Wyjdź z nami na prostą!

Jeśli borykasz się z długami, których spłata jest dla ciebie ciężarem, dołącz do społeczności Kobiety i Zadłużenie. To miejsce, w którym znajdziesz wiedzę, wsparcie i motywację do działania!

Znasz taką historię?

"Zaczęło się niewinnie. Pożyczyłam, bo potrzebowałam. Miałam zaraz oddać, ale pojawiły się inne potrzeby. Trzeba było zacząć spłacać, ale nie miałam wtedy z czego. Nalegali, pożyczyłam gdzie indziej, ale problem nie zniknął. W między czasie potrzebowałam dodatkowych pieniędzy. Pilna sprawa, musiałam. Moje zarobki nie chciały już tak rosnąć, jak potrzeby. Było coraz trudniej. Nie wiem dzisiaj, jak mam sobie poradzić. Od czego zacząć. Jestem zrozpaczona."

Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie w podobnej sytuacji, jesteś w dobrym miejscu!

Witaj w świecie super bohaterek!

Przed nami wiele działań, które wesprą cię w drodze do spokoju, bezpieczeństwa i szczęścia, bo bez długów. Zarejestruj się, aby być na bieżąco!Zajrzyj na bloga!


Dołącz do grupy!

Jesteśmy na Facebooku!

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie na co dzień wspieramy się i edukujemy. To wspaniała możliwość bycia w gronie osób o podobnych doświadczeniach. To miejsce, gdzie uzyskasz wsparcie, wiedzę i motywację do działania!

>
Success message!
Warning message!
Error message!