Bezpłatny Webinar Online

Obejrzyj w ciągu 48 godzin!

Osiągnij Pełną Harmonię Finansową i zbuduj Życie Pełne Obfitości!  

Webinar online tylko dla Ciebie! Nie musisz czekać tygodnia, aby dowiedzieć się co to jest Harmonia Finansowa i jak wprowadzić do swojego życia dostatek i obfitość!

Zarejestruj się bezpłatnie, a otrzymasz natychmiastowy dostęp do webinaru!

Data & Godzina:

Dzisiaj / Teraz

Zarejestruj się teraz na webinar. Obejrzyj w ciągu 48 godzin!

02
Days
 
48
godziny
 
00
minuty
 
00
sekundy

Zarejestruj się!

Koło Harmonii Finansowej

Jak żyć w pełnej harmonii? Jak wyjść poza to co znamy? Dlaczego skupiamy się na tym czego nie mamy? Dlaczego przestajemy dążyć do tego, czego naprawdę chcemy?

Masz w sobie nieograniczone możliwości kreowania swojego życia. Jakość wynika z tego, jak wykorzystujesz swój potencjał, siłę danych talentów, moc swoich myśli. Harmonia i obfitość zagoszczą w twoim życiu, jeśli zaufasz sobie, przejmiesz kontrolę nad swoimi myślami i działaniami.

Podczas webinaru dowiesz się:
  • Jak wykorzystać swój naturalny potencjał kreowania życia. Przekonasz się, jak niesamowite są twoje zdolności i nauczysz się z nich korzystać. Odkryjesz sposób, jak zaprogramować umysł na osiągnięcie sukcesu, finansowego sukcesu.
  • Jak zapanować nad wszystkimi czterema obszarami finansów osobistych: zarabianie, zarządzanie, gromadzenie i pomnażanie, aby osiągnąć harmonię i obfitość.

Prowadząca Webinar

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka, wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników. Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa, ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Założycielka:

Przyciągasz to z czym jesteś w Harmonii...

Jeśli pragniesz obfitości finansowej warto, abyś przyjrzała się swoim programom świadomym i nieświadomym, które determinują twoje myśli na temat pieniędzy i działania. 

Cała twoja energia, skupienie, myśli i działania muszą być harmonijne, aby przyciągnąć efekty w finansach i wszystkich innych aspektach twojego życia.

Jeśli chcesz, możesz wieść niezwykła życie. Chcesz tego?

Spotkajmy się na webinarze, a zdradzę ci swoje sekrety na harmonijne, obfite i szczęśliwe życie!

Dominika

Zarejestruj się na Bezpłatny webinar o tym, jak uczynić swoje życie harmonijnym i obfitym finansowo!

Webinar "Harmonia Finansowa"

  • Czas trwania: 50 min
  • Data i godzina: Dzisiaj, teraz!
>
Success message!
Warning message!
Error message!