Chcesz być spokojna o pieniądze w swoim życiu?

Książka, dzięki której twoje finanse będą zaopiekowane!

"Kupiłam już łącznie cztery egzemplarze tej książki, aby bliskie mi osoby miały świadomość, jak zarządzać pieniędzmi. Wszystko po to, aby zaczęły na nowo marzyć i wzięły życie w swoje ręce. Polecam bardzo gorąco!" Paulina

Chcę się dzisiaj podzielić...

Chcę się dzisiaj podzielić z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. W 2010 roku doświadczyłam życiowego kryzysu, który pchnął mnie w kierunku edukacji finansowej.

W ekspresowym tempie i za duże pieniądze musiałam nauczyć się tego, czego nie nauczono mnie o finansach osobistych w szkole i w domu. Napisałam na ten temat dwie książki i spotkałam się już z tysiącami kobiet, które wspieram w wzbogacaniu ich życia.

Uczę, jak dobrze zajmować się pieniędzmi, aby żyć lepiej, dostatniej i dłużej! Jestem inwestorką i przedsiębiorcą, trenerką i założycielką organizacji edukacyjnej Kobieta i Pieniądze. Jestem także ekspertką chętnie zapraszaną przez media do wypowiedzi na temat finansów i kobiet.

DDTVN

Książka "Kobieta i pieniądze" będzie punktem zwrotnym w Twoim życiu!

Pełna książka (180 stron) w formacie PDF. Pełnowartościowa pozycja!

Pełna książka w ciągu minuty w twojej skrzynce mailowej

01


Dowiesz się, jak kontrolować wydatki i zwiększać przychody!

02


Nauczysz się najskuteczniejszej metody zarządzania pieniędzmi!

03


Dowiesz się, jak zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo!

04

Przekonasz się, dlaczego budżet domowy to pierwszy krok do twojego finansowego sukcesu!

"Kobieta i Pieniądze" to jedyna taka książka, dzięki której tamat pieniędzy fascynuje!

Paulina

Czytelniczka

Kupiłam już łącznie cztery egzemplarze tej książki, aby bliskie mi osoby miały świadomość, jak zarządzać pieniędzmi. Wszystko po to, aby zaczęły na nowo marzyć i wzięły życie w swoje ręce. Książkę szybko się czyta, gdyż przekaz jest prosty i bardzo ciekawy. Jest kilka ćwiczeń, do wykonania których zachęcam, bo tak naprawdę dopiero wtedy mamy obraz tego co sądzimy na temat pieniędzy. Polecam bardzo gorąco!

Dorota

Czytelniczka

Twoja książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje.

Magda

Czytelniczka

Ciekawa pozycja, dużo informacji plus elementy, które nakierują zainteresowane czytelniczki na szerszy zakres wiedzy. Na sam początek poradnik może być bardzo pomocny. Książka jest napisana prostym językiem, wiele przykładów przedstawionych w bardzo przystępny sposób co sprawia, że nadaje się dla każdego.

Daria

Czytelniczka

Książka jest obowiązkową lekturą dla początkujących w tym temacie. Z pewnością dla każdej kobiety chcącej osiągnąć niezależność finansową. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Świetnie ukierunkowuje na dalsze działanie.

Kasia

Czytelniczka

Bardzo fajna, króciutka, lekka i przyjemna książka. Wszystkie zagadnienia objaśnione bardzo przystępnie i lekko się to wszystko czyta. 

To jedna z najlepszych książek!

To jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych.
Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać.
promocja

"Kobieta i Pieniądze" to jedyna taka książka, dzięki której tamat pieniędzy fascynuje

Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać.

  • 180 stron
  • Format: PDF
  • Natychmiastowy dostęp

19 zł

49 zł

>
Success message!
Warning message!
Error message!