Witaj w drugim etapie #WyzwaniaNaOszczedzanie!

Bardzo się cieszę, że zaszłaś już tak daleko! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zakasać rękawy i działać dalej. Super!

Zasady drugiego etapu wyzwania:

 1. W każdą środę odkładasz 50 zł: przelewasz na osobne konto w banku albo wkładasz do słoika (skarbonki). Trzeba wybrać tylko jeden sposób oszczędzania i trzymać się go przez cały kwartał. Nie można części z 50 zł przelać na konto a resztę do słoika. Całość musi być przejrzysta i łatwa do weryfikacji.
 2. Przez 7 dni w każdym tygodniu zbierasz paragony, które w niedzielę należy wprowadzić do arkusza w Excelu (Ewidencja wydatków – POBIERZ), swojego zeszytu lub do Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO.
 3. W niedzielę, na koniec danego tygodnia samodzielnie uzupełniasz RAPORT, w którym musisz umieścić podsumowanie efektów tygodniowych działań. Łącznie: 13 potwierdzeń przelewów z każdego tygodnia albo 13 zdjęć odłożonej gotówki, 13 zdjęć z Excela (Ewidencja wydatków – POBIERZ) lub Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO z rozpisaniem wydatków (po każdej niedzieli, czyli w poniedziałek, 1 zdjęcie). Raport należy uzupełnić najpóźniej do poniedziałku do końca dnia. Wszystkie pliki powinny być opisane imieniem i nazwiskiem oraz datą: data_nazwisko_imie_gotowka. Tym razem nie będziesz otrzymywać mailowych przypomnień. Dlatego ustaw sobie przypomnienie np. w telefonie, aby wysłać raport w terminie.
 4. Oczywiście bierzesz udział w spotkaniach wybranego Klubu Kobiety i Pieniądze w trzech kolejnych miesiącach. Twoja Ambasadorka jest o wszystkim już poinformowana. Dlatego wykup proszę potrójny bilet na spotkania Twojego Klubu >TUTAJ< W zamówieniu podaj proszę nazwę Twojego miasta klubowego.
 5. W drugim etapie wyzwania masz jeszcze jedno zadanie, które polega na przeczytaniu co najmniej jednego artykułu na temat finansów osobistych tygodniowo. Artykuł wybierasz dowolnie i link oraz streszczenie w 5 zdaniach wpisujesz do tygodniowego RAPORTU.

WAŻNE:

 1. Zdjęcie odkładanej gotówki – co tydzień na zdjęciu musi  być suma wszystkich 50 zł czyli po pierwszym tygodniu wyzwania na zdjęciu ma być 50 zł, po drugim 75, a po trzecim 100 zł itd.
 2. Potwierdzenie przelewu: imię i nazwisko uczestniczki, kwota przelana na subkonto, data przelewu, tytuł przelewu: wyzwanie na oszczędzanie – tydzień 1, 2, 3 itd.

Nagrody

Nagrody otrzymują wyłącznie te uczestniczki, które dostarczyły (bez wyjątku) wszystkie i kompletne sprawozdania oraz wzięły udział w 3 spotkaniach z rzędu. Nagrody w 2 etapie wyzwania (2 kwartał):

 1. Dyplom elektroniczny
 2. Możliwość przejścia do kolejnego etapu wyzwania
 3. Ebook „Kobieta i Pieniądze”
 4. 10% zniżki na książki, szkolenia, kursy online na www.kobietaipieniadze.pl

Co dalej?

Wyzwanie będzie kontynuowane. Jeśli ukończysz z sukcesem ten kwartał, w kolejnym czekają na Ciebie kolejne zadania. Czy będzie trudniej? No pewnie! I to jest super, bo wtedy rozwiniesz się jeszcze bardziej.

Masz pytania odnośnie wyzwania? Skontaktuj się ze swoją Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze albo z koordynatorką tego wyzwania, Magdą (magdalena.ostrowska@kobietaipieniadze.pl)

>
Success message!
Warning message!
Error message!