8 marca, 2019

„Najlepiej zainwestowane pieniądze do tej pory, to opłacenie biletu na to szkolenie”

udostępnij

Co to było za wydarzenie! 2 marca 2019 roku spotkałam się we Wrocławiu z ponad 25 kobietami, które podjęły wyzwanie edukacji finansowej na poważnie. Przez 8 godzin uczyły się pilnie, łamały schematy myślenia, kotłowały się z blokującymi przekonaniami i chłonęły nowy sposób patrzenia na swoje życie i pieniądze. Dowiedz się, co wydarzyło się we Wrocławiu.

Podczas mojego autorskiego szkolenia “Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” uczestniczki analizują swoją bieżącą sytuację finansową. Uczą się zrozumieć skąd pochodzą ich dzisiejsze działania i decyzje finansowe. W myśl idei, że “Jedyny sposób, żeby zmienić swój świat zewnętrzny, to najpierw zmienić swój świat wewnętrzny.” pracowałyśmy nad przekonaniami finansowymi, rozliczały się z przeszłością i zmieniały wszystko to co przeszkadza iść do finansowej prosperity.

“Polecam szkolenie Dominiki! Super energia, bardzo dużo konkretnej wiedzy, super pomysły do wprowadzenia w życie od razu!”

To także czas na analizę opartą o liczby. Ile warte jest dzisiaj to co masz w swoim majątku, ile miesięcznie wydajesz, ile zarabiasz? Jak wygląda struktura Twojego portfela, gdzie są dziury, którymi uciekają pieniądze? Wszystko po to, aby wiedzieć na czym się stoi tu i teraz. Poza tym każda z nas potrzebuje dokładnie wiedzieć, jak wygląda jej obecna sytuacja finansowa. Nie ogólnie, ale bardzo konkretnie. Aby mieć kontrolę nad swoim finansowym życiem, musisz mieć kontrolę nad budżetem, czyli przychodami i kosztami.

“Szkolenie z Dominiką bardzo polecam! Jest osobą otwartą, sympatyczną i daje dużo przykładów ze swojego życia. A to jest bardzo ważne. Podaje konkretną wiedzę opartą o doświadczenie i sprawdzone strategie. Dzięki temu wiem co muszę i chcę zmienić!”

Często pada pytanie “Skąd mam wziąć oszczędności?” Odpowiedź znajdziesz w swoim budżecie domowym. Od niego absolutnie wszystko się zaczyna. Stąd czerpiesz pieniądze na bieżące utrzymanie, duże i często zaskakujące wydatki. Tutaj dzieją się dramaty utraty płynności finansowej i z tego źródła staramy się realizować swoje zachcianki. Tylko czy on to wszystko wytrzyma?

Dobre i skuteczne zarządzanie domowym budżetem to spokój Twojej rodziny i plany na przyszłość. Dlatego temu zagadnieniu poświęciłyśmy podczas szkolenia dużo czasu. Do tego dołączyłam temat finansów w związku, edukacji finansowej dzieci i budżetu firmowego, często źródła przychodów i zasilenia domowego budżetu. Gdy panie spojrzały na to całościowo, okazało się, że ich spektrum widzenia znacznie się od tego dnia poszerzyło. Zarządzanie domowym budżetem to nie tylko codzienne zasilanie lodówki, ale poważne planowanie i skrupulatne pilnowanie w trakcie miesiąca.

“Szkolenie na najwyższym poziomie. Wiedza mega potrzebna. Bardzo profesjonalna i pozytywna osoba. Mega energia i dużo motywacji do działania. Zdecydowanie polecam!”

Jedna z najważniejszych części tego szkolenia dotyczyła sposobów na pomnażanie pieniędzy. Panie dowiedziały się czym różni się oszczędzanie od inwestowania. Zaplanowały swoje cele finansowe na najbliższe 5 lat i szukały drogi do ich osiągnięcia. Dzięki prostym kalkulacjom zobaczyły ile potrzebują kapitału, jak muszą go zainwestować, aby otrzymać co miesiąc satysfakcjonującą je sumę.

“Bardzo dużo wiedzy. Dużo pozytywnej energii. Polecam z całego serca każdej kobiecie niezależnie od wieku, miejsca w życiu, w którym się znajduje. Rozwijajcie się!”

 

Zobacz także:Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!