Witaj, nazywam się Dominika Nawrocka i chcę się z Tobą dzielić swoją wiedzą.

Średnio raz na tydzień chcę wysyłać do Ciebie informacje o bieżących wydarzeniach, tekstach i poradach na temat finansów osobistych i pokrewnych. Jeśli zostawisz do siebie namiar, to z przyjemnością będę z Tobą w stałym kontakcie!
Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania Newslettera, klikając w aktywny link umieszczony w jego treści.
[newsletter_signup_form id=11]

Twoje dane są u nas bezpieczne!

Administratorem danych  jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczanie bieżących informacji na temat działań organizacji Kobieta i Pieniądze w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.

>
Success message!
Warning message!
Error message!