Odkryj tajniki udanych finansów w związku bez kłótni i cichych dni

Rozkoduj tajemnice finansów w związku!

  • Zainwestujcie w przyszłość finansową już dziś!
  • Osiągnijcie finansową harmonię w związku!
  • Zbudujcie jeszcze silniejszy związek! 

Czy marzysz o harmonijnych i zgodnych relacjach finansowych ze swoją drugą połówką?

Czasem drobne nieporozumienia w kwestiach pieniężnych mogą wywołać napięcia w związku. Ale nie martw się! Mam dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci w pełni cieszyć się zarówno miłością, jak i porozumieniem finansowym.

"Finanse w związku, czyli jak dogadać się finansowo" to ebook stworzony specjalnie dla par pragnących zapanować nad swoimi finansami i osiągnąć wzajemne porozumienie.

To praktyczny przewodnik, który pomoże Wam:

Zrozumieć swoje finansowe cele

Dowiesz się, jakie cele finansowe są ważne dla Ciebie i Twojego partnera, i jak je osiągnąć, dążąc do wspólnego sukcesu.

Komunikować się efektywnie

Odkryjesz skuteczne sposoby rozmawiania o pieniądzach z otwartością i szacunkiem, eliminując konflikty związane z finansami.

Planować budżet i przyszłość razem

Poznasz strategie tworzenia wspólnego budżetu, który pozwoli Wam kontrolować wydatki, oszczędzać i inwestować zgodnie z Waszymi wartościami.

Temat finansów w związku jest mi osobiście bardzo bliski, ponieważ w 2010 roku stanęłam przed trudną decyzją życiową. 

Rozważałam rozwód i to właśnie pieniądze stanowiły ważny argument do podjęcia tej decyzji. Zrozumiałam wtedy, jak dużo nas dzieli z mężem w podejściu do pieniędzy i jak bardzo to rzutowało na całe nasze życie. To był także moment, kiedy obudziłam się z letargu pt. „mąż zajmuje się naszymi finansami, a ja mam inne obowiązki”. 

Dzisiaj chcę Tobie i Wam obojgu powiedzieć, że nie ma ucieczki przed wspólnym zajmowaniem się pieniędzmi w rodzinie i w związku. Inaczej doprowadzicie do dużych dysproporcji, co z kolei może spowodować patologiczny układ, w którym jedna strona nie ma pojęcia, co się dzieje, a nawet nie ma dostępu do wspólnych pieniędzy. Tak, to jest bardzo niebezpieczna sytuacja, która grozi rozłamem, nieporozumieniami, przemocą ekonomiczną czy nawet rozstaniem.

Dlatego dzisiaj chcę się z Tobą podzielić swoją wiedzą, swoim doświadczeniem i podejściem do tego, jak uczynić z pieniędzy normalny temat do codziennej rozmowy z partnerem i jak zajmować się nimi w harmonii, zgodzie i szczęściu!

Dominika Nawrocka
Autorka ebooka i założycielka Kobiety i Pieniądze

Porozumienie się w kwestiach finansowych to fundament udanej i harmonijnej relacji.


Inwestycja w tę umiejętność przyniesie Wam spokój, zrozumienie i pewność, że wspólnie pokonacie wszelkie finansowe wyzwania.

Zainwestuj w swój związek!

  • Sprawdzona w praktyce wiedza zawarta w ebooku uzupełniona ćwiczeniami dla dwojga
  • 29 stron do wspólnego przepracowania tematu finansów w związku
  • Jedyna na rynku publikacja na temat tego, jak poukładać budżet domowy we dwoje
  • Karty z pytaniami ułatwiającymi rozmowę w związku na temat pieniędzy
  • Publikacja do przeczytania zarówno dla niej, jak i dla niego
  • Zadania do wykonania dla pary i indywidualnie, aby lepiej się poznać oraz wypracować wspólne podejście do pieniędzy w związku

BONUS

Karty do druku do rozmowy w związku o pieniądzach

158 zł

Promocyjna cena:

49 zł

Gwarancja Pełnej Satysfakcji dla Twojego Zakupu Ebooka "Finanse w Związku, czyli Jak Dogadać Się Finansowo"

Jeśli po przeczytaniu ebooka i zastosowaniu zawartych w nim wskazówek nie będziesz w pełni usatysfakcjonowana, to masz aż 30 dni na zgłoszenie zwrotu zakupu. Bez żadnych pytań, bez ukrytych kosztów. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem obsługi klienta, a my zwrócimy Ci pełną kwotę zakupu.

>
Success message!
Warning message!
Error message!