Współpraca

Współpraca merytoryczna

Chętnie angażuję się w działalność edukacyjną w postaci wystąpień na konferencjach, seminariach, prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Jeśli organizujesz tego typu wydarzenia i szukasz eksperta od finansów osobistych, przedsiębiorczości czy marketingu – napisz do mnie!

Współpraca mediowa

Aktywnie udzielam się w mediach, jako ekspert od finansów osobistych kobiet, przedsiębiorczości i biznesu oraz marketingu. Jeśli szukasz bohaterki wywiadu, komentarza eksperta do artykułu, audycji radiowej lub telewizyjnej – napisz do mnie! Aktualnie jestem stałym gościem audycji radiowej dla dzieci na temat finansów w Polskim Radio. Sprawdź inne moje publikacje w mediach!

Współpraca marketingowa

Zapraszam do współpracy firmy i instytucje, które oferują swoim klientom produkty i usługi z branży finansowej, biznesowej, marketingowej i edukacyjnej. Jeśli masz produkt, dzięki któremu osoby czytające mojego bloga mogą polepszyć swoją sytuację lub wzrastać, to widzę dla Ciebie tutaj miejsce – napisz do mnie!

Współpraca indywidualna

Jeśli jesteś osobą fizyczną, która chciałaby ze mną pracować indywidualnie – napisz do mnie! Udzielam odpłatnie porad finansowych, biznesowych i marketingowych.

Informacje na temat bloga „Kobieta i Pieniądze”

  • autorką bloga jest Dominika Nawrocka
  • blog powstał we wrześniu 2015 roku i jest skierowany do kobiet
  • publikowane są na nim informacje dotyczące finansów osobistych dla kobiet, biznesu i przedsiębiorczości oraz rozwoju osobistego

Statystyki bloga

Dane dotyczące ruchu w okresie od 17 września 2015 do 26 października 2016 r. (według Google Analytics):

Liczba unikalnych użytkowników: 12 998
Liczba odwiedzin bloga: 22 461
Liczba odsłon stron bloga: 64 431
Średni czas trwania wizyty: 3 minuty 35 sekund