Bezpłatne prezenty!

Skorzystaj z naszych bezpłatnych narzędzi, wyzwań i innych. Ciesz się edukacją finansową!

Deklaracja Kobiety i pieniądze

Dołącz do grona kobiet zdeterminowanych finansowo!

Podpisz wirtualnie deklarację, a wyślesz w świat swoją energię, która wzmocniona do ciebie wróci. Otrzymasz także deklarację w formacie PDF do wydrukowania, ręcznego podpisania i umieszczenia w takim miejscu, abyś zawsze miała ją na oku. Do dzieła!

Pobierz bezpłatny arkusz do planowania świątecznych wydatków!

Co zrobić, aby budżet domowy przetrwał świąteczne zmasowane wydatki? 

Wygospodaruj z dużego budżetu domowego część na świąteczne wydatki. Zaplanuj świąteczne wydatki trzymając się ustalonego wcześniej budżetu. Przelicz wszystko w naszym arkuszu kalkulacyjnym i świętuj spokojnie!

Moje ulubione afirmacje finansowe

POBIERZ moje ulubione afirmacje finansowe w PDF, których systematyczne powtarzanie pomaga wzmocnić i ustawić na właściwe tory nasze myślenie o pieniądzach.

Codziennie, czytaj, powtarzaj i mów na głos afirmacje finansowe. Ukierunkuj swoje myśli na nowe finansowe tory.

Pierwszy rozdział książki "Kobiety i Pieniądze"

To jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych. Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać.


POBIERZ pierwszy rozdział książki "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet". 

Checklista Check & Plan "Podsumuj i zaplanuj finansowo rok"

Chcesz mieć lepsze efekty finansowe w 2021 roku? Podsumuj swoje działania w starym roku, wyciągnij wnioski, zaplanuj zmiany i działaj! Pomoże Ci w tym czternastostronicowa checklista, z którą sprawnie podsumujesz 2020 rok i wejdziesz z jasną finansową wizją w nowy rok!


Finansowe podsumowanie roku i planowanie nowego. RAZEM 14 stron!

Zestaw startowy dla dzieci "Moje pieniądze"

Trzyczęściowy zestaw edukacyjny dla dziecka do wydrukowania, który składa się z instrukcji, jak rozpocząć przygodę z kieszonkowym. Jak następnie zarządzać pieniędzmi: jak je rozdzielać i jakie są żelazne zasady wydatków oraz z dwóch kart ułatwiających zarządzanie pieniędzmi z kieszonkowego.

Planner ubezpieczeniowy do samodzielnej pracy

Planner ubezpieczeniowy to bezpłatna aplikacja online, która umożliwia w prostych krokach skonstruowanie podstawowego planu ochrony ubezpieczeniowej na wypadek utraty życia lub zdrowia. 


Otwórz Planner Ubezpieczeniowy

Zbuduj plan ochrony swojej rodziny już dzisiaj!

Zbadaj swoją bieżącą sytuację finansową

Zrób test, dzięki któremu zbadasz swoją bieżącą sytuację finansową, dzięki czemu będziesz wiedzieć na czym stoisz na czym się skupić w pierwszej kolejności.


Przed Tobą 42 stwierdzenia, które oceń jako prawdziwe lub fałszywe. Co jest prawdą, a co fałszem dzisiaj w Twoim finansowym życiu?

Zapisz się na newsletter i odbierz PREZENT!

Dwa razy na tydzień wysyłamy naszym czytelniczkom wskazówki, porady, linki do eksperckich artykułów oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.


Zapisz się na newsletter i odbierz prezent!

Wyzwanie na oszczędzanie

Nie potrafisz sobie odmówić i odkładać pieniędzy? Weź udział w siedmiodniowym wyzwaniu na oszczędzanie i zmierz się ze swoimi słabościami!  Tego treningu nigdy dość, dlatego powtarzamy jego jesienną edycję. 


Rozpocznij swój trening! Wyzwanie jest bezterminowe. Trwa od momentu Twojego zapisu przez kolejne 7 dni.

Porównywarka produktów bankowych

Wybieraj produkty finansowe spośród najlepszych ofert dostępnych na rynku. Skorzystaj z porównywarki kont, lokat i promocji bankowych na naszej stronie! 


Ranking aktualizowany na bieżąco, oparty na danych zbieranych przez serwis Depozaur.pl.

Wyzwanie "Jak zacząć?"

Każdy moment jest dobry, aby zacząć. Weź udział w wyzwaniu, którego celem jest zyskanie motywacji do zdecydowanych działań w zakresie swoich finansów osobistych!

Zapisz się, a przez 14 dni otrzymasz motywacyjną sentencję, której celem jest wzmocnienie Cię i wsparcie! Wyzwanie jest bezterminowe. Rozpoczyna się dla Ciebie zaraz po zapisie.

Wyzwanie "Ogarnij swoje finanse na wiosnę!"

Weź udział w bezpłatnym 7 dniowym wyzwaniu email, a dowiesz się, jak poukładać swoje finansowe sprawy na wiosnę!

Wyzwanie jest bezterminowe. Trwa od momentu Twojego zapisu przez kolejne 7 dni.


>
Success message!
Warning message!
Error message!