Zostań Edukatorką Finansową, zmień swoje życie i innych na lepsze!

Szkoła Edukatorek Finansowych to jedyne w Polsce miejsce, gdzie możesz przygotować się merytorycznie i praktycznie do samodzielnego prowadzenia edukacji finansowej dorosłych pod własną marką lub z Kobietą i Pieniądze.

Szkoła Edukatorek Finansowych

Szkoła Edukatorek Finansowych przygotowuje do edukacji finansowej kobiety i ich rodziny. Dołączając do naszej szkoły online zyskujesz własną edukację, nowy zawód i narzędzia do realizacji ważnej społecznie misji!

 • Szkoła powstała, jako odpowiedź na potrzebę powszechnej edukacji finansowej, której brakuje w formalnym czy domowym systemie edukacji. 
 • Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. 
 • Szkoła realizuje autorski program nauczania dla dorosłych sprawdzony podczas prowadzenia ogólnopolskiej sieci klubów edukacji finansowej dla kobiet "Klub Kobiety i Pieniądze", w ramach której wyszkolono ponad 300 edukatorek i wyedukowano ponad 3000 klubowiczek.

"Mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji finansowej dorosłych. Przez ten czas przez nasz program przeszło ponad 3000 kobiet z całej Polski oraz ponad 300 edukatorek finansowych."

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

Edukatorka Finansowa dzieli się wiedzą, inspiruje i motywuje do zmiany w zakresie finansów osobistych!

Szkoła Edukatorek Finansowych to jedyne miejsce w Polsce, gdzie możesz się przygotować do tej roli w wymiarze merytorycznym i praktycznym. Do tego otrzymujesz wiedzę w zakresie budowania marki osobistej i wsparcie biznesowe.

Kim jest Edukatorka Finansowa?


Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. Zadaniem edukatorki jest przekazanie wiedzy oraz wskazanie właściwego postępowania w kontekście zajmowania się swoimi pieniędzmi. Edukatorki nie prowadzą działalności doradczej w rozumieniu prawa.

WIedza

Edukatorka Finansowa otrzymuje półroczne merytoryczne przygotowanie.

przygotowanie

Edukatorka ma możliwość praktykowania w ramach Klubu Kobiety i Pieniądze.

wsparcie

Edukatorka otrzymuje wsparcie od Kobiety i Pieniądze w trakcie i po ukończeniu szkoły.

Poznaj nas bliżej!

Szkołę Edukatorek Finansowych prowadzi Kobieta i Pieniądze, ogólnopolska organizacja edukacji finansowej dla kobiet, której założycielką jest Dominika Nawrocka. Zajmujemy się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.

Naszą misją jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby, podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.

DZIAŁAMY OD 2016 ROKU

Kobieta i Pieniądze wspiera kobiety w edukacji finansowej, aby ich życie było lepsze, bezpieczniejsze i dostatniejsze

EDUKUJEMY FINANSOWO KOBIETY

Już kilkadziesiąt tysięcy kobiet z całego kraju skorzystało z naszej wiedzy finansowej, narzędzi i wsparcia edukatorek finansowych

JESTEŚMY SKUTECZNE

Nasze produkty edukacyjne powstają w odpowiedzi na realne potrzeby kobiet w różnych sytuacjach życiowych

Iwona

Wspaniałe kobiety, które swą wiedzą i zapałem pokazują oraz uczą, jak można lepiej, więcej, efektywniej gospodarować, oszczędzać oraz inwestować pieniądze. Bo to ważny element naszego życia. Ważny i potrzebny dla spokoju dla realizacji marzeń i dla naszego bezpieczeństwa.

Aleksandra

Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Iza

Serdecznie polecam wszystkie programy stworzone przez Dominikę Nawrocką w ramach edukacji finansowej. Korzystałam z kilku z nich i otrzymałam mega wsparcie i ogrom wiedzy.

Edukacja finansowa

"Edukacja finansowa ma znaczenie w zwiększeniu wiedzy i świadomości finansowej, co przekłada się na efektywność w zakresie podejmowanych decyzji finansowych. (...) Ma pozytywny wpływ na zachowania konsumentów oraz ich dobrostan finansowy. Ma na celu zwiększenie wiedzy i umiejętności finansowych służących racjonalizacji decyzji finansowych, efektywności zarządzania finansami osobistymi, realizacji założonych celów finansowych i pozafinansowych. Jest procesem, który może rozpocząć się na każdym etapie życia i trwać przez całe życie." Beata Świecka, Uniwersytet Szczeciński

Jak to działa?

01.

Rekrutacja
 • Rekrutacja ma miejsce dwa razy do roku: we wrześniu (start zajęć w październiku) i w marcu (start zajęć w kwietniu).

02.

Edukacja Online
 • Nauka w Szkole Edukatorek Finansowych odbywa się w trybie półrocznym. 
 • W tym czasie realizowany jest program merytoryczny i praktyki.

03.

Współpraca
 • Po ukończeniu szkoły jesteś gotowa do działania pod swoją marką i na własny rachunek.
 • Możesz także pozostać z nami i prowadzić Klub Kobiety i Pieniądze w swoim mieście.

Czy Szkoła Edukatorek Finansowych jest dla ciebie?

 • Jeśli czujesz powołanie w zakresie edukacji finansowej i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, to Szkoła Edukatorek Finansowych da ci odpowiednie przygotowanie i praktykę do samodzielnego działania lub z Kobietą i Pieniądze.
 • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to Szkoła Edukatorek Finansowych będzie wspaniałym uzupełnieniem twoich obecnych kompetencji i uczyni cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
 • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że Szkoła Edukatorek Finansowych byłaby dla ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie! Dzięki szkole zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

W Polsce istnieje bardzo niski poziom edukacji finansowej i ekonomicznej. Nie uczy o pieniądzach szkoła, nie uczą rodzice w domach. Jest bardzo dużo do zrobienia w tym zakresie. Dołącz do mnie i zostań edukatorką finansową!

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

Program edukacji online w Szkole Edukatorek Finansowych

Kompleksowy program przygotowujący do samodzielnego prowadzenia edukacji finansowej dorosłych.

 • FINANSE OSOBISTE: Zarabianie (źródła przychodów, zwiększanie przychodów), zarządzanie (planowanie wydatków, dyscyplina wydatkowa, ewidencja wydatków, zewnętrzne finansowanie wydatków, zobowiązania), pomnażanie (gromadzenie, lokowanie, zabezpieczenie emerytalne).
 • EDUKACJA DOROSŁYCH: Specyfika prowadzenia edukacji dorosłych, narzędzia, techniki i metodologia. Nauka opracowywania materiałów i prowadzenia szkoleń pod różne grupy docelowe. Podczas nauki w Szkole Edukatorek Finansowych dowiesz się, jak przygotować technicznie, opracować materiał oraz poprowadzić następujące formy spotkań edukacyjnych dla dorosłych: szkolenia stacjonarne, szkolenia online, webinaria, konferencje online, programy edukacyjne online.
 •  MARKA OSOBISTA EDUKATORKI: Sprawdzone metody na budowę marki osobistej edukatorki z uwzględnieniem wizerunku, marki wspierającej, optymalnych działań z zakresu marketingu i PRu. W SEF otrzymasz kompleksowe wsparcie praktyczne w zakresie techniki metod budowania i wzmacniania swojej marki osobistej w kontekście prowadzonej działalności edukacyjnej.
 • DYSTRYBUCJA WIEDZY: Sposoby na dystrybucję wiedzy w nowoczesnych formatach takich jak kursy online, ebooki, webinaria i inne. Najskuteczniejsze strategie na budowę zasięgów i wyników biznesowych. W SEF dowiesz się, jak opracować własne "eksperckie rozwiązanie"w oparciu o tę samą wiedzę finansową, którą mają inne osoby. Dzięki temu znajdziesz swój wyróżnik na rynku i sposób na zaistnienie w branży edukatorek i edukatorów finansowych.
 • WDROŻENIE: W czasie trwania programu kursantki pracują nad swoimi materiałami edukacyjnymi, produktami i działaniami marketingowymi.

szkoła edukatorek finansowych

Już czas na nową jakość w edukacji finansowej!


Szkoła Edukatorek Finansowych to nowoczesna edukacja online spełniająca potrzeby i wyzwania współczesnych konsumentów!

Współczesny świat potrzebuje nowoczesnej edukacji opartej o nowe technologie, szybką konsumpcję wiedzy, świeże podejście do kluczowych zagadnień i prostą komunikację.

Dostęp do wiedzy, spotkania na żywo, konsultacje, wsparcie! 

01
Intensywny program nauki!

Sześciomiesięczny intensywny program edukacji finansowej.

02
Spotkania na żywo!

Cykliczne spotkania na żywo z trenerami, podczas których odbywają się sesje pytań i odpowiedzi.

03
Społeczność

Wspólna grupa na Facebooku i ciągły kontakt w czasie trwania nauki i po.

04
Materiały na platformie edukacyjnej!

Materiały edukacyjne do samodzielnej nauki na nowoczesnej platformie online.

05
Systematyczne zaliczanie materiału!

Systematyczne spotkania na żywo z trenerami w celu zaliczenia poszczególnych partii materiału edukacyjnego.

06
Zmiany w swoim życiu osobistym!

Wdrażanie wiedzy pozyskanej podczas nauki w Szkole Edukacji Finansowej.

Szkoła edukatorek finansowych

Pobierz program SEF w PDF!

Etapy nauki w Szkole Edukatorek Finansowych

01. Przygotowanie teoretyczne i praktyczne


Pięć dużych obszarów z zakresu finansów osobistych, ale także tych, które umożliwiają następnie pracę i działalność publiczną z zakresu edukacji finansowej dorosłych.

02. Egzamin końcowy teoretyczny i praktyczny


Do egzaminu może podejść studentka, która zaliczyła wszystkie moduły w czasie trwania nauki. Odbyła wszystkie próbne spotkania edukacyjne i uzyskała dopuszczenie do egzaminu.

03. Współpraca z KiP lub samodzielna działalność


Po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego edukatorka uzyskuje certyfikat ukończenia SEF oraz możliwość dołączenia do Klubu Kobiety i Pieniądze, prowadzenia spotkań lub samodzielnej działalności edukacyjnej na rynku.

Pełen dostęp do wiedzy online 24/7

Gwarancja jakości!

Program SEF został opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń w zakresie edukacji finansowej dorosłych.

 • Autorką programu w SEF jest Dominika Nawrocka, edukatorka finansowa w największym doświadczeniem w zakresie edukacji finansowej kobiet w Polsce!
 • Najbliższą edycję SEF poprowadzi osobiście Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze, edukatorka finansowa znana ze swojej skuteczności i efektywności!

"Potrzeby społeczne z zakresu edukacji finansowej są ogrome. Brak formalnego kształcenia w tym zakresie skutkuje słabym poziomem wiedzy Polaków na temat podstaw z zakresu finansów osobistych oraz licznymi problemami finansowymi w codziennym życiu. Zostań eedukatorką finansową i miej realny wpływ na życie innych ludzi!"

Dominika Nawrocka

Autorka programu SEF

Twoja inwestycja w siebie

Możesz rozłożyć płatność na raty

Zamów program i dodaj go do koszyka

Możliwość zapłaty w ratach dostępna jest są przy zakupach o wartości powyżej 300 zł i jest realizowana przez Przelewy24 lub PayU niezależnie od nas.

Przejdź do płatności i tam wybierasz opcję rat

Zostaniesz przekierowana na stronę banku, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Płatność ratalną realizuje Alior Bank (Przelewy24 i PayU), mBank (Przelewy24, PayU), Kreditech Polska Sp. z o.o. (PayU) lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce (PayU), nie musisz jednak posiadać konta w żadnym z tych banków, żeby z niej skorzystać.

Decyzja banku i gotowe

Po złożeniu wniosku trafia on do analizy do banku, a mailowo otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku. Po weryfikacji w banku otrzymujesz umowę kredytową do akceptacji. Koszt kredytu zależy od aktualnej oferty banku, przy akceptacji umowy zostaniesz poinformowana o całkowitym koszcie.Po zaakceptowaniu umowy otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem otrzymania płatności, co jest jednoznaczne z rozpoczęciem realizacji twojego zamówienia.

Kompetencje finansowe są dzisiaj podstawą sprawnego funkcjonowania w świecie!

Zostań Edukatorką Finansową i pomagaj innym lepiej sobie radzić w finansowym życiu. 

Zofia - Edukatorka Finansowa

Niezależność finansowa daje wolność i wzmacnia poczucie wartości każdej z nas. Kto raz zasmakuje tego uczucia nie pozwoli sobie go odebrać. Im wcześniej zaczniesz oszczędzać i inwestować tym szybciej osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia.

Magda - Edukatorka Finansowa

Kobiety powinny mieć w sobie trochę egoizmu i pomyśleć o swojej sytuacji finansowej za kilka lat. Dzieci podrosną i nie będą potrzebowały stałej opieki, a nam może być trudno wrócić do pracy po długiej przerwie. Ważny jest balans, choć jako przedsiębiorca i mama trójki dzieci wiem, że łatwo nie jest.

Paulina - Edu. finansowa

Zostałam edukatorką, aby dzielić się zdobytą wiedzą i swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Chcę przekazywać im niezbędną wiedzę, dzięki czemu mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zamiast godzinami samodzielnie poszukiwać informacji.

Nie wiem czy się nadaję, jak to sprawdzić?

Najważniejsze jest czy widzisz w tej roli dla siebie sens i możliwości rozwoju. Jeśli tak to pozostaje ci tylko dołączyć do szkoły i sprawdzić się w działaniu. Jeśli z czasem uznasz, że jednak nie chcesz aktywnie edukować innych w zakresie finansów osobistych, to na pewno zostanie ci szeroka i niezwykle cenna wiedza, którą z pewnością nie raz wykorzystasz w swoim życiu.

Od dawna myślałam o tym, aby założyć bloga finansowego i dzielić się swoją wiedzą. Czy szkoła mi w tym pomoże?

Oczywiście! Uważamy, że im więcej edukatorek i ekspertek finansowych, które w ciekawy sposób dzielą się swoją wiedzą, tym lepiej. Jest bardzo dużo do zrobienia w zakresie edukacji finansowej. Im więcej osób się tym aktywnie zajmie tym wszyscy skorzystają. W programie szkoły znajdują się elementy budowania marki osobistej, marketingu i sprzedaży. Wszystko po to, abyś po jej ukończeniu mogła samodzielnie prowadzić działalność edukacyjną i biznesową.

Jeśli szkoła wypuści wiele absolwentek, to czy nie będzie zbyt dużej konkurencji na rynku?

W zakresie edukacji finansowej jest bardzo dużo do zrobienia. Obecni eksperci raczej nie wyczerpują ani tematu ani nie zajmują całego miejsca na rynku. Miejsca wystarczy dla każdego, a im lepiej się do tego przygotujesz tym masz większą szansę na sukces edukacyjny, wizerunkowy i finansowy.

Czy muszę mieć skończone studia ekonomiczne, aby zajmować się edukacją finansową?

Edukacji nigdy za wiele i jeśli masz wykształcenie kierunkowe, to OK. Natomiast jego brak wcale cię nie dyskryminuje. Pamiętaj, że podstawą edukacji finansowej w wydaniu Kobiety i Pieniądze jest wiedza podana w przystępny, jasny i klarowny sposób. Dlatego nawet brak akademickiego wykształcenia może okazać się plusem, bo nie będziesz stosować nowomowy i trudnych definicji. Wszystkiego tego nauczymy cię w szkole.

A jeśli jesteś już zdecydowana, to dołącz do nas już teraz!

>
Success message!
Warning message!
Error message!