Zacznij zarabiać we własnej firmie, tak jak sobie to wymarzyłaś!

Będziesz zarabiać, jeśli będziesz sprzedawać, zarządzać budżetem firmowym i wypłacać sobie pensję. Jak to zrobić? Weź udział w kursie online i naucz się zarządzać firmowymi pieniędzmi!

"Kurs pomógł mi poukładać i zarządzić firmowym budżetem. NARZĘDZIA, które dostałam od Dominiki są bardzo PRAKTYCZNE i POMOCNE."

Cześć!

Zajmuję się zarządzaniem firmowymi budżetami od ponad 16 lat. Najpierw, jako pracownik i osoba odpowiedzialna za pieniądze powierzone przez klientów. A później, jako właściciel trzech firm.

Tak samo, jak ty przechodziłam wszystkie perturbacje finansowe związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki zagranicznej.

Tak samo, jak ty wiem co to oznacza brak środków na utrzymanie płynności finansowej, przeterminowane zobowiązania i faktury niezapłacone przez klientów.

Ale jedno jest pewne! Da się to opanować i wyjść na prostą. Powiem więcej! Dzięki skutecznemu zarządzaniu budżetem firmowym i dobrej sprzedaży, szybciej niż później jesteś w stanie zarabiać dooooobreeee pieniądze!

Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze
Autorka kursu "Zarabiaj we własnej firmie"

Kurs online "Zarabiaj we własnej firmie"

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to ten kurs jest dla Ciebie! To czterostopniowy skuteczny program naprawczy twoich firmowych finansów.

"Zaprojektowałam ten kurs tak, aby zdiagnozować przyczyny problemów finansowych w twojej małej firmie i wdrożyć doraźne rozwiązania. Po udziale w kursie będziesz wiedzieć, jak prowadzić dalej biznes, aby zarabiać coraz więcej!" Dominika

narzędzia

W kursie znajdziesz konkretne szablony xls do pracy nad budżetem firmowy. Nauczysz się z nich korzystać, a potem wdrożysz w swojej firmie!

"Kurs pomógł mi poukładać i zarządzić firmowym budżetem. NARZĘDZIA, które dostałam od Dominiki są bardzo PRAKTYCZNE i POMOCNE."

mentoring

Wsparcie doświadczonego eksperta w zakresie finansów, biznesu i mentoringu finansowego, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz wiedzę i osiągniesz rezultaty.

"Dominika zna odpowiedź na każde pytanie i zawsze wie jak postąpić i pomaga wyjść że swojej strefy komfortu i pokazuje szerszą perspektywę."

społeczność

Moc grupy i społeczności, która w tym samym czasie będzie pracowała nad swoimi firmowymi budżetami. Dzięki czemu zyskasz nowe spojrzenie na swoje możliwości.

"Dawałaś nam wycisk! Podsuwałaś tyle wartościowych materiałów! I cały, cały czas wspierałaś! Serdecznie i naturalnie! Uzbroiłaś mnie w wiedzę i narzędzia, dzięki którym widzę realność moich projektów na liczbach. Daje mi to duże poczucie bezpieczeństwa."

Dominika Nawrocka (autorka kursu)

Dominika Nawrocka, wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Poznaj opinie kursantek

"Chciałybyśmy trafić na Dominikę na początku naszej drogi biznesowej!"

"Dominika jest mega fajną osobą, zna się na rzeczy, a przede wszystkim jest bardzo SKUTECZNA."

"Dominika jest uważna na potrzeby, dzięki temu dostałam konkretne rozwiązania co do rozwoju mojej firmy."

Program Kursu Zarabiaj we własnej firmie

WEŹ UDZIAŁ w 4 stopniowym kursie, w czasie którego pomogę ci usprawnić budżet firmowy, oddzielić pieniądze firmowe od prywatnych, ustalić cele i strategię sprzedaży produktów i usług! Wszystko po to, aby biznes zarabiał, a ty razem z nim.

1

Moduł 1 

FINANSOWA OCENA BIEŻĄCEJ SYTUACJI

Zanim zajmiesz się naprawianiem finansów firmowych należy dokładnie przeanalizować wyniki ostatniego zamkniętego okresu rozliczeniowego. Liczby szczerze, jak na spowiedzi ocenią twoje dotychczasowe poczynania finansowe i pomogą wyciągnąć kluczowe wnioski.

2

Moduł 2

WDROŻENIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA PIENIĘDZMI

W końcu nauczysz się zarządzać pieniędzmi w swojej firmie! Poznasz skuteczne narzędzie, które stanie się twoim biznesowym przyjacielem. Od tego dnia każdy kolejny miesiąc będzie finansowo chodził jak w zegarku.

3

Moduł 3

ZWIĘKSZENIE ZYSKU DZIĘKI SKUTECZNIEJSZEJ SPRZEDAŻY

W trzecim module zajmiesz się zwiększaniem sprzedaży w Twojej firmie. To jedyny i sprawdzony sposób na wyższe przychody i większy zysk. Nauczysz się planować cele i sprzedaż, dzięki czemu będziesz wiedzieć, dokąd finansowo płyniesz.

4

Moduł 4

PLANOWANIE ROZWOJU BIZNESU I FIRMY

Dobrze wiemy, że w ferworze dnia codziennego i ciągłego gaszenia pożarów, zapominamy o priorytetach i celu całej tej podróży. A może nie wiesz dokąd zmierzasz w swojej firmie? Koniec przypadkami, pora zaplanować i wykreować przyszłość!

To jest najlepszy moment, aby w końcu zrealizować swoje biznesowe plany!

Zapanuj nad przepływem pieniędzy w firmie, skup się na sprzedaży i rozwoju. Firmę prowadzisz po to, aby ZARABIAĆ!

Pakiet VIP


Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest samodzielna praca z materiałami dostępnymi dla ciebie 24/7. Możesz pracować w swoim tempie i kiedy tylko masz na to ochotę. 

Jeśli jednak szukasz wsparcia, energii, przewodnika i siły grupy, to skorzystaj z opcji dołączenia do kursu w ramach pakietu VIP. 

W jego zakresie otrzymujesz także dożywotni dostęp do kursu oraz dołączasz do grupy roboczej, która w określonym czasie spotyka się i pracuje przez cztery kolejne tygodnie.

W ramach pakietu VIP otrzymujesz możliwość bezpośredniej pracy z mentorką i grupą podczas cotygodniowych spotkań online na żywo,  stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebooku oraz indywidualne konsultacje.

Pakiet VIP zawiera

Pakiet VIP zawiera dostęp do kursu online oraz udział w zamkniętej grupie przez cztery tygodnie wspólnej pracy oraz konsultacje indywidualne. Poczuj moc grupy i spotkań na żywo!

Zamknięta grupa na Facebooku dla kursantek

To miejsce do wymiany informacji, zadawania pytań i dzielenia się swoimi wnioskami i refleksjami. Grupa pozostaje również aktywna po zakończeniu programu, dzięki czemu kursantki kontaktują się i utrzymują relacje.

Dwie konsultacje indywidualne z trenerką do wykorzystania w ciągu pierwszych dwóch miesięcy

Dwie konsultacje online na żywo z trenerką (60 min) mają na celu wprowadzenie indywidualnych korekt i zmian w budżecie firmowym kursantki.

Cztery spotkania grupowe online na żywo z kursantami i mentorką 

Cotygodniowe spotkania na żywo (cztery czwartki, godz. 20:00 - 21:00) całej grupy kursantek, w czasie których omawiane są kolejne moduły, udzielane indywidualne wskazówki, z których korzystają wszyscy.

Konsultacje indywidualne do wykorzystania po sześciu miesiącach od zakończenia kursu

Konsultacja online na żywo z trenerką (60 min) po pól roku w celu sprawdzenia, jak radzi sobie kursantka i czy konieczne są jakieś zmiany w zarządzaniu finansami firmowymi.

Dlaczego warto wybrać pakiet VIP i dołączyć do aktywnej grupy?

Dzięki spotkaniom w grupie i z mentorką na żywo zyskujesz szerokie spojrzenie na swój finansowy geniusz. Dodatkowo dyskusje i wskazówki mentorki dają nowe spojrzenie na nasze dotychczasowe życie i skryty potencjał. Siła i wsparcie grupy to wielka zaleta pakietu VIP. 

"Dominika jest mega fajną osobą, zna się na rzeczy, a przede wszystkim jest bardzo skuteczna.

Dzięki niej zrobiłam porządek ze swoimi finansami firmowymi i prywatnymi, a przede wszystkim dała mi kopa do zmiany modelu biznesowego, który bardzo mnie męczy i daje niskie zyski. Pierwsze zmiany już wdrażam.

Wiedza o finansach firmowych przyda mi się w dalszym prowadzeniu firmy, już wiem na co zwracać uwagę i do czego dążyć, żeby firma przynosiła jak największe zyski.

Poza tym Dominika zmotywowała mnie do bycia bardziej asertywną i zwrócenia uwagi na swoje potrzeby, co jest niezbędne do utrzymania harmonii w życiu."

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby

W opcji BASIC otrzymujesz dostęp do kursu online do samodzielnej pracy. Natomiast w pakiecie VIP oprócz kursu dołączasz do grupy, która przez kolejne cztery tygodnie będzie wspólnie uczyć się, wspierać i rozwijać pod skrzydłami autorki kursu i mentorki, a także otrzymujesz indywidualne konsultacje.

Basic

Dostęp do kursu do samodzielnej pracy

370 pln

  • Dostęp do kursu online: szablony xls, instrukcje video, wskazówki do samodzielnej pracy
  • Dożywotni dostęp do kursu online 24/7

POlecam

VIP

Dostęp do kursu + grupa + konsultacje

Zapisy zamknięte

  • Dostęp do kursu online: szablony xls, instrukcje video, wskazówki do samodzielnej pracy
  • Dożywotni dostęp do kursu online 24/7
  • Udział w czterotygodniowej zamkniętej grupie kursantek na Facebooku
  • Udział w czterech spotkaniach online na żywo z grupą i mentorką
  • Udział w dwóch indywidualnych konsultacjach online z trenerką (60 min każda)
  • Udział w indywidualnej konsultacji online z trenerką (60 min) po pół roku od zakończenia kursu

"Kurs jest super, polecam naprawdę każdemu, bo myślę, że każdy czy każda z nas znajdzie tu coś dla siebie, serio!"

Chciałabym podziękować za wszystko!

Chciałabym podziękować za wszystko naprawdę, nie wiem czy było to widać, ale ja naprawdę jestem z siebie zadowolona, wychodzę bardziej pewna siebie i wiem czego chce.

Masz super energię!

Masz super energię i choć widziałyśmy się tylko online to zaufałam tobie i temu co mówisz. Ja ludzi „czuje” i od Ciebie bije fajna kobiecość. Kupiłam Cię na pierwszym webinarze!

Rób to co kochasz, prowadź firmę na własnych zasadach i zarabiaj pieniądze!

Masz pytanie?

Czy materiał z kursu mogę zrealizować w dowolnym momencie?

Oczywiście! Dostęp do kursu masz bezterminowy. Korzystaj dowoli i wielokrotnie.

Czy mogę dołączyć do grupy i konsultacji w innym terminie? 

Nowe edycje organizowane są co kilka miesięcy. Najbliższy odbędzie się właśnie w podanym terminie. Nie odkładaj na później. Przez ten czas zrobisz już tak dużo dzięki pracy z kursem, trenerką i grupą!

To jest najlepszy moment, aby w końcu zrealizować swoje biznesowo- finansowe plany!

>
Success message!
Warning message!
Error message!