Witaj w świecie Kobiety i Pieniądze!

Nazywam się Dominika Nawrocka i w 2015 roku założyłam Kobietę i Pieniądze. Wszystko po to, abyśmy były zaradniejsze finansowo i szczęśliwsze. Dzisiaj chcę Ci pokazać z czego możesz u nas skorzystać i jak wykorzystać wiedzę, narzędzia i możliwości, jakie stworzyłyśmy dla naszej społeczności przez ostatnie lata.

Zacznij od książki "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet"

To książka mojego autorstwa, z której dowiesz się, jak w siedmiu krokach opanować temat kasy w swoim życiu, od początku do końca. To kompleksowy poradnik napisany prostym językiem i zawierający tylko to co najważniejsze. Idealna książka na start. Jeśli już masz ebooka to skorzystaj z wersji papierowej. Po książkę zajrzyj TUTAJ.

Systematycznie zaglądaj na naszą stronę z artykułami poradnikowymi

Ta strona to skarbnica wiedzy podana w super przystępny sposób. Znajdziesz na stronie wiele artykułów na temat zarządzania budżetem domowym, poradzeniem sobie z długami, wskazówkami dotyczącymi dodatkowych pieniędzy i wiele, wiele innych. Co tydzień na stronie pojawiają się co najmniej dwa nowe artykuły. Zaglądaj systematycznie, a już teraz przejrzyj artykuły na temat: budżetu domowego, finansów w związku, wydatków, kredytów, długów, edukacji finansowej dzieci i różnych innych aspektów z zakresu finansów osobistych

Dołącz do comiesięcznych spotkań edukacyjnych w swoim mieście

Mowa o Klubie Kobiety i Pieniądze, którego oddziały działają już w kilkudziesięciu miastach w Polsce. To cykl spotkań edukacyjnych, które w moim imieniu prowadzą Ambasadorki Klubu.  TUTAJ sprawdź, czy Klub jest w Twoim mieście. A jeśli nie, to możesz go założyć u siebie z naszą pomocą. TUTAJ znajdziesz więcej informacji. Więcej o samych klubach przeczytasz TUTAJ.

Skorzystaj z bezpłatnych prezentów i narzędzi

Masz do dyspozycji wiele bezpłatnych materiałów edukacyjnych, które możesz pobrać STĄD. Znajdziesz wśród nich checklistę finansową, zestaw Moje Pieniądze dla dzieci czy narzędzia online do sprawdzenia swojej wiedzy (Test Kobiety i Pieniądze), Planner Ubezpieczeniowy online czy dostęp do rankingów ofert bankowych na bieżąco aktualizowany. 

Dołącz do nas na Facebooku

Skorzystaj z bieżących informacji, jakie publikujemy na Facebooku oraz w grupie Klub Kobieta i Pieniądze, Kobieta i Inwestowanie, Kobieta i Ubezpieczenia, Ekspertka. Kliknij w podlinkowane nazwy grup i dołącz do nas.

Zaglądaj do kalendarza wydarzeń

Każdego miesiąca odbywa się kilkadziesiąt spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze do tego bezpłatne szkolenia online czy konferencje oraz płatne szkolenia. Wszystko na bieżąco aktualizujemy w kalendarzu.

>
Success message!
Warning message!
Error message!