BEZPŁATNY WEBINAR

Jak pracować i zarabiać na własnych warunkach?

Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się, jak zostać dobrze zarabiającą ekspertką i pracować na własnych warunkach!

26 maja 2022

godzina 21:00

00
dni
.
 
00
godzin
.
 
00
minut
.
 
00
sekund

You missed out!

Podczas webinaru dowiesz się jak zbudować swoją ekspercką markę, stworzyć i sprzedać produkty stworzone na bazie swojej zawodowej wiedzy.

Wolność zawodowa

Pozycja ekspertki uniezależnia od rynku pracy, stanowisk i decyzji innych ludzi co do twojego życia. Wystarczy, że zaczniesz się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Wymarzone zarobki

Eksperci są poza standardowymi stawkami czy widełkami płacowymi. Za wiedzę i współpracę z nimi trzeba zapłacić więcej i co najważniejsze, to ty decydujesz ile.

Własne warunki

Chcesz pracować mniej lub więcej? Chcesz pracować zdalnie lub z zespołem. Ty decydujesz o metodach, zasobach i sposobach pracy. Pora z tego skorzystać i przestać pytać się pozwolenie!

Webinar poprowadzą:

Dominika Nawrocka, wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet i marki "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Basia Pestka - Grzybowska, ekspertka od strategii i komunikacji marki. Mistrzyni tworzenia angażującej treści i relacji z liderami opinii.

Pomaga kobietom stworzyć pomysł i plan na siebie oraz wprowadzić go w życie.

Pokazuje, jak poruszać się w świecie on-line, by budować silną oraz rozpoznawalną ekspercką markę. Wszystko po to, aby żyć dzięki temu na własnych zasadach.

Zyskaj przewagę!

Zarezerwuj miejsce już teraz i dołącz do nas na żywo, aby wziąć udział w webinarium, które zmieni Twój sposób myślenia o swoim zawodowym życiu!

Copyright: Kobieta i Pieniądze
Polityka prywatności

>
Success message!
Warning message!
Error message!