Świętuj z nami! Weź udział w Zjeździe Społeczności Kobiety i Pieniądze!

To niezwykłe wydarzenie dla wszystkich kobiet, które są związane z naszą organizacją oraz dla tych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z edukacją finansową.

Temat przewodni zjazdu to "Zasługuję na pieniądze"

1-2 października 2022, Folwark Łochów

Bądź z nami!

To wydarzenie dla wszystkich kobiet, które są związane z naszą organizacją oraz dla tych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z edukacją finansową.

Zapraszamy klubowiczki, ambasadorki, edukatorki, konsultantki budżetu domowego, absolwentki naszych programów edukacyjnych! To także miejsce dla wszystkich kobiet, które dopiero chcą do nas dołączyć, a przy tym skorzystać z wiedzy i doświadczenia grupy.

Zjazd KiP to czas na integrację i bliższe poznanie się podczas grupowych aktywności oraz zajęć edukacyjnych. To cudowny moment na nową energię, nowe kontakty, wypoczynek i kobiece wsparcie. Zrób coś dla siebie i spotkajmy się na Zjeździe Kobiety i Pieniądze!

W programie Zjazdu znajdziesz wszystko co potrzeba!

Czas na integrację, na szkolenia, na wytchnienie, na rozwój i zabawę!

01

INTEGRACJA

Kobieta i Pieniądze skupia wokół siebie kobiety zaangażowane w edukację finansową innych kobiet na wiele sposobów. Podczas zjazdu będzie czas na wzajemne poznanie się i zaprezentowanie swoich możliwości.

02

EDUKACJA

Podczas zjazdu odbędą się szkolenia dla wszystkich uczestniczek. Będzie to czas, który spędzisz w atmosferze pozytywnej edukacji, wsparcia, zrozumienia i wzmocnienia.

03

WYPOCZYNEK

Zjazd to także czas na odpoczynek od codziennych obowiązków, spraw i telefonów. Dzięki temu, że wyjedziesz z domu na trzy dni, zmienisz otoczenie, odetchniesz, nabierzesz nowych sił i motywacji do działania.

Piękne, zielone i luksusowe miejsce zjazdu

To czas na odpoczynek, edukację, wzmacnianie relacji i cudownie spędzony czas. 

Pałac i Folwark Łochów położony jest zaledwie godzinę jazdy od Warszawy drogą S8, w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec, na terenie o powierzchni 27 ha.

Program Zjazdu

To czas na wypoczynek, rozwój osobisty i zabawę. Zobacz sama!

Do dyspozycji jest w czasie trwania zjazdu zielony teren, basen, sauna, jacuzzi. Temat przewodni Zjazdu "Zasługuję na pieniądze"

Piątek

Od 15.00 - przyjazd do hotelu


17.00 - Inauguracja Zjazdu i wykład "Zasługuję na pieniądze!". Często zastanawiamy się dlaczego nie mamy pieniędzy, albo tak szybko od nas odchodzą. A czy dałaś sobie prawo do ich przyciągania i zatrzymania? Jakie masz nastawienie do pieniędzy i jak to realnie wpływa na stan twojego konta?


19.00 - Kolacja


20.00 - Warsztat "Przekonania finansowe". Które z przekonań finansowych cię wzmacniają, a które ograniczają? Jak zatem przeprogramować te negatywne na pozytywne? Podczas warsztatu dowiesz się, jak zmienić swój sposób myślenia na temat pieniędzy.

Sobota

7.00 - Poranny rozruch


Od 8.00 - Śniadanie


10.00 - 13.00 - Warsztat "Technika emocjonalnej wolności [EFT (Emotional Freedom Techniques]. Podczas warsztatu dowiesz się, jak pracować techniką EFT nad emocjami w kontekście pieniędzy. Nauczysz się EFT do samodzielnej pracy i dalszego rozwoju finansowego.


Od 13.00 - Obiad


15.00 -19.00 - Warsztat "Mam czas dla pieniędzy. Planowanie i organizacja czasu". Sukces finansowy zależy od tego, jak ważny jest to dla ciebie ten temat i czy znajdziesz dla niego czas. Jak zorganizować swoje codzienne życie, pracę i czas, aby osiągnąć efekty finansowe szybciej niż myślisz.


Od 19.00 - kolacja z open barem

Niedziela

7.00 - Poranny rozruch


Od 8.00 - Śniadanie


9.00 - 11.00 - Spotkanie "Jak można rozwijać się z Kobietą i Pieniądze". Przegląd programów edukacyjnych oferowanych przez Kobietę i Pieniądze oraz sposobów na rozwój własny i innych. To także miejsce na porozmawianie z absolwentkami i poznanie ich historii.

11.00 - wyjazd

Serdecznie zapraszam!

Zjazd do wspaniała okazja do poznania się, odpoczynku, zabawy i edukacji! 

Spotkajmy się!

Koszt udziału jednej osoby

  • Dwa noclegi w pokoju dwuosobowym
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacja)
  • Udział we wszystkich warsztatach
  • Dostęp do pełnej infrastruktury Folwarku

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do Martyny Wacheckiej
tel. +48 667 262 632, martyna@kobietaipieniadze.pl

>
Success message!
Warning message!
Error message!