Chcesz rozpocząć swoją edukację finansową, ale nie wiesz jak?

Zacznij od testu Kobiety i Pieniądze, zbadaj swój aktualny poziom wiedzy, zachowań i efektów, a następnie wybierz rekomendowane przez nas ścieżki rozwoju.

co dalej?

Sprawdź swój wynik i podążaj rekomendowaną ścieżką rozwojową!

Ścieżka: PORA NA DZIAŁANIE

0-21 punktów

Rozpocznij swoją edukację finansową od dołączenia do Klubu Kobiety i Pieniądze.

Ścieżka: JEST DOBRZE 

22-34 punktów

Kontynuuj swój rozwój finansowy poprzez szkolenia stacjonarne i online.

Ścieżka: TAK TRZYMAJ

35-42 punktów

Twoje zadanie na tym poziomie to nie zepsuć i iść dalej. Sukces może uśpić, dlatego dołącz do nas i zostań Edukatorką Finansową.

Wspaniale,

wiesz już na czym stoisz!

Chcę się z tobą podzielić jednym z ważniejszych swoich życiowych odkryć. Edukacja nie kończy się wraz z odebraniem dyplomu ze szkoły. To proces permanentny. Dzięki temu masz gwarancję rozwoju i ulepszania swojego życia. 


Z edukacją finansową jest dokładnie tak samo. Poznanie podstaw, potem wkraczanie w coraz trudniejsze zagadnienia to naturalna ścieżka ciebie, jeśli na poważnie traktujesz siebie i swoje życie. Co dostaniesz w zamian? Spokój, bezpieczeństwo, pewność, że poradzisz sobie w prawie każdej życiowej sytuacji! Masz moją gwarancję!


Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

Ważne!

Wprowadź nową finansową rutynę do swojego życia!

Zmiany na koncie bankowym lub w budżecie domowym możesz się spodziewać, jeśli zaczniesz inaczej postępować ze swoimi pieniędzmi. Wprowadź na stałe do swojego kalendarza godzinę w tygodniu na podsumowanie i analizę wydatków. Godzinę w miesiącu na podsumowanie miesiąca. Zbieraj paragony i faktury, a potem spisuj wydatki, aby poznać lepiej siebie i swoje finansowe zachowania.  

Korzystaj z wiedzy innych, czytaj, szkól się, dopytuj. Nadaj ważność finansom w swoim życiu, bo przecież każdego dnia poświęcasz wiele godzin, aby je zarobić. A co się dzieje potem? Potem się nimi świadomie zajmuj i opiekuj. Z czasem podziękujesz sobie za to, że zadbałaś o swoje finansowe życie, po prostu życie!

rozwijaj się z nami

zobacz co jeszcze dla ciebie mamy

Artykuły na blogu

Zawsze aktualne teksty poradnikowe z takich dziedzin jak: budżet domowy, długi, kredyty, edukacja finansowa dzieci, finanse w związku i wiele innych. Zobacz!

Porównywarka ofert bankowych

Znajdziesz u nas aktualizowane na bieżąco promocje bankowe na konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, lokaty i inne. Zobacz!

Kursy online

Kurs online to świetne narzędzie do samodzielnej nauki w dowolnym dla siebie momencie i czasie. Zobacz!

Wydarzenia

Regularnie organizujemy webinaria, spotkania, szkolenia czy inne wydarzenia płatne i bezpłatne. Zobacz kalendarz!

Bezpłatne narzędzia

do finansowego rozwoju

Bądź na bieżąco. Zapisz się na nasz newsletter! 

>
Success message!
Warning message!
Error message!