Spotkania Klubu Kobiety i Pieniądze

Spotykamy się dużo i często, aby cały czas być aktywnymi w procesie swojej edukacji finansowej. Zobacz, jak najlepiej skorzystać z tego co oferuje Klub Kobiety i Pieniądze!

Spotkania lokalne

Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze budują i integrują kobiety w swoich lokalnych społecznościach poprzez comiesięczne spotkania rozwojowe, towarzyskie, codzienny kontakt i wzajemne wsparcie. Celem takich spotkań jest stworzenie silnych lokalnych społeczności kobiet, dla których temat pieniędzy i finansów jest ważny w życiu. Aby brać udział w takich spotkaniach należy być zarejestrowaną klubowiczką. Jeśli w twoim mieście nie ma jeszcze Klubu Kobiety i Pieniądze, załóż to z nami!

Spotkania edukacyjne (stacjonarne)

Stacjonarne spotkania edukacyjne z zakresu finansów osobistych realizujące dwunastomiesięczny program Klubu Kobiety i Pieniądze prowadzone są przez Edukatorki Finansowe w wybranych miastach w Polsce. Będąc zarejestrowaną klubowiczką możesz także brać w nich udział na preferencyjnych warunkach i realizować po kolei program merytoryczny. Sprawdź program tutaj!

Spotkania edukacyjne (online)

Świetną opcją na edukację finansową jest również udział w spotkaniach Klubu Kobiety i Pieniądze Online, który realizuje ten sam program co kluby stacjonarne. W przypadku klubu online spotkania odbywają się co miesiąc i są prowadzone również przez Edukatorki Finansowe. Spotkania są biletowane, ale dla klubowiczek jest specjalna cena. Sprawdź tutaj harmonogram spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze Online.

Chcesz bardziej się zaangażować?

Zostań Ambasadorką Klubu KiP!

Zostań Edukatorką Finansową!

>
Success message!
Warning message!
Error message!