Odkryj Sekrety Wysokich Wynagrodzeń i Stawek

Dołącz do kursu online "Jak wyceniać swoją wartość i zarabiać!"

Nauczysz się, jak dokładnie ocenić swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę, aby móc negocjować wynagrodzenie, którego naprawdę zasługujesz.

Wartość: 1990 zł
Kupuję za 370 zł!

Zwiększysz swoje dochody!

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli ci zwiększyć swoje zarobki na etacie lub we własnej działalności

Twoja Wartość na Rynku Pracy i w Biznesie: Ten kurs nauczy Cię, jak dokładnie ocenić swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę, aby móc negocjować wynagrodzenie, którego naprawdę zasługujesz.

Jak Wyznaczyć Nowy i Ekscytujący Comiesięczny Cel Dochodowy: Ten kurs pomoże Ci wyznaczyć ambitne cele finansowe i dostarczy Ci narzędzi, które pozwolą osiągnąć te cele.

Ile Warta Jest Godzina Twojej Pracy dla Innych i Jak Ją Podnieść: Poznasz strategie podnoszenia wartości Twojej pracy i przekonasz pracodawców lub klientów, że jesteś niezastąpiona.

30-dniowy Plan Lotu po Wysokie Zarobki: Skonstruujesz plan działania, który przeprowadzi Cię przez kroki niezbędne do zwiększenia swojego dochodu w ciągu zaledwie 30 dni.

Dominika Nawrocka, autorka kursu

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, edukatorka i trenerka finansowa. Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników.

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

01.

ZARABIAJ
  • Nauczę Cię zarabiania pieniędzy, abyś mogła robić to co chcesz, a nie musisz. Masz jedno życie i prawo do dobrobytu, wolności, radości!

02.

CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ
  • Będziesz spać spokojnie, spłacisz kredyty, zbudujesz poduszkę finansową, przestaniesz się martwić o swoje pieniądze, będziesz podróżować kilka razy do roku!

Zainwestuj w siebie!

Zwiększanie swoich zarobków jest kluczowe, gdy na poważnie myślisz o swojej finansowej przyszłości. Jeśli do tej pory odkładałaś ten temat na później, to właśnie przyszła ta chwila. Zainwestuj w siebie, swoją wiedzę i swoje bezpieczeństwo finansowe.

POLECANE!

Kurs online: Wyceń Swoją Wartość

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli ci zwiększyć swoje zarobki na etacie lub we własnej działalności

  • Udział w kursie online do samodzielnej pracy
  • Dostęp do wiedzy online oraz narzędzi Excel
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Wartość: 1990 zł

370 zł

Dzięki tej wiedzy stworzysz stabilną sytuację finansową, zlikwidujesz stres związany z pieniędzmi, będziesz mieć czas na swoje pasje!

>
Success message!
Warning message!
Error message!