Pierwszy Ogólnopolski Zjazd Społeczności Kobiety i Pieniądze!

W dniach 25 - 27 marca 2022 roku odbędzie się pierwszy ogólnopolski zjazd społeczności Kobiety i Pieniądze.

Zapisz się na listę oczekujących, aby jako pierwsza poznać szczegóły wydarzenia.

To wydarzenie dla wszystkich kobiet, które są związane z naszą organizacją oraz dla tych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z edukacją finansową.

Zapraszamy klubowiczki, ambasadorki, edukatorki, konsultantki budżetu domowego, absolwentki naszych programów edukacyjnych! To także miejsce dla wszystkich kobiet, które dopiero chcą do nas dołączyć, a przy tym skorzystać z wiedzy i doświadczenia grupy.

Zjazd KiP to czas na integrację i bliższe poznanie się podczas grupowych aktywności oraz zajęć edukacyjnych. To cudowny moment na nową energię, nowe kontakty, wypoczynek i kobiece wsparcie. Zrób coś dla siebie i spotkajmy się na Zjeździe Kobiety i Pieniądze!

Zapisz się na listę oczekujących!

Obecnie planujemy całość wydarzenia, ale chętnie podzielimy się z tobą klubowymi założeniami. Startujemy w piątek po południu, a kończymy w niedzielę po obiedzie (dojazd we własnym zakresie). Rezerwujemy hotel w centralnej części Polski, aby wszystkim było tak samo blisko dojechać. Koszt udziału jednej osoby pokrywać będzie noclegi, wyżywienie i uczestnictwo we wszystkich spotkaniach i szkoleniach!

25 - 27 marca 2022

Piątek - niedziela

Mazowieckie

Hotel w okolicach Warszawy

W programie Zjazdu znajdziesz wszystko co potrzeba!

Czas na integrację, na szkolenia, na wytchnienie, na rozwój i zabawę!

01

INTEGRACJA

Kobieta i Pieniądze skupia wokół siebie kobiety zaangażowane w edukację finansową innych kobiet na wiele sposobów. Podczas zjazdu będzie czas na wzajemne poznanie się i zaprezentowanie swoich możliwości.

02

EDUKACJA

Podczas zjazdu odbędą się szkolenia dla wszystkich uczestniczek oraz dla poszczególnych grup. Będzie to czas, który spędzisz w atmosferze pozytywnej edukacji, wsparcia, zrozumienia i wzmocnienia.

03

WYPOCZYNEK

Zjazd to także czas na odpoczynek od codziennych obowiązków, spraw i telefonów. Dzięki temu, że wyjedziesz z domu na trzy dni, zmienisz otoczenie, odetchniesz, nabierzesz nowych sił i motywacji do działania.

Zasługuję na pieniądze!

Motywem przewodnim pierwszego zjazdu jest pozytywne nastawienie do pieniędzy,  mentalne wzmocnienie i otwarcie się na nie!

Copyright: Kobieta i Pieniądze
Polityka prywatności | Regulamin sklepu

>
Success message!
Warning message!
Error message!