WYDATKI / DZIEŃ 4: Rodzinne wydatki cz.2

Witaj, pewnie zgodzisz się ze mną, że zgrany zespół to podstawa każdego sukcesu. Dlatego zdecydowałam się aż na dwa dni, podczas których kreujemy prawdziwą rodzinną strategię opanowania wydatków. Jesteś SZEFOWĄ tego przedsięwzięcia, dlatego inicjatywa w domu należy do Ciebie. Za nami łącznie 3 dni pracy! Dziękuję Ci za poświęcenie i zaangażowanie. Mam też nadzieję, że te wieczory z finansami domowymi przypadły Ci do gustu i po zakończeniu naszych spotkań, nadal będziesz je kontynuowała.

Dzień 1: “Zachcianki a przyjemności” znajdziesz TUTAJ!
Dzień 2: “Mała psychologia zakupów” znajdziesz TUTAJ!
Dzień 3: “Rodzinne wydatki” znajdziesz TUTAJ!

DZIEŃ 4: RODZINNE WYDATKI cz.2

Dzień 4: Mam dzisiaj dla Ciebie kolejne karty do codziennej pracy nad wydatkami w domu, ale zanim do nich dojdziemy chciałabym pomóc Ci stworzyć coś w rodzaju Kodeksu Honorowego dla całej Twojej rodziny. Chodzi o zbiór zasad, praw i obowiązków, dzięki którym cała drużyna wie, co trzeba zrobić, aby strzelić wydatkom porządnego gola! ⚽ Zatem do dzieła!

 

PRZECZYTAJ WYJAŚNIENIE:

 

Polecam Ci dwa artykuły na temat finansów w związku do przeczytania:

Karty możesz drukować w dowolnej ilości i kiedy masz taką potrzebę. Fajnym pomysłem jest zbieranie tych zapisanych do segregatora. To bardzo praktyczne rozwiązanie! Pieniądze i głowa lubią porządek. Zacznij już dzisiaj!

Dziękuję za Twój czas! Do zobaczenia jutro! Nie odpuszczaj, angażuj się każdego dnia!

Jeśli chcesz uczyć się w grupie – dołącz do naszych Klubów Kobiety i Pieniądze w całej Polsce lub weź udział w jednodniowych szkoleniach Kobiety i Pieniądze!

Ściskam, Dominika

 

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage