Jak osiągać więcej przy mniejszych nakładach czasu i pracy?

Dołącz do kursu online, dzięki któremu dowiesz się, jak osiągać ponadprzeciętne wyniki dzięki sprawdzonym strategiom zarządzania czasem, pracą, relacjami i życiem!

Kup dostęp do kursu tylko za 370 zł!

Jestem jedną z nas!

Gdy pracowałam na etacie widziałam swoje dzieci rano, gdy odwoziłam je do przedszkola i wieczorem, gdy kładłam je spać. Praca zawodowa była dla mnie tak angażująca, że nie mogłam połączyć bycie mamą, żoną i pracownicą. Dlatego:

  • Zdecydowałam, że nie będę już dłużej dzielić czasu na pracę zawodową i na dom, rodzinę. Mam jedno życie i 24 godziny, które chcę każdego dnia wykorzystać dla siebie i mojej rodziny, jak najlepiej! Odeszłam z pracy i założyłam swoją firmę!
  • Tworzenie biznesu od zera było nie tyle trudne co wręcz nieosiągalne w tempie, do jakiego byłam przyzwyczajona. Musiałam pracować więcej i sprytniej, nie zapominając cały czas o rodzinie i sobie. Jak mi się to udało? Włączyłam niestandardowe myślenie i znalazłam rozwiązania.
  • Wielokrotnie chciałam odpuścić i z czegoś zrezygnować. Wiedziałam, że zawsze to mogę zrobić, ale co mi to da? Tylko raz w życiu mamy 30 lat. Odchowanie dzieci i dopiero wtedy zajęcie się pracą, karierą czy biznesem to... utopia. Nie da się, dlatego zrobiłam wszystko, aby mieć to co chcę. Dlatego wymyśliłam swoje systemy, o których opowiem ci w kursie online.

Cześć! Nazywam się Dominika Nawrocka i pomagam kobietom rozwinąć finansowe skrzydła. Wiem, że dla wielu z nas zarządzanie czasem, domem, pracą i jeszcze zarabianie i osiąganie sukcesu jest wyzwaniem, czasami wręcz nieosiągalnym.


Mam dzisiaj dla ciebie dobrą wiadomość. Jestem przykładem kobiety, która znalazła sprytne patenty na to, aby mieć karierę i dom, zadbane dzieci i sukces finansowy. Jak ro zrobiłam? Zajrzyj do mojego kursu online!

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze

Dorota

Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje!

Możesz odkrywać sama, ale dołączając do kursu dowiesz się, jak osiągać więcej!

W kursie znajdziesz sprawdzone w praktyce wskazówki, jak zwiększyć swoją efektywność w 7 sferach życia: czas, wiedza, praca, energia, pieniądze, ludzie, emocje.


Niezależnie od tego, w jakim obecnie jesteś momencie życia, ten kurs da Ci narzędzia niezbędne do przekształcenia różnych elementów Twojego życia w jedną spójną całość!


Poznaj Sekrety Turbo Produktywności

 Jak to możliwe, że niektórzy zdają się robić więcej w ciągu kilku godzin, niż inni przez cały dzień? "Turbo Produktywność" to kurs online, który nie tylko odpowie na to pytanie, ale też wyposaży Cię w narzędzia i techniki, dzięki którym Twoja efektywność osiągnie zupełnie nowy poziom.

Kliknij i poznaj program kursu

Mam na swoim koncie dużo osobistych osiągnięć. To piękna rodzina, pokaźny majątek, niezła kariera zawodowa, innowacyjny projekt "Kobieta i Pieniądze" i inne. Ale droga była dość wyboista, a wcale nie musiała...

Dzisiaj wiem, jak zarządzać swoim życiem i zasobami, jakie mam, aby osiągać więcej i szybciej. Myślałam i kombinowałam niestandardowo. Wymyśliłam własne systemy, które pozwoliły mi osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Te systemy i techniki, które pomogły mi zmienić moje życie i działalność, teraz chcę podzielić się z Tobą w moim kursie online. To jest moja historia o tym, jak nie zrezygnowałam z marzeń i jak każdego dnia staram się żyć pełnią życia, spełniając się zarówno w roli matki, jak i przedsiębiorczyni. A przede wszystkim będąc sobą i robiąc to wszystko dlatego, że CHCĘ!

Dominika Nawrocka

Agnieszka

Dominika jesteś niesamowita! Podziwiam Cię i inspirujesz mnie. Dzięki Tobie moje finanse są okiełznane. Dzięki Ci za to!

Małgorzata

Polecam z całego serducha Twoje szkolenia. Atmosfera, w jakiej przekazujesz wiedzę jest BEZCENNA. To co robisz jest bezcenne! Dziękuję

Kup dostęp do kursu tylko za 370 zł!

Zapisz się już dziś i zacznij transformację swojego życia!

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do kursu!

NAJLEPSZY WYBÓR

Turbo Produktywność

Kurs wyposaży Cię w narzędzia i techniki, dzięki którym Twoja efektywność osiągnie zupełnie nowy poziom.

  • Bezterminowy dostęp 24/7 do kursu online
  • Rekomendowane aplikacje do organizacji czasu
  • Video lekcje z pełnymi wskazówkami

370 zł

Iwona

Dominika zmieniłaś moje życie. Od kiedy zmieniłam swoje podejście do pieniędzy, wszystko się zmieniło. Lubię pieniądze, a one lubią mnie. Zarabiam je z przyjemnością, a one ochoczo do mnie płyną. Dziękuję!

>
Success message!
Warning message!
Error message!