Odkryj Sekret Skutecznego Oszczędzania!

Dołącz do kursu online "Mistrzowskie Oszczędzanie"

Dowiesz się, że oszczędzanie może być czymś naturalnym i łatwym, jeśli zastosujesz sprawdzoną wiedzę i przestaniesz liczyć na łut szczęścia!

Wartość: 2490 zł
Kupuję za 370 zł!

Nauczysz się automatycznego i skutecznego oszczędzania pieniędzy bez wyrzeczeń!

Oszczędzanie to styl życia. Przekonam Cię, że oszczędzanie może być przyjemne i stać się integralną częścią Twojego stylu życia.

Zbuduj plan swojego oszczędzania: Tworząc spersonalizowany plan oszczędzania, dowiesz się, jak efektywnie gromadzić duże kwoty.

Gdzie trzymać oszczędności, aby nie traciły na wartości: Dowiesz się, jak inwestować swoje oszczędności, aby zachować ich wartość i osiągnąć atrakcyjne stopy zwrotu.

Śledź swoje postępy w oszczędzaniu i realizacji celów: Pozyskasz narzędzia do monitorowania swojego postępu i dostosowywania swojego planu w miarę potrzeb.

Stwórz wspierające nawyki finansowe: Nauczysz się budować nawyki, które będą Cię wspierać w dążeniu do finansowej niezależności.

Dominika Nawrocka, autorka kursu

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, edukatorka i trenerka finansowa. Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników.

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

01.

Odkładaj pieniądze i ciesz się życiem
  • Nauczę Cię oszczędzania pieniędzy, abyś mogła robić to co chcesz, a nie musisz. Masz jedno życie i prawo do dobrobytu, wolności, radości!

02.

Oszczędzanie to nic trudnego
  • Będziesz spać spokojnie, spłacisz kredyty, zbudujesz poduszkę finansową, przestaniesz się martwić o swoje pieniądze, będziesz podróżować kilka razy do roku!

Zainwestuj w wiedzę!

Uwolnij się od wyrzutów sumienia, stresu i przekonania, że oszczędzanie to ciągłe odmawianie sobie wszystkiego.  

Oszczędzanie to efekt działań, które podejmujesz każdego dnia. To zestaw nawyków i konkretna strategia działania, dzięki którym z czasem oszczędzanie staje się naturalne, jak jazda na rowerze. 

POLECANE!

Kurs online: Mistrzowskie Oszczędzanie

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli ci skutecznie oszczędzać pieniądze!

  • Udział w kursie online do samodzielnej pracy
  • Dostęp do wiedzy online oraz narzędzi Excel
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Wartość: 2490 zł

370 zł

Dominika, chciałam Ci powiedzieć, że moja siostra Ania ostatnio piała hymny pochwalne w Twoją stronę, kiedy to w sytuacji awaryjnej (spóźniłyśmy się na samolot w Lizbonie i musiałyśmy szybko kupić 4 bilety) miała kasę, aby ją użyć do szybkiego zakupu biletów.

Wtedy powiedziała: to dzięki Dominice i jej podejściu które mi przekazała, żyję znacznie spokojniej i teraz mogę bez problemu wyjąć kasę i za to zapłacić. Podziękuj jej proszę za to bardzo - co niniejszym czynię.


Kasia

Dzięki tej wiedzy zadbasz o swoje finanse, zlikwidujesz lęk związany z pieniędzmi, będziesz mieć pieniądze na swoje potrzeby!

>
Success message!
Warning message!
Error message!