Webinar Online. Obejrzyj w ciągu 48h

Właśnie teraz! Tylko dla Ciebie!

Zwiększ swoje Zarobki bez pracy po godzinach!

Webinar online tylko dla Ciebie! Nie musisz czekać tygodnia, aby dowiedzieć się jak zwiększyć swoje zarobki bez zmiany zawodu czy pracy po godzinach!

Zarejestruj się bezpłatnie, a otrzymasz natychmiastowy dostęp do webinaru!

Data & Godzina:

Dzisiaj / Teraz

Zarejestruj się na webinar. Obejrzyj w ciągu 48 godzin!

01
Days
 
47
godziny
 
59
minuty
 
59
sekundy

Zarejestruj się na webinar!

Jaką masz zdolność do zarabiania pieniędzy?

Czy marzysz o tym, aby zwiększyć swoje przychody, ale nie masz wystarczająco dużo czasu ani energii na drugą pracę? Jeśli tak, mam dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Zapraszam Cię serdecznie na nasz bezpłatny webinar, który pokaże Ci, jak zarobić więcej pieniędzy bez konieczności dodatkowej pracy po godzinach.

Dowiesz się od czego zależy twoja zdolność do zarabiania pieniędzy!
  • Ten webinar jest stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną zwiększyć swoje dochody, jednocześnie zachowując równowagę między pracą a życiem prywatnym. Nauczę Cię praktycznych strategii i sprawdzonych technik, które pozwolą Ci zwiększyć przychody.
  • Znajdziesz i wyeliminujesz to co blokuje przepływ pieniędzy w Twoim życiu. Wzmocnisz to co jest potrzebne, aby zarabiać więcej pieniędzy w pełnej zgodzie z Tobą!

Prowadząca Webinar

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka, wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników. Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa, ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Założycielka:

Dysponujesz nieograniczoną Zdolnością do Zarabiania pieniędzy!

Zarabianie pieniędzy nie jest zarezerwowane dla wybranych czy dobrze urodzonych. Masz pełen wpływ na to, ile zarabiasz pieniędzy. Jeśli dzisiaj nie jesteś zadowolona z comiesięcznych zarobków, przyjdź na webinar i odkryj co Cię blokuje, a co wzmacnia. Co warto zatrzymać, a co podkręcić!

Uwierz w swoje prawo do zarabiania nieskończonej ilości pieniędzy. Pozwól, aby ta pewność siebie napędzała Cię do działania i dążenia do finansowej satysfakcji. Niech Twój sukces finansowy będzie jednym z elementów, które tworzą Twoje spełnione i pełne radości życie.

Spotkajmy się na webinarze, a zdradzę ci swoje sekrety na obfite i szczęśliwe życie!

Dominika

Zarejestruj się na Bezpłatny webinar o tym, jak wzmocnić swoją zdolność do zarabiania pieniędzy!

Webinar "Zwiększ swoje zarobki bez pracy po godzinach"

  • Czas trwania: 60 min
  • Data i godzina: Dzisiaj, teraz!

Obejrzyj w ciągu 48 godzin!

02
Days
 
48
godziny
 
00
minuty
 
00
sekundy

Zarejestruj się na webinar!

>
Success message!
Warning message!
Error message!