Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce?
Chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość?

 

Pamiętam swoje życie, gdy nie miałam pojęcia co to jest inteligencja finansowa. Wiedziałam co to jest inteligencja emocjonalna i po prostu inteligencja, ale żeby jakaś finansowa? Boleśnie się o niej dowiedziałam w chwili życiowego kryzysu. To był moment, gdy z dwójką małych dzieci musiałam podjąć ważne decyzje. Pieniądze stały się istotnym elementem moich rozważań. Brzmi znajomo? Doświadczyłaś czegoś podobnego?

✅ Od tamtego momentu wiedziałam, że muszę się na poważnie zająć swoimi pieniędzmi, bo m.in. dzięki nim mogę podejmować swoje decyzje i żyć tak jak chcę. Mogę też powiedzieć „Nie” kiedy tylko chcę!

 

„Dominiko, bardzo dziękuję za warsztaty! Pomogłaś mi znaleźć światełko w tunelu i uświadomić sobie, w jakim celu mogłabym codziennie wstawać z łóżka. Cała waliza narzędzi pogłębiająca świadomość finansową i ułatwiająca budżetowanie. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość, uśmiech i dociekliwość!” Agnieszka

✅ Szkolenie było świetne! Dużo energii, porad, pomysłów nie tylko Dominiki, ale też innych kobiet. Zdecydowanie podobało mi się i jestem zadowolona, bo wiem, co mam teraz robić! Jestem zmotywowana do działania. Dostałam kopa na rozpęd. Było wesoło i konkretnie. Polecam każdej kobiecie, która chce poprawić swoją sytuację finansową. W zasadzie polecam wszystkim, nawet tym, które radzą sobie z finansami. Dużo się dowiedziałam i poznałam super osoby!

✅ Cały dzień rozmawiania o finansach osobistych bez nudnych i trudnych stwierdzeń. Za to brawo! I to mi się podobało. Dziękuję!

 

 

„Przecież ja mam kontrolę nad swoimi finansami! Zarabiam je, są na moim koncie, ja je przecież wydaję!”

A co jeśli Ci powiem, że:

 • Zaraz po niezgodności charakterów, zdradzie, nadużywaniu alkoholu nieporozumienia na tle finansowym są główną przyczyną rozwodów w Polsce!
 • Co piąta para nie rozmawia ze swoim partnerem na temat wydatków.
 • 58% kobiet przyznało, że nie poradziłoby sobie finansowo z samodzielnym utrzymaniem rodziny w razie nagłej utraty dochodu przez męża lub partnera, jego odejścia lub śmierci.
 • Kobiety zarabiają od mężczyzn od 5 do 20% mniej z samego faktu, że są kobietami.
 • Wydajemy ponad 40% więcej niż potrzebujemy, aby zaspokoić swoje życiowe potrzeby.
 • 38,6 proc. z finalnej pensji netto to twoja przyszła emerytura!

Wzięłam sprawy finansowe w swoje ręce. Teraz twoja kolej!

✅ Bardzo dobre, merytoryczne spotkanie połączone z „grupą wsparcia”. Zdecydowanie warto było!

✅ Otworzyłam oczy na wychowanie dzieci w kontekście zarządzania pieniędzmi i ich edukacji.

✅ Dominika odpowiedziała na wszystkie wątpliwości i wyjaśniła, w jaki sposób usprawnić działania budżetu domowego.

✅ Dziękuję za szkolenie! Szkolenie bardzo interesujące, pokazujące różne drogi inwestowania i zarządzania pieniędzmi. Uświadomienie, że może warto zaryzykować, coś zmienić w swoim życiu zawodowym.

 

Informacje o edukacji finansowej prowadzonej przez Dominikę Nawrocką pojawiły się w:

  

Pieniądze się mnie trzymają! A Ciebie?

Zapraszam Cię na jednodniowe, stacjonarne szkolenie „Kobieta i Pieniądze”, które składa się z 7 części wg metodologii, jaką opracowałam. Być może znasz ją już z mojej książki „Kobieta i Pieniądze”. Jeśli tak, to szkolenie będzie świetną powtórką i utrwaleniem. Jeśli nie czytałaś jeszcze mojej książki, to szkolenie wspaniale wprowadzi Cię w świat finansów osobistych.

Przeprowadzę Cię przez proces edukacyjny, którego celem jest zmiana twoich zachowań finansowych, lepsza organizacja codziennych finansów i długoterminowe planowanie swojego finansowego życia.

 • Prostym i zrozumiałym językiem wytłumaczę Ci zawiłości świata pieniędzy, z którym spotykasz się każdego dnia.
 • Nauczę Cię, jak pogodzić się z pieniędzmi, wygonić złe przyzwyczajenia i wypracować dobre nawyki.
 • Podpowiem, jak zarządzać domowym budżetem, abyś miała nad nim kontrolę, a nie on nad Tobą.
 • Pokażę Ci, jak rozmawiać w domu o pieniądzach, aby dzieci się uczyły, a mąż chciał współpracować.
 • Pokażę Ci także, jak pomnażać pieniądze, aby ta upragniona wolność i niezależność finansowa była osiągalna! I to wszystko podczas jednego dnia!
 • Do tego ciepło i wsparcie od innych kobiet. Cisza i spokój, bo szkolenie jest w sobotę. W końcu czas, aby na poważnie zająć się swoimi finansami.

Życie to coś więcej niż dach nad głową i pożywienie!

✅ Bardzo fajny przekaz nowych dla mnie informacji. Czuję się zainspirowana do zmian. Na pewno polecę to szkolenie koleżankom!

✅ Szkolenie jest ciekawe, przede wszystkim rozjaśniło o zarządzaniu własnymi finansami. Prowadząca jest fajna, materiał przedstawiony prostym, zrozumiałym językiem. Polecę to szkolenie innym osobom!

✅ Polecam wszystkim kobietom, które zaczynają swoją przygodę z finansami!

 ✅  Polecam szkolenie prowadzone przez panią Dominikę, ponieważ w prosty i logiczny sposób objaśnia niuanse finansowe.

 

Mam w sobie silną motywację do przebudzenia Polek i przekonania je, że jeśli nauczą się chociaż podstaw finansów osobistych to ich życie będzie dostatniejsze, szczęśliwsze, zdrowsze i dłuższe.

Podczas Szkolenia Kobiety i Pieniądze:

 • Dowiesz się, dlaczego pieniądze mają pozytywny wpływ na twoje życie
 • Zrozumiesz, jak na nowo zaprzyjaźnić się z pieniędzmi
 • Poznasz proste i skuteczne metody na dobre relacje z pieniędzmi
 • Nauczę cię sprawdzonego sposobu na zarządzanie domowym budżetem
 • Pokażę ci, jak generować nowe przychody
 • Podpowiem, jak zacząć inwestować pieniądze na przyszłość
 • Spędzisz ze mną i innymi kobietami cały dzień!
 • Poznasz nowe osoby, usłyszysz ich historie, znajdziesz wsparcie!
 • Nawiążesz wartościowe relacje
 • Zrobisz coś ważnego dla siebie i swojej rodziny!

Dodatkowo:

 • Dostaniesz materiały, które możesz wziąć z sobą do domu, aby każdego dnia stosować najlepsze metody zarządzania pieniędzmi – Zeszyt Ćwiczeń.
 • Dzięki nim zrozumiesz, jak zastosować zasady, które poznałaś w trakcie lektury książki i szkolenia. Czynnie wprowadzając te zasady w życie, możesz sprawić, że otworzą się przed Tobą ogromne możliwości.

Szkolenie jest wyłącznie dla kobiet! 

Osobiście prowadzę szkolenie!

Jestem inwestorką i przedsiębiorcą. Autorką dwóch książek „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia.” Założycielką organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet.

Zawodowo byłam przez 14 lat związana z branżą marketingową, międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowałam zespołami konsultantów, a także zarządzałam projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie z ekonomii).

Specjalizuję się w zagadnieniach finansów osobistych, marketingu i nowych mediów oraz modelowaniu biznesowemu. Od 2015 roku przeszkoliłam w tych zakresach około 1500 osób podczas własnych szkoleń, jako trenerka i prelegentka na konferencjach. Jestem doradcą i mentorką przedsiębiorczych kobiet.

Opowiadam często taką anegdotę z życia wziętą, jak w moim domu umierają wszystkie kwiaty doniczkowe. Przecież to nic trudnego,… wystarczy podlać raz w tygodniu i z głowy. Dlaczego te kwiaty u mnie nie mają szans na przeżycie? BO JA SIĘ NIMI NIE ZAJMUJĘ! Jeśli nie troszczę się o nie, nie poświęcam im czasu, nie pielęgnuję, nie rozmnażam,… nie ma kwiatów, nie ma efektu. Tak samo jest z pieniędzmi. Zgodzisz się ze mną?

Dominika Nawrocka
Autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i szkolenia z finansów osobistych dla kobiet.

Program szkolenia Kobieta i Pieniądze

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU!
Katowice,  26 maja 2018 r. Start: godzina: 10.00

Maj to miesiąc wszystkich SUPER MAM i z tej okazji możesz zrobić sobie prezent, swojej mamie lub innej zaprzyjaźnionej! Tylko do 20 maja możesz skorzystać z SUPER promocji.

 

-50% zniżki na wszystkie rodzaje biletów przy zastosowaniu kodu: SUPERMAMA.

ZYSKUJESZ 2 BILETY W CENIE JEDNEGO I BONUSY!
Liczba miejsc ograniczona!

Znasz już Kluby Kobiety i Pieniądze?

Dla uczestniczek spotkań Klubów mam coś specjalnego! Wybierz się na najbliższe spotkanie w swoim mieście i skorzystaj z PROMOCJI tylko dla Ciebie. Dzięki temu, że już podjęłaś decyzję o rozwoju swojej inteligencji finansowej, dostajesz ode mnie jeszcze coś ekstra! W cenie jednego biletu na szkolenie „Kobieta i Pieniądze” w dowolnym mieście możesz na spotkanie zabrać drugą kobietę! Skorzystaj z tej możliwości na najbliższym spotkaniu Klubu

Dołącz do grona kilkuset kobiet, które już powiedziały TAK swojej lepszej finansowej przyszłości!

 Do zobaczenia!

>
Success message!
Warning message!
Error message!