Idealna pozycja na początek finansowej podróży!

Książka, dzięki której twoje finanse będą zaopiekowane!

Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział

"Kupiłam już łącznie cztery egzemplarze tej książki, aby bliskie mi osoby miały świadomość, jak zarządzać pieniędzmi. Wszystko po to, aby zaczęły na nowo marzyć i wzięły życie w swoje ręce. Polecam bardzo gorąco!" Paulina

Mam w sobie silną motywację do przebudzenia Polek i przekonania je, że dzięki edukacji finansowej ich życie będzie dostatniejsze, szczęśliwsze, zdrowsze i dłuższe.

Dominika Nawrocka
Autorka

Teraz jest najlepszy moment!

Jeszcze nigdy Polki nie miału tylu możliwości, aby zadbać o swoje finansowe życie, co teraz!

Masz dostęp do edukacji, pracy i wolnego rynku. Wykorzystaj to dla siebie i swojej rodziny. Możesz być skuteczna w zarabianiu, zarządzaniu, oszczędzaniu i pomnażaniu pieniędzy. Masz to wszystko w zasięgu ręki.

Sięgniesz po to?

Opinie czytelniczek:

Daria

Książka jest obowiązkową lekturą dla początkujących w tym temacie. Z pewnością dla każdej kobiety chcącej osiągnąć niezależność finansową. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Świetnie ukierunkowuje na dalsze działanie.

Dorota

Książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje.

Aleksandra

Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka, wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Z książki dowiesz się...

Z książki dowiesz się, jak w siedmiu krokach uporządkować i rozwinąć swoje finanse. To lektura, która w przystępny sposób i prostym językiem wyjaśnia wszystkie zawiłości domowych finansów. To idealna pozycja na start dla każdej kobiety, bez względu na poziom zarobków, wiedzy i doświadczenia.


Jeśli po przeczytaniu książki powiesz: "Wow! Jakie to proste" to znaczy, że autorka wykonała dobrze swoją pracę. Pobierz pierwszy rozdział bezpłatnie już teraz!

A teraz najlepsza część!

Pierwszy rozdział tej niezwykłej książki jest dostępny za darmo.

Wystarczy pobrać go i zacząć już teraz swoją podróż do finansowej pewności siebie. 

Nie przegap tej okazji! Jeśli chcesz wziąć kontrolę nad swoimi finansami i zacząć marzyć na nowo, ta książka jest dla Ciebie.

Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział i przekonaj się, jakie korzyści może przynieść Ci zdrowe zarządzanie finansami.

Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział książki!

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do bezpłatnego pobrania.

>
Success message!
Warning message!
Error message!