Chcesz Pracować i Zarabiać Na Własnych Warunkach?

Czy nadal tkwić w mało rozwojowym miejscu bez perspektywy na lepsze zarobki?!

Kliknij

Zawalcz o siebie! Stać cię na dużo więcej niż sądzisz!

Masz tak czasami?

  • Mimo lat pracy i doświadczenia wydaje ci się, że nic nie umiesz i nie jesteś wiele warta
  • Obawiasz się zwolnienia, bo nie wiesz, jak poradzisz sobie na rynku pracy 
  • Strach cię paraliżuje przed założeniem swojej firmy, bo przecież nic o tym nie wiesz
  • Gonią ci po głowie myśli i znaki zapytania, i ciągle zadajesz sobie to pytanie: jak mogę w końcu zarabiać lepsze pieniądze? Jak to się robi?

Musisz po prostu zostać ekspertką!

"Ja?" - zapytasz.

Tak, Ty!

01
Wolność

Kiedy jesteś ekspertką masz więcej do wyboru: projektów, stanowisk, klientów.

02
Pasja

Jeśli lubisz to co robisz, wtedy ciągle się doskonalisz i naturalnie stajesz się ekspertką.

03
Pieniądze

Gdy coś robisz wybitnie, bo masz w tym doświadczenie, wiedzę i pasję, wtedy pojawiają się pieniądze.

Dołącz do Szkoły Ekspertek i przejdź metamorfozę!

Każda z nas ma na 100% wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia w wybranych obszarach, aby móc się uważać za ekspertkę.

W Szkole Ekspertek odnajdziesz swoje prawdziwe zawodowe powołanie i nauczysz się je wykorzystywać do zarabiania pieniędzy na własnych warunkach. Staniesz się w pełni niezależna!

Szkoła Ekspertek

 To wielomiesięczny program totalnej metamorfozy zawodowo - finansowej, podczas którego odnajdziesz swoje eksperckie powołanie. Dowiesz się, jak zaistnieć na nowo na rynku, dasz się poznać szerokiej publiczności i spieniężysz swoją wiedzę!

Pracuję i zarabiam tak jak lubię!

Szkoła Ekspertek to miejsce totalnej metamorfozy zawodowej, której celem jest uniezależnienie się od rynku pracy i wahań koniunktury. Jak to możliwe?

Ok, to pozwól, że ja zadam Ci pytanie. Kogo kojarzysz kto zarabia dobre pieniądze, nie martwi się o pracę i zawodową przyszłość? Jak to się stało, że pomyślałaś właśnie o tej osobie?

Pozwól, że podpowiem. Ta osoba zadbała o to, abyś właśnie o niej pomyślała, a raczej abyś o niej nie zapomniała. Wyróżnia się, często komunikuje to co robi i w czym jest dobra. Potrafi się wycenić i ma swoje niezależne produkty i usługi.

Magia? Skąd! Trochę strategii, marketingu i działania. A przede wszystkim determinacji! Wszystko jest również w Twoim zasięgu!

Dominika Nawrocka, założycielka Szkoły Ekspertek, Happy Money i Kobiety i Pieniądze [www.kobietaipieniadze.pl]

Poznaj opinie absolwentek

"Cieszę się, jak dużo osiągnęłam w tym programie. Zmieniłam swoje myślenie. Dałam sobie przestrzeń, otworzyłam się. Byłam cały czas zmobilizowana do działania dzięki pracy z Dominiką i grupą. Nie chciałam zawieść siebie i ich. Efekt jest taki, że pierwszy raz w życiu dokończyłam projekt tworzenia swojej marki i firmy. Zaczynam działalność na nowym rynku. Jestem gotowa i podekscytowana! Dziękuję!" Agnieszka

Magda

Absolwentka

Spełniłam swoje marzenia

Spełniłam swoje marzenia w postaci wydania własnej książki (tzn. wszystko jest na dobrej drodze ;), bo cudownie mnie do tego zmotywowałaś. Jesteś fantastyczną Ekspertką, odważną, działającą, nieodpuszczającą a przy tym wyluzowaną i mega pozytywną. Dziękuję za to wszystko!!"

Agnieszka

Absolwentka

Cieszę się, jak dużo osiągnęłam w tym programie

To co podobało mi się w tym programie to fakt, że zaczęłyśmy wszystko od początku w bardzo poukładanej formule. Miałam kilka tygodni na to, aby zastanowić się i nawet wymyślić co ja chcę tak naprawdę robić w swoim zawodowym życiu. A to było dla mnie dość trudne. Na szczęście ćwiczenia i materiały w programie pięknie mnie w tym poprowadziły.

Szkoła Ekspertek

Jest dla kobiet, które poszukują dla siebie nowego zawodowego miejsca lub chcą rozwinąć obecną działalność

1

ZACZYNASZ

Dopiero zastanawiasz się nad tym co chcesz tak naprawdę robić w swoim zawodowym życiu. Poszukujesz kierunku i dobrego mentora, a także przewodnika po nieznanym świecie marketingu, sprzedaży i rozwoju.

2

Właśnie wystartowałaś

Już działasz na eksperckim rynku, ale brakuje ci wiedzy oraz doświadczenia, jak rozwinąć skrzydła. Korzystasz z kursów i szkoleń, ale nie wiesz, jak wykorzystać tę wiedzę w swoim przypadku.

3

masz swoją markę

Masz już swoją markę i chcesz ją rozwinąć. Szukasz sprawdzonych strategii.

4

szukasz wzrostu

Zarabiasz, ale wiesz, że możesz wycisnąć z tego więcej pieniędzy.

Wiedza, jaką otrzymasz w kursie da ci podstawy do budowy swojego niezależnego świata finansowo - zawodowego.

Będziesz pracować na swoich warunkach, bo to ty je ustalisz.

Dołącz do Szkoły Ekspertek i przeżyj totalną metamorfozę finansowo - zawodową!

Kluczowe obszary, nad którymi pracuje się w Szkole Ekspertek

1

PERSONA: Formuła Stabilizacji Dokonań

Budowa Twojej Eksperckiej Marki na bazie dotychczasowych dokonań

Głęboka analiza Twoich dotychczasowych dokonań zawodowych, posiadanych umiejętności i definiowanie na nowo swojej pozycji, jako ekspertka w dotychczasowej lub nowej branży. To także przygotowanie się mentalne, profesjonalne i wizerunkowe do pokazania się w nowej odsłonie.

2

PROCES: Metoda Odkrywania Rozwiązania

Odnalezienie niszy rynkowej i unikalnego ujęcia wiedzy, jaką dysponujesz

Precyzyjne zdefiniowanie swojej eksperckiej niszy, dzięki czemu będziesz skuteczniej pozycjonować się jako ekspertka. To także czas na zwerbalizowanie eksperckiego rozwiązania (know - how), które następnie będzie podstawą Twoich produktów wiedzowych.

3

PRODUKT: Matryca Opakowywania Wiedzy

Linie produktów opartych o Twoje unikalne know - how

Strategiczne zaplanowanie linii produktów opartych o Twoje eksperckie know - how. Ustalenie planu produkcji poszczególnych produktów, dat premiery i strategii publikacji.

4

PROMOCJA: Kod Skutecznego Marketingu

Szybkie i skuteczne strategie na rozgłos, zasięg i wizerunek Twojej marki

Mistrzowska promocja to wykorzystanie wszystkich dostępnych metod na zwiększenie Twojej rozpoznawalności w branży. Planowanie i wdrożenie planu. Krok po kroku nauczysz się, jak to robić i co najważniejsze już w czasie trwania programu będziesz już to robić.

5

PIENIĄDZE: Fundamenty Sprzedaży Wiedzy

Monetyzacja wiedzy i eksperckich produktów!

Nauka wyceny swojej wiedzy i produktów. Strategiczne planowanie sprzedaży poszczególnych produktów. Planowanie kampanii marketingowo - sprzedażowej. Aktywna sprzedaż.

Ola o swoim udziale w Szkole Ekspertek 

korzyŚci

Wolność i niezależność

Szkoła Ekspertek przeprowadzi cię krok po kroku przez cały proces budowania swojego eksperckiego  świata. Poznasz zasady Formuły Budowy Niezależnego Źródła Dochodów i doznasz olśnienia. W końcu dowiesz się "Jak oni to robią!" A co najważniejsze zostaniesz wyposażona w dokładnie takie same narzędzia!

Korzyść 1
Samowystarczalność zawodowa

Pozycja ekspertki uniezależnia od rynku pracy, stanowisk i decyzji innych ludzi co do twojego życia. Jeśli szukasz przepisu na pełną niezależność, to znajdziesz go w Szkole Ekspertek.

KORZYŚć 2
Wymarzone zarobki i spokojna przyszłość

Eksperci są poza standardowymi stawkami czy widełkami płacowymi. Za wiedzę i współpracę z nimi trzeba zapłacić więcej i co najważniejsze, to ty decydujesz ile.

KORZYŚĆ 3
Praca na własnych warunkach

Chcesz pracować mniej lub więcej? Chcesz pracować zdalnie lub z zespołem. Ty decydujesz o metodach, zasobach i sposobach pracy. Pora z tego skorzystać i przestać pytać się pozwolenie!

Justyna o swoim udziale w Szkole Ekspertek 

Narzędzia, które otrzymasz w Szkole Ekspertek

Kurs zaplanowany jest na pięć miesięcy samodzielnej pracy, z grupą i trenerką

  • Wiedza

  • Metody

  • Strategie

Wiedza

Zebrałam w jednym miejscu całą swoją wiedzę, jaką zdobyłam w praktyce od momentu założenia Kobiety i Pieniądze do dzisiaj. A pamiętaj, że przekwalifikowałam się z tego powodu zawodowo, dlatego musiałam w jakimś sensie zaczynać od zera. Dla Ciebie to z kolei świetna wiadomość, bo dostajesz kompleksowy pakiet wiedzy, którą możesz wykorzystać w swojej drodze.

Czy ty możesz też być ekspertką?

Odpowiem na swoim przykładzie...

Kiedy wchodziłam na rynek edukacji finansowej, prężnie działali już znani blogerzy finansowi i mało znane blogerki. 

Miałam tego świadomość, dlatego od początku wiedziałam, że muszę odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań.

Oto one: Czy chcę być blogerką finansową? Czy chcę robić to jak inni? Gdzie widzę się za rok, dwa lata, pięć i dziesięć lat?

Zbudowałam miejsce dla siebie i innych kobiet, a do tego sposób na zarabianie pieniędzy!

Kobieta i Pieniądze to marka i biznes z pasją, a do tego ogólnopolska społeczność kobiet, które edukują się finansowo. Pomagamy w tej edukacji bezpłatnie i płatnie.

Jestem autorką innowacyjnych produktów edukacyjnych, dzielę się wiedzą, wspieram i motywuję. Daję także przestrzeń innym kobietom do tego samego.

Czy to był dobry pomysł? Czy miałam szczęście? Miałam wizję, odwagę i determinację, że chcę pracować i robić to co lubię, i co ma dla mnie sens. A do tego da mi utrzymanie i środki finansowe do rozwoju.

Produkty edukacyjne

Sprzedałam już ponad 10 000 produktów edukacyjnych, takich jak książki czy szkolenia.

Media

Pozycja ekspertki powoduje, że jestem wartościowym gościem dla wielu mediów.

Współpraca

Rozpoznawalność ekspercka sprawia, że firmy zapraszają mnie do komercyjnych współprac.

Postawiłam na siebie! Ty też tak zrób!

Zawsze stawiam na siebie, bo przecież nikt inny nie zna mnie lepiej niż ja sama. W praktyce chodzi o to, aby być autentyczną, mieć swoją wizję, cel i plan. A potem robić swoje.

Wymyśliłam się sobie, jako Kobieta i Pieniądze, i każdego dnia pracuję na urzeczywistnieniem swojej wizji. I to się dzieje! Dzisiaj chcę Ci pomóc w zbudowaniu swojego życia na własnych warunkach!

Dominika

Rekrutacja do Szkoły Ekspertek 

Najbliższa rekrutacja: 2023. Zapisz się na listę oczekujących

Edycja 2022

Edukacja w Szkole Ekspertek odbywa się w trybie samodzielnej nauki oraz spotkań online z grupą i trenerką. 

Oznacza to, że realizujesz program edukacyjny w tygodniowym trybie, spotykasz się online, aby zweryfikować efekty swojej pracy. Inspirujesz się także tym, jak i nad czym pracują twoje koleżanki ze szkoły. 

Dołącz do Szkoły Ekspertek!

Edukacja online

W Szkole Ekspertek otrzymujesz dostęp do materiałów edukacyjnych na platformie online do której masz dostęp 24/7. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne wskazówki i ćwiczenia do samodzielnej pracy, które następnie omawiasz z trenerką i grupą podczas spotkań online.

Doświadczona trenerka prowadząca

Spotkania online z uczestniczkami prowadzi Barbara Pestka - Grzybowska, ekspertka od strategii i komunikacji marki. Mistrzyni tworzenia angażującej treści i relacji z liderami opinii. Pomaga kobietom stworzyć pomysł i plan na siebie oraz wprowadzić go w życie. Pokazuje, jak poruszać się w świecie on-line, by budować silną oraz rozpoznawalną ekspercką markę. Wszystko po to, aby żyć dzięki temu na własnych zasadach.

Wspierająca grupa

Udział w Szkole Ekspertek daje ci możliwość poznania nowych osób z różnych branż. To wspaniała korzyść, dzięki której uczysz się od nich i inspirujesz. Otrzymujesz wsparcie i dobrą energię w procesie zmiany.

Agnieszka o swoim udziale w Szkole Ekspertek 

Najbliższa edycja: 2023 rok

Zapisz się na listę oczekujących

2022 | Kobieta i Pieniądze

>
Success message!
Warning message!
Error message!