonywać ich świadomie. Fajne rozmowy, anegdoty i historie innych dziewczyn. Już nie czuję się taka sama.”

„Bardzo ciekawe inspirujące spotkanie – pokazuje, że każdy musi wybrać własną metodę na dbanie o swój budżet, dostosowaną do potrzeb. Spotkanie było burzą mózgów w wielu aspektach naszego życia!”


Na czym polega rola Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze?

Ambasadorki Kobiety i Pieniądze zajmują się edukacją finansową kobiet w swoich lokalnych społecznościach w ramach prowadzonych Klubów. Podczas spotkań wyszkolone Ambasadorki tłumaczą zagadnienia, moderują dyskusję i wyjaśniają zawiłości. Zajmują się także organizacją spotkania, wyszukaniem miejsca, wydrukiem materiałów i ćwiczeń, codziennym prowadzeniem strony klubowej na Facebooku, kontaktowaniem się z uczestniczkami, mediami lokalnymi. Odpowiadają od początku do końca za powstanie, rozwój i powodzenie Klubu w swoim mieście.

Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w kwartalnych szkoleniach dla Ambasadorek i organizację comiesięcznych spotkań swojego Klubu oraz budowę społeczności Kobiety i Pieniądze w Twoim mieście.

To rola dla kobiet odważnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych. To także rola dla pań, które miały już doświadczenie w prowadzeniu projektów społecznych z uwzględnieniem zaplecza logistyczno – organizacyjnego, prowadzenia działań marketingowych (obsługa Facebooka) i relacji z lokalnymi liderami oraz dziennikarzami. Ambasadorka powinna się charakteryzować uporem, determinacją, pasją i radością z wykonywanych zadań na rzecz swojej społeczności.

To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które chcą połączyć działalność społeczną z własną edukacją oraz zdobyć dodatkowe przychody.

Od swojej Ambasadorki Klub wymaga:

 • Odpowiedzialności, systematyczności i długoterminowego zaangażowania w ogólnopolski projekt edukacyjny
 • Dobrej orientacji w przestrzeni społecznej (organizacje i instytucje społeczne) i miejskiej (przestrzenie konferencyjne dla przedsiębiorców i inicjatyw społecznych)
 • Dobrych umiejętności organizacyjno – logistycznych, samodzielności i determinacji w działaniu
 • Komunikatywności i otwartości na promocję i marketing, w tym media społecznościowe. Co najmniej średnio-zaawansowanej umiejętności posługiwania się Facebookiem na potrzeby działań marketingowych (publikacja postów, tworzenie tekstów, grafik, transmisji na żywo do promocji klubu)
 • Odwagi w szerokim komunikowaniu działalności Klubu wśród najbliższych znajomych, dalszych, lokalnych liderów opinii i mediów
 • Odwagi i otwartości na wystąpienia publiczne i prowadzenie grup szkoleniowych
 • Około 5 godzin tygodniowo na działania Klubów i rozwoju całego projektu edukacyjnego w Polsce

Jestem Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze, bo…

Nie nauczyli nas w domach i szkołach o tym, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Zróbmy to w końcu same! Kobiety kobietom!

Chrońmy się same przed kłopotami finansowymi, zadbajmy o swoją finansową przyszłość! Przejmijmy kontrolę nad swoimi pieniędzmi! Opanujmy chaos i chodźmy po więcej!

Spotkania Klubów to świetna okazja do poznania innych inspirujących kobiet, nawiązania nowych znajomości, otrzymania wsparcia i zrozumienia!

Przeczytaj historie niektórych naszych Ambasadorek i przekonaj się, jak wielką wartość otrzymują one w naszej organizacji:


Jak można dołączyć do grona Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze?

Jeśli bliska jest Ci idea edukacji finansowej, masz przestrzeń czasową, determinację i chcesz odpowiedzialnie oraz długoterminowo zaangażować się w ważny i ogólnopolski projekt, to jesteś najwłaściwszą osobą, aby do nas dołączyć.

Aby zostać Ambasadorką i otworzyć Klub Kobiety i Pieniądze w swoim mieście trzeba przejść rekrutację i płatny system szkoleń, podczas których otrzymujesz wiedzę z zakresu finansów osobistych, organizacji wydarzeń, nowoczesnego marketingu i rozwoju osobistego. To miesięczny proces wdrożeniowo – szkoleniowy, który zaliczasz etapami pod okiem naszych trenerek i zespołu wsparcia. To inwestycja w siebie!

W zamian otrzymujesz możliwość prowadzenia biletowanych spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze w swoim mieście, z których czerpiesz finansową gratyfikację. Otrzymujesz także systematyczne szkolenia wspierające i możliwości dodatkowych przychodów.

Jeśli takie możliwości współpracy są dla Ciebie ważne, koniecznie wyślij do nas swój formularz zgłoszeniowy! Po jego wypełnieniu i przesłaniu, w ciągu 7 dni skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasza Rekruterka.

Następnie przeanalizujemy Twoją kandydaturę i zgłosimy się z informacją, czy przeszłaś do kolejnego etapu rekrutacyjnego.

Tak! Chcę zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze!

TUTAJ wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Dziękuję Ci za dotychczasowe zaangażowanie i do zobaczenia!

Dominika Nawrocka
Założycielka „Kobiety i Pieniądze”

>