Zostań Edukatorką Finansową, zmień swoje życie i innych na lepsze!

Szkoła Edukatorek Finansowych to jedyne w Polsce miejsce, gdzie możesz przygotować się merytorycznie i praktycznie do samodzielnego prowadzenia edukacji finansowej dorosłych pod własną marką lub z Kobietą i Pieniądze.

edukacja finansowa

Szkoła Edukatorek Finansowych

Szkoła Edukatorek Finansowych przygotowuje do edukacji finansowej kobiety i ich rodziny. Dołączając do naszej szkoły online zyskujesz własną edukację, nowy zawód i narzędzia do realizacji ważnej społecznie misji!

 • Szkoła powstała, jako odpowiedź na potrzebę powszechnej edukacji finansowej, której brakuje w formalnym czy domowym systemie edukacji. 
 • Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. 
 • Szkoła realizuje autorski program nauczania dla dorosłych sprawdzony podczas prowadzenia ogólnopolskiej sieci klubów edukacji finansowej dla kobiet "Klub Kobiety i Pieniądze", w ramach której wyszkolono ponad 300 edukatorek i wyedukowano ponad 3000 klubowiczek.

"Mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji finansowej dorosłych. Przez ten czas przez nasz program przeszło ponad 3000 kobiet z całej Polski oraz ponad 300 edukatorek finansowych."

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

Edukatorka Finansowa dzieli się wiedzą, inspiruje i motywuje do zmiany w zakresie finansów osobistych!

Szkoła Edukatorek Finansowych to jedyne miejsce w Polsce, gdzie możesz się przygotować do tej roli w wymiarze merytorycznym i praktycznym. Do tego otrzymujesz wiedzę w zakresie budowania marki osobistej i wsparcie biznesowe.

Kim jest Edukatorka Finansowa?


Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. Zadaniem edukatorki jest przekazanie wiedzy oraz wskazanie właściwego postępowania w kontekście zajmowania się swoimi pieniędzmi. Edukatorki nie prowadzą działalności doradczej w rozumieniu prawa.

WIedza

Edukatorka Finansowa otrzymuje półroczne merytoryczne przygotowanie.

przygotowanie

Edukatorka ma możliwość praktykowania w ramach Klubu Kobiety i Pieniądze.

wsparcie

Edukatorka otrzymuje wsparcie od Kobiety i Pieniądze w trakcie i po ukończeniu szkoły.

Poznaj nas bliżej!

Szkołę Edukatorek Finansowych prowadzi Kobieta i Pieniądze, ogólnopolska organizacja edukacji finansowej dla kobiet, której założycielką jest Dominika Nawrocka. Zajmujemy się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.

Naszą misją jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby, podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.

DZIAŁAMY OD 2016 ROKU

Kobieta i Pieniądze wspiera kobiety w edukacji finansowej, aby ich życie było lepsze, bezpieczniejsze i dostatniejsze

EDUKUJEMY FINANSOWO KOBIETY

Już kilkadziesiąt tysięcy kobiet z całego kraju skorzystało z naszej wiedzy finansowej, narzędzi i wsparcia edukatorek finansowych

JESTEŚMY SKUTECZNE

Nasze produkty edukacyjne powstają w odpowiedzi na realne potrzeby kobiet w różnych sytuacjach życiowych

Iwona

Wspaniałe kobiety, które swą wiedzą i zapałem pokazują oraz uczą, jak można lepiej, więcej, efektywniej gospodarować, oszczędzać oraz inwestować pieniądze. Bo to ważny element naszego życia. Ważny i potrzebny dla spokoju dla realizacji marzeń i dla naszego bezpieczeństwa.

Aleksandra

Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Iza

Serdecznie polecam wszystkie programy stworzone przez Dominikę Nawrocką w ramach edukacji finansowej. Korzystałam z kilku z nich i otrzymałam mega wsparcie i ogrom wiedzy.

Edukacja finansowa

"Edukacja finansowa ma znaczenie w zwiększeniu wiedzy i świadomości finansowej, co przekłada się na efektywność w zakresie podejmowanych decyzji finansowych. (...) Ma pozytywny wpływ na zachowania konsumentów oraz ich dobrostan finansowy. Ma na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności finansowych służących racjonalizacji decyzji finansowych, efektywności zarządzania finansami osobistymi, realizacji założonych celów finansowych i pozafinansowych. Jest procesem, który może rozpocząć się na każdym etapie życia i trwać przez całe życie." Beata Świecka, Uniwersytet Szczeciński

Jak to działa?

01.

Rekrutacja
 • Rekrutacja odbywa się cały rok, ponieważ dołączasz do szkoły w najlepszym dla siebie momencie.

02.

Edukacja Online
 • Nauka w Szkole Edukatorek Finansowych odbywa się w trybie półrocznym. 

03.

Współpraca
 • Po ukończeniu szkoły jesteś gotowa do działania pod swoją marką i na własny rachunek.

Czy Szkoła Edukatorek Finansowych jest dla ciebie?

 • Jeśli czujesz powołanie w zakresie edukacji finansowej i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, to Szkoła Edukatorek Finansowych da ci odpowiednie przygotowanie i praktykę do samodzielnego działania lub z Kobietą i Pieniądze.
 • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to Szkoła Edukatorek Finansowych będzie wspaniałym uzupełnieniem twoich obecnych kompetencji i uczyni cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
 • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że Szkoła Edukatorek Finansowych byłaby dla ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie! Dzięki szkole zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

W Polsce istnieje bardzo niski poziom edukacji finansowej i ekonomicznej. Nie uczy o pieniądzach szkoła, nie uczą rodzice w domach. Jest bardzo dużo do zrobienia w tym zakresie. Dołącz do mnie i zostań edukatorką finansową!

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

Program edukacji online w Szkole Edukatorek Finansowych

Kompleksowy program przygotowujący do samodzielnego prowadzenia edukacji finansowej dorosłych.

 • FINANSE OSOBISTE: Zarabianie (źródła przychodów, zwiększanie przychodów), zarządzanie (planowanie wydatków, dyscyplina wydatkowa, ewidencja wydatków, zewnętrzne finansowanie wydatków, zobowiązania), pomnażanie (gromadzenie, lokowanie, zabezpieczenie emerytalne).
 • EDUKACJA DOROSŁYCH: Specyfika prowadzenia edukacji dorosłych, narzędzia, techniki i metodologia. Nauka opracowywania materiałów i prowadzenia szkoleń pod różne grupy docelowe. Podczas nauki w Szkole Edukatorek Finansowych dowiesz się, jak przygotować technicznie, opracować materiał oraz poprowadzić następujące formy spotkań edukacyjnych dla dorosłych: szkolenia stacjonarne, szkolenia online, webinaria, konferencje online, programy edukacyjne online.
 •  MARKA OSOBISTA EDUKATORKI: Sprawdzone metody na budowę marki osobistej edukatorki z uwzględnieniem wizerunku, marki wspierającej, optymalnych działań z zakresu marketingu i PRu. W SEF otrzymasz kompleksowe wsparcie praktyczne w zakresie techniki metod budowania i wzmacniania swojej marki osobistej w kontekście prowadzonej działalności edukacyjnej.
 • DYSTRYBUCJA WIEDZY: Sposoby na dystrybucję wiedzy w nowoczesnych formatach takich jak kursy online, ebooki, webinaria i inne. Najskuteczniejsze strategie na budowę zasięgów i wyników biznesowych. W SEF dowiesz się, jak opracować własne "eksperckie rozwiązanie"w oparciu o tę samą wiedzę finansową, którą mają inne osoby. Dzięki temu znajdziesz swój wyróżnik na rynku i sposób na zaistnienie w branży edukatorek i edukatorów finansowych.
 • WDROŻENIE: W czasie trwania programu kursantki pracują nad swoimi materiałami edukacyjnymi, produktami i działaniami marketingowymi.

szkoła edukatorek finansowych

Już czas na nową jakość w edukacji finansowej!


Szkoła Edukatorek Finansowych to nowoczesna edukacja online spełniająca potrzeby i wyzwania współczesnych konsumentów!

Współczesny świat potrzebuje nowoczesnej edukacji opartej o nowe technologie, szybką konsumpcję wiedzy, świeże podejście do kluczowych zagadnień i prostą komunikację.

Dostęp do wiedzy, spotkania na żywo, konsultacje, wsparcie! 

01
Intensywny program nauki!

Sześciomiesięczny intensywny program edukacji finansowej.

02
Spotkania na żywo!

Cykliczne spotkania na żywo z trenerami, podczas których odbywają się sesje pytań i odpowiedzi.

03
Społeczność

Wspólna grupa na Facebooku i ciągły kontakt w czasie trwania nauki i po.

04
Materiały na platformie edukacyjnej!

Materiały edukacyjne do samodzielnej nauki na nowoczesnej platformie online.

05
Systematyczne zaliczanie materiału!

Systematyczne spotkania na żywo z trenerami w celu zaliczenia poszczególnych partii materiału edukacyjnego.

06
Zmiany w swoim życiu osobistym!

Wdrażanie wiedzy pozyskanej podczas nauki w Szkole Edukacji Finansowej.

Szkoła edukatorek finansowych

Dla każdej z nas jest bardzo dużo miejsca. Zajmij jedno z nich dla siebie!

Etapy nauki w Szkole Edukatorek Finansowych

01. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne


Pięć dużych obszarów z zakresu finansów osobistych, ale także tych, które umożliwiają następnie pracę i działalność publiczną z zakresu edukacji finansowej dorosłych.

02. Egzamin końcowy teoretyczny i praktyczny


Do egzaminu może podejść studentka, która zaliczyła wszystkie moduły w czasie trwania nauki. Odbyła wszystkie próbne spotkania edukacyjne i uzyskała dopuszczenie do egzaminu.

03. Współpraca z KiP lub samodzielna działalność


Po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego edukatorka uzyskuje certyfikat ukończenia SEF oraz możliwość dołączenia do Klubu Kobiety i Pieniądze, prowadzenia spotkań lub samodzielnej działalności edukacyjnej na rynku.

Pełen dostęp do wiedzy online 24/7

Gwarancja jakości!

Program SEF został opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń w zakresie edukacji finansowej dorosłych.

 • Autorką programu w SEF jest Dominika Nawrocka, edukatorka finansowa w największym doświadczeniem w zakresie edukacji finansowej kobiet w Polsce!
 • Najbliższą edycję SEF poprowadzi osobiście Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze, edukatorka finansowa znana ze swojej skuteczności i efektywności!

"Potrzeby społeczne z zakresu edukacji finansowej są ogrome. Brak formalnego kształcenia w tym zakresie skutkuje słabym poziomem wiedzy Polaków na temat podstaw z zakresu finansów osobistych oraz licznymi problemami finansowymi w codziennym życiu. Zostań eedukatorką finansową i miej realny wpływ na życie innych ludzi!"

Dominika Nawrocka

Autorka programu SEF

Twoja inwestycja

Szkoła Edukatorek Finansowych

 • Udział w półrocznym intensywnym programie edukacyjnym (70 godzin nauki)
 • Dostęp do materiałów edukacyjnych na platformie online (unikalna wiedza)
 • Spotkania indywidualne z trenerką (20 godzin)
 • Egzamin końcowy
 • Certyfikat

14 970 zł

Jeśli masz pytania? Umów się przed zakupem na bezpłatną konsultację online!

Absolwentka

"Szkoła Edukatorek Finansowych w pełni spełniła moje wymagania. Uważam, że program szkoły jest bardzo profesjonalnie przygotowany. Cenię też duże zaangażowanie Prowadzącej. Dostałam na koniec wiele praktycznych rad jak funkcjonować na rynku po zakończeniu Szkoły."

Absolwentka

"Jeżeli myślisz o edukowaniu innych w temacie finansów osobistych, to Szkoła Edukatorek Finansowych jest właśnie dla Ciebie. Nie tylko poszerzysz tu swoją wiedzę z finansów, ale także dowiesz się jak dotrzeć do Twojego potencjalnego klienta oraz jak przygotowywać materiały i produkty (ebooki, książki itp.). Polecam"

Absolwentka

"Gorąco polecam Szkołę Edukacji Finansowej Dominiki Nawrockiej, to najlepsza inwestycja w obszarze finansów osobistych i rozwoju w obszarze edukacji finansowej. To must-have na miarę współczesnych wyzwań i czasów. Poza pełnym profesjonalizmem i najwyższą jakością, ogromna wartością jest wspaniała atmosfera, wyjątkowi ludzie i wzajemne wsparcie. Dominika jesteś Wspaniała i to co robisz jest niesamowicie ważne, bardzo Ci dziękuję."

Możesz rozłożyć płatność na raty

Zamów program i dodaj go do koszyka

Możliwość zapłaty w ratach dostępna jest są przy zakupach o wartości powyżej 300 zł i jest realizowana przez Przelewy24 lub PayU niezależnie od nas.

Przejdź do płatności i tam wybierasz opcję rat

Zostaniesz przekierowana na stronę banku, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Płatność ratalną realizuje Alior Bank (Przelewy24 i PayU), mBank (Przelewy24, PayU), Kreditech Polska Sp. z o.o. (PayU) lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce (PayU), nie musisz jednak posiadać konta w żadnym z tych banków, żeby z niej skorzystać.

Decyzja banku i gotowe

Po złożeniu wniosku trafia on do analizy do banku, a mailowo otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku. Po weryfikacji w banku otrzymujesz umowę kredytową do akceptacji. Koszt kredytu zależy od aktualnej oferty banku, przy akceptacji umowy zostaniesz poinformowana o całkowitym koszcie.Po zaakceptowaniu umowy otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem otrzymania płatności, co jest jednoznaczne z rozpoczęciem realizacji twojego zamówienia.

Kompetencje finansowe są dzisiaj podstawą sprawnego funkcjonowania w świecie!

Zostań Edukatorką Finansową i pomagaj innym lepiej sobie radzić w finansowym życiu. 

Zofia - Edukatorka Finansowa

Niezależność finansowa daje wolność i wzmacnia poczucie wartości każdej z nas. Kto raz zasmakuje tego uczucia nie pozwoli sobie go odebrać. Im wcześniej zaczniesz oszczędzać i inwestować tym szybciej osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia.

Magda - Edukatorka Finansowa

Kobiety powinny mieć w sobie trochę egoizmu i pomyśleć o swojej sytuacji finansowej za kilka lat. Dzieci podrosną i nie będą potrzebowały stałej opieki, a nam może być trudno wrócić do pracy po długiej przerwie. Ważny jest balans, choć jako przedsiębiorca i mama trójki dzieci wiem, że łatwo nie jest.

Paulina - Edu. finansowa

Zostałam edukatorką, aby dzielić się zdobytą wiedzą i swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Chcę przekazywać im niezbędną wiedzę, dzięki czemu mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zamiast godzinami samodzielnie poszukiwać informacji.

Nie wiem czy się nadaję, jak to sprawdzić?

Najważniejsze jest czy widzisz w tej roli dla siebie sens i możliwości rozwoju. Jeśli tak to pozostaje ci tylko dołączyć do szkoły i sprawdzić się w działaniu. Jeśli z czasem uznasz, że jednak nie chcesz aktywnie edukować innych w zakresie finansów osobistych, to na pewno zostanie ci szeroka i niezwykle cenna wiedza, którą z pewnością nie raz wykorzystasz w swoim życiu.

Od dawna myślałam o tym, aby założyć bloga finansowego i dzielić się swoją wiedzą. Czy szkoła mi w tym pomoże?

Oczywiście! Uważamy, że im więcej edukatorek i ekspertek finansowych, które w ciekawy sposób dzielą się swoją wiedzą, tym lepiej. Jest bardzo dużo do zrobienia w zakresie edukacji finansowej. Im więcej osób się tym aktywnie zajmie tym wszyscy skorzystają. W programie szkoły znajdują się elementy budowania marki osobistej, marketingu i sprzedaży. Wszystko po to, abyś po jej ukończeniu mogła samodzielnie prowadzić działalność edukacyjną i biznesową.

Jeśli szkoła wypuści wiele absolwentek, to czy nie będzie zbyt dużej konkurencji na rynku?

W zakresie edukacji finansowej jest bardzo dużo do zrobienia. Obecni eksperci raczej nie wyczerpują ani tematu ani nie zajmują całego miejsca na rynku. Miejsca wystarczy dla każdego, a im lepiej się do tego przygotujesz tym masz większą szansę na sukces edukacyjny, wizerunkowy i finansowy.

Czy muszę mieć skończone studia ekonomiczne, aby zajmować się edukacją finansową?

Edukacji nigdy za wiele i jeśli masz wykształcenie kierunkowe, to OK. Natomiast jego brak wcale cię nie dyskryminuje. Pamiętaj, że podstawą edukacji finansowej w wydaniu Kobiety i Pieniądze jest wiedza podana w przystępny, jasny i klarowny sposób. Dlatego nawet brak akademickiego wykształcenia może okazać się plusem, bo nie będziesz stosować nowomowy i trudnych definicji. Wszystkiego tego nauczymy cię w szkole.

A jeśli jesteś już zdecydowana, to dołącz do nas już teraz!

>
Success message!
Warning message!
Error message!