Zapisz się na serię 3 WEBINARÓW nt. zarządzaniem pieniędzmi w budżecie domowym!


Jak zajmować się pieniędzmi w budżecie domowym, aby na wszystko wystarczało i zostawało na przyjemności?

Ważne! Na Zakończenie Każdego Szkolenia Otrzymasz Certfikat!

Prowadząca szkolenia


Dominika Nawrocka

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników. 

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Harmonogram szkoleń


1

20:00

Jak z każdych zarobków zapłacić rachunki i jeszcze mieć na przyjemności?

2

20:00

Jak planować wydatki i cieszyć się życiem?

3

20:00

Jak wydawać mniej i zarabiać więcej?

Zapisz się na serię trzech bezpłatnych szkoleń

Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać zarobkami, aby na wszystko wystarczało w budżecie domowym i jeszcze zostawało

1

Dzień 1: "Jak z każdych zarobków wygospodarować pieniądze na rachunki i jeszcze mieć na przyjemności?"

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak dzięki zarządzaniu budżetem domowym możesz wygospodarować pieniądze na utrzymanie i na przyjemności. Poznasz sposoby na mądre zarządzanie budżetem domowym, dzięki którym twoje finanse i twoje życie w końcu odetchną z ulgą!

2

Dzień 2: "Jak planować małe i duże wydatki, aby na wszystko wystarczało i cieszyć się życiem?"

Dzięki udziałowi w szkoleniu nauczysz się skutecznie zarządzać wydatkami, aby sprytnie zarządzić pieniędzmi, mieć nad nimi kontrolę i korzystać z życia. Nauczysz się planować i ewidencjonować wydatki. Poznasz najskuteczniejsze patenty, które możesz wdrożyć w życie tego samego dnia!

3

Dzień 3: "Jak wydawać mniej i zarabiać więcej, aby w końcu żyć z lekkością i bez problemów?"

Dzięki obecności na szkoleniu odkryjesz najskuteczniejsze prawdy o pieniądzach, ich zarabianiu i wydawaniu. Będziesz mieć lepsze wyniki w tej finansowej grze, jeśli poznasz jej zasady. Skorzystaj z tej szansy i weź udział we wszystkich trzech szkoleniach!

Bez względu na to ile zarabiasz możesz skutecznie zarządzać swoim budżetem domowym!

Od tego, jak zarządzamy na co dzień swoimi pieniędzmi zależy bardzo dużo: zawartość lodówki, popłacone na czas rachunki, ale także to, czy zostają oszczędności i czy jest przestrzeń na radość, przyjemności i bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Jakie zasady obowiązują w tej grze?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, weź udział w moich trzech bezpłatnych szkoleniach online, podczas których dowiesz się, jak działa!

Dominika Nawrocka

Inwestorka, ekspertka, trenerka finansowa i twórczyni Kobiety i Pieniądze

Po ukończeniu szkoleń będziesz wiedzieć:

  • Jak zajmować się swoimi zarobionymi pieniędzmi, aby zapanować nad swoim finansowym życiem
  • Jak na co dzień planować wydatki małe i duże, aby mieć popłacone wszystkie rachunki na czas oraz wolną kwotę na przyjemności
  • Jak zoptymalizować wydatki i jak zwiększyć zarobki, aby budżet domowy piękniał z miesiąca na miesiąc
  • Jak pozbyć się bieżących problemów finansowych dzięki zarządzaniu budżetem domowym, spać spokojnie i mieć spokojną przyszłość 

Liczba miejsc na szkolenia na żywo jest ograniczona! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do mnie na żywo podczas wszystkich trzech wydarzeń, które zmienią Twój sposób myślenia o zajmowaniu się pieniędzmi!

>
Success message!
Warning message!
Error message!