Dominika Nawrocka

Jestem założycielką pierwszej w Polsce społeczności kobiet, zajmującej się edukacją finansową!

wpływam

Wskazuję tysiącom kobiet z całej Polski, jak zajmować się pieniędzmi

Ponad 10 000 kobiet z całej Polski skorzystało już z płatnej oferty edukacyjnej Kobiety i Pieniądze, kolejne tysiące z bezpłatnej, a ponad 300 stało się edukatorkami finansowymi i wsparciem dla swoich społeczności lokalnych.

Dominika jesteś niesamowita! Podziwiam Cię i inspirujesz mnie. Dzięki Tobie moje finanse są okiełznane. Dzięki Ci za to! Agnieszka

Media społecznościowe

43000+

Obserwujących na Instagramie

17000+

Obserwujących na Linkedin

20000+

Obserwujących na Facebooku

15000+

Subskrybentek newslettera

Jestem autorką i wydawcą dwóch książek, kursów online, ebooków i programów szkoleniowych

Tworzę programy edukacyjne z zakresu finansów osobistych. Dzielę się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami edukacyjnymi w książkach, kursach online, ebookach, czy podczas szkoleń. 

Jestem autorką książek "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet", "Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia". Współautorką książki "Pieniądze szczęście dają" Joanny Przetakiewicz.

Twoja książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje!

Polecam z całego serducha Twoje szkolenia. Atmosfera, w jakiej przekazujesz wiedzę jest BEZCENNA. To co robisz jest bezcenne! Dziękuję 

Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że twoja książka powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. 

Prowadzę zmieniające życie szkolenia i wystąpienia!

inspiruję

Mam moc inspirowania innych do zmiany i działania

Stworzyłam pierwszą w Polsce ogólnopolską społeczność kobiet, które edukowały finansowo swoje społeczności lokalne. Powstała w ten sposób sieć ponad 70 Klubów Kobiety i Pieniądze, ze wsparcia których skorzystało ponad 4000 kobiet!


W ten sposób pojawił się także nowy zawód, którego jestem pomysłodawczynią - edukatorka finansowa. Na te potrzeby powołałam także Szkołę Edukatorek Finansowych.

To piękna organizacja, która łączy kobiety w imię niezależności finansowej. Jedyne takie miejsce dla nas. Dołączajcie!

Na drugi dzień po spotkaniu klubowym zabrałam się za porządki w swoich finansach i dzieją się takie rzeczy w moim życiu, że szok!

To co się wydarzyło podczas Klubu przerosło moje oczekiwania. Było cudownie, energetycznie i rozwojowo. Kobiety tego potrzebują!

Inspiruję kobiety do lepszego życia!

Nawiązuję współpracę w zakresie:

Wystąpienia publicznego

Organizujesz konferencję, wydarzenie otwarte lub zamknięte i szukasz prelegentki, która porwie publiczność? Polecam się na wydarzenia edukacyjne i motywacyjne, podczas których podzielę się wiedzą w zakresie finansów osobistych, rozwoju lub przedsiębiorczości kobiet, oraz motywacji i rozwoju osobistego. Występowałam podczas wydarzeń organizowanych m.in. przez Fundację Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Fundację Sukces Pisany Szminką.

Przeprowadzenia szkolenia lub webinaru

Szukasz ekspertki i trenerki do przeprowadzenia szkolenia wewnętrznego dla swoich pracowników na temat finansów osobistych, wellbeingu finansowego, rozwoju kobiet i przedsiębiorczości? Polecam się na szkolenia stacjonarne i online. Zapewniam zawsze formułę warsztatową, praktyczną wiedzę, dowcip i konkrety! Przeprowadziłam szkolenia m.in. dla: Grupy Żywiec, ING Bank, Intel, Hebe, Deloitte, GSK Glaxo Smith Kline.

Kampanii w moich mediach społecznościowych

Chcesz dotrzeć do kobiet za pośrednictwem moich mediów? Jeśli masz produkt lub usługę, która wzmacnia kobiety w zakresie finansów, ale również szeroko rozumianej kobiecości (zdrowie, uroda, moda) to chętnie podzielę się tym ze swoją społecznością w ramach kampanii influencerskiej. Zrealizowałam kampanie m.in. dla Goldsaver, Preply, Curve.

OpracowaniA programów i treści edukacyjnych

Prowadzisz platformy edukacyjne, wellbeingowe dla pracodawców i ich pracowników, chcesz uzupełnić ofertę o treści z zakresu finansów osobistych? Chętnie przygotuję video, poprowadzę webinary, konspekty, ćwiczenia czy artykuły. Współpracuję m.in. z Mindgram, HelpingHand, MultiLife.

współpracuję

Teresa Sielawa

Dyrektorka Zasobów ludzkich, Członkini Zarządu Nexteer automotive Polska

Dominika to kobieta pełna pasji i energii ! Jej warsztaty to finansowe „must have” dla każdej kobiety, prezentują w ciekawy a jakże prosty sposób punkt widzenia na nasze życie i finanse. Dominika uczy kochać pieniądze i doceniać ich wartość. Ma także w sobie duże poczucie humoru i dystans, to sprawia że jest wiarygodna i potrafi dopasować język do uczestników warsztatów. Polecam warsztaty z Dominiką, fajna przygoda oraz refleksja nad tym, gdzie jesteśmy i jak powinnismy o sobie zadbać - my- kobiety!

Kontakt

Daj znać, jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę

0 of 350
>
Success message!
Warning message!
Error message!