Książka dla kobiet, które chcą ulepszyć swoje finansowe życie!

Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział.

"Kupiłam już łącznie cztery egzemplarze tej książki, aby bliskie mi osoby miały świadomość, jak zarządzać pieniędzmi. Wszystko po to, aby zaczęły na nowo marzyć i wzięły życie w swoje ręce. Polecam bardzo gorąco!" Paulina

Opnie czytelniczek:

Daria

Książka jest obowiązkową lekturą dla początkujących w tym temacie. Z pewnością dla każdej kobiety chcącej osiągnąć niezależność finansową. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Świetnie ukierunkowuje na dalsze działanie.

Dorota

Książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje.

Aleksandra

Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Dominika Nawrocka

Autorka książki

Mam w sobie silną motywację do przebudzenia Polek i przekonania je, że dzięki edukacji finansowej ich życie będzie dostatniejsze, szczęśliwsze, zdrowsze i dłuższe.

W naszej codziennej działalności pomagamy kobietom dzięki klubom edukacji finansowej, szkoleniom, książkom i innym produktom edukacyjnym. Chcemy połączyć siły z wartościowymi partnerami, dzięki czemu będziemy mogły zrobić więcej i szybciej!

Dołącz do nas!
www.kobietaipieniadze.pl

Z książki dowiesz się

Jak przeanalizować swoją bieżącą sytuację finansową
Jak poukładać domowe finanse
Jak zadbać o swoją finansową przyszłość

Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział książki!

To jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych.

Copyright: Kobieta i Pieniądze
Polityka prywatności | Regulamin sklepu

>
Success message!
Warning message!
Error message!