Zostań Edukatorką Finansową!

Szkoła Edukatorek Finansowych przygotowuje do edukacji finansowej dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kobiet i ich rodzin. Dołączając do naszej szkoły online zyskujesz własną edukację, nowy zawód i narzędzia do realizacji ważnej społecznie misji!

Co to jest Szkoła Edukatorek Finansowych?

Szkoła Edukatorek Finansowych to inicjatywa organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", której założycielką jest Dominika Nawrocka. Szkoła powstała, jako odpowiedź na potrzebę powszechnej edukacji finansowej, której brakuje w formalnym czy domowym systemie edukacji. Szkoła realizuje autorski program nauczania dla dorosłych sprawdzony podczas prowadzenia ogólnopolskiej sieci klubów edukacji finansowej dla kobiet "Klub Kobiety i Pieniądze", w ramach której wyszkolono ponad 300 edukatorek i wyedukowano ponad 3000 klubowiczek.

Kim jest Edukatorka Finansowa?

Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. Zadaniem edukatorki jest przekazanie wiedzy oraz wskazanie właściwego postępowania w kontekście zajmowania się swoimi pieniędzmi. Edukatorki nie prowadzą działalności doradczej w rozumieniu prawa.

Rekrutacja

Nauka w Szkole Edukatorek Finansowych odbywa się w trybie półrocznym. Rekrutacja odbywa się indywidualnie.

Zostań Edukatorką Finansową i zmieniaj świat na lepsze!

Stając się edukatorką finansową możesz samodzielnie budować swoją markę i edukować innych w zakresie finansowych albo dołączyć do nas.

Zosia

Edukatorka Finansowa we Włocławku

Niezależność finansowa daje wolność i wzmacnia poczucie wartości każdej z nas. Kto raz zasmakuje tego uczucia nie pozwoli sobie go odebrać. Im wcześniej zaczniesz oszczędzać i inwestować tym szybciej osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia.

Magdalena

Edukatorka Finansowa w Cieszynie

Kobiety powinny mieć w sobie trochę egoizmu i pomyśleć o swojej sytuacji finansowej za kilka lat. Dzieci podrosną i nie będą potrzebowały stałej opieki, a nam może być trudno wrócić do pracy po długiej przerwie. Ważny jest balans, choć jako przedsiębiorca i mama trójki dzieci wiem, że łatwo nie jest.

Program edukacyjny 

Nauka w Szkole edukatorek Finansowych trwa pół roku, w czasie którego realizowany jest program podstaw finansów osobistych, technik edukacji finansowej dorosłych oraz przygotowania marketingowego do samodzielnego budowania własnej marki oraz prowadzenia działalności w zakresie edukacji finansowej.

Kadra trenerska

Za program merytoryczny odpowiada Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze, trenerka finansowa i ekspertka, która z sukcesem od 2015 roku prowadzi szereg inicjatyw edukacyjnych. Wsparciem i wielkim atutem Szkoły są także eksperci w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają studentki w meandry finansów osobistych i innych aspektów działalności edukacyjnej.

Co po ukończeniu Szkoły?

Po ukończeniu i zaliczeniu z sukcesem całego programu możesz rozpocząć swoją działalność edukacyjną lub pozostać z nami. W pierwszym przypadku działasz pod swoją marką, a w drugim pod naszą. Wtedy otrzymujesz od nas wsparcie marketingowe i całe zaplecze organizacyjno - rozliczeniowe.

Dołącz do nas i wspieraj rodziny w ich rozwoju finansowym!

Nazywam się Dominika Nawrocka i jestem założycielką "Kobiety i Pieniądze", organizacji edukacji finansowej dla kobiet. Wyszkoliłam wraz z zespołem już ponad 300 edukatorek finansowych, które w całej Polsce prowadzą spotkania edukacyjne z zakresu finansów osobistych!

Paulina

Edukatorka Finansowa w Warszawie

Zostałam edukatorką, aby dzielić się zdobytą wiedzą i swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Chcę przekazywać im niezbędną wiedzę, dzięki czemu mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zamiast godzinami samodzielnie poszukiwać informacji. 

Magdalena

edukatorka Finansowa w Chodzieży

Jestem edukatorką, ponieważ chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Kobiety są silne i chcę to z nich wydobywać. W Klubie Kobiety i Pieniądze poznałam mnóstwo wspaniałych kobiet, które się nawzajem wspierają, uczą i pomagają.

Dołącz do Szkoły Edukatorek Finansowych!

>
Success message!
Warning message!
Error message!