Witaj!

Na tej stronie znajdziesz wskazówki, jak realizować #wyzwanienaoszczedzanie w swoim klubie. Jeśli będziesz mieć pytania techniczne lub pomysły, jak usprawnić wyzwanie skontaktuj się z opiekunką tego projektu Magdą Ostrowską. 

Uwaga! Nie udostępniaj tej strony w mediach społecznościowych. To jest strona tylko na nasze wewnętrzne potrzeby. Zapisz sobie w Ulubionych jej adres, gdybyś chciała do niej wrócić.

Po co jest #wyzwanienaoszczedzanie?

Wyzwanie zostało wymyślone, aby zaktywizować klubowiczki i zachęcić inne panie do tego, aby dołączyły do spotkań naszych klubów. Innymi słowy chodzi o to, aby przychodziły regularnie i dołączały nowe.

Cel wyzwania dla uczestniczek

Klubowiczki przystępując do wyzwania pracują nad swoim nawykiem oszczędzania, czyli odkładania i gromadzenia pieniędzy, ewidencjonowania wydatków oraz systematycznej edukacji poprzez przychodzenie na kolejne spotkania Klubu. Zyskają: umiejętność oszczędzania, systematycznej pracy ze swoimi finansami i kontroli wydatków.

Jak klubowiczka może wziąć udział w wyzwaniu?

Aby zapisać się do wyzwania w danym kwartale trzeba wykupić pakiet 3 biletów (>>TUTAJ<<)na najbliższe spotkania Klubu w swoim mieście i uczestniczyć w nich. W czasie trwania wyzwania w danym kwartale nie można już dołączyć, trzeba poczekać do następnego. Kto ukończy kwartał wyzwania otrzymuje nagrody i możliwość przejścia do kolejnego etapu: bardziej wymagający kwartał. Łącznie dla jednej osoby wyzwanie może trwać pełen rok (4 kwartały).

Co jeszcze muszą zrobić uczestniczki wyzwania?

 1. W każdą środę odłożyć 25 zł: przelać na osobne konto w banku albo włożyć do słoika (skarbonki). Trzeba wybrać tylko jeden sposób oszczędzania i trzymać się go przez cały kwartał. Nie można części z 25 zł przelać na konto a resztę do słoika. Całość musi być przejrzysta i łatwa do weryfikacji.
 2. Przez 7 dni w każdym tygodniu zbierać paragony, które w niedzielę należy wprowadzić do arkusza w Excelu, zeszytu lub do Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO.
 3. W niedzielę, na koniec danego tygodnia uczestniczka otrzyma emaila z linkiem do “raportu”, w którym musi umieścić podsumowanie efektów tygodniowych działań.
 4. Na koniec każdego miesiąca podsumowujemy wyniki uczestniczek, a na koniec kwartału zamykamy etap wyzwania. Uczestniczka otrzymuje mailem informację o przejściu do kolejnego etapu (kwartału) lub nie.

1 etap wyzwania (lipiec – sierpień – wrzesień 2019)

 1. Pierwsza edycja wyzwania rusza 1 lipca 2019 rok.
 2. Klubowiczki do 30 czerwca 2019 mają czas na zapisy do wyzwania
 3. 1 lipca uczestniczki otrzymają maila z potwierdzeniem zapisu do wyzwania i powitanie.
 4. Co niedzielę wieczorem będą otrzymywać link do “raportu” online do którego dołączą łącznie: 13 potwierdzeń przelewów z każdego tygodnia albo 13 zdjęć odłożonej gotówki, 13 zdjęć z Excela lub Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO z rozpisaniem wydatków (po każdej niedzieli, czyli w poniedziałek, 1 zdjęcie).

WAŻNE:

 1. Zdjęcie odkładanej gotówki – co tydzień na zdjęciu musi  być suma wszystkich 25 zł czyli po pierwszym tygodniu wyzwania na zdjęciu ma być 25 zł, po drugim 50, a po trzecim 75 zł itd.)
 2. Potwierdzenie przelewu: potrzebujemy następujące informacje: imię i nazwisko uczestniczki, kwota przelana na subkonto, data przelewu, tytuł przelewu: wyzwanie na oszczędzanie – tydzień 1, 2, 3 itd.

Nagrody dla uczestniczek wyzwania

Nagrody otrzymują wyłącznie te uczestniczki, które dostarczyły (bez wyjątku) wszystkie i kompletne sprawozdania oraz wzięły udział w 3 spotkaniach z rzędu. Nagrody w 1 etapie wyzwania (1 kwartał):

 1. Dyplom elektroniczy
 2. Możliwość przejścia do kolejnego etapu wyzwania
 3. 5% zniżki na książki i szkolenia Kobiety i Pieniądze

Opiekunka wyzwania z ramienia Kobiety i Pieniądze:

Magda Ostrowska
Ambasadorka Regionalna Mazowsze
tel. 609-477-857
magdalena.ostrowska@kobietaipieniadze.pl

>
Success message!
Warning message!
Error message!