Bezpłatne prezenty!

Skorzystaj z naszych bezpłatnych narzędzi, wyzwań i innych. Ciesz się edukacją finansową!

50 pomysłów na dodatkowe zarobki

Brakuje ci pomysłów, jak szybko zwiększyć swoje przychody? Zajrzyj do ebooka i wybierz spośród pięćdziesięciu, najlepsze dla siebie pomysły na dodatkowe zarobki bez specjalnych kwalifikacji.

10 przepisów na dania obiadowe za około 25 zł

Poznaj 10 smacznych przepisów na całe dania obiadowe za około 25 zł. Oznacza to, że para naje się do syta za tę kwotę. Część przepisów pewnie znasz, ale być może niektóre cię zaskoczą. Pobierz ebooka bezpłatnie!

Deklaracja Kobiety i pieniądze

Podpisz wirtualnie deklarację, a wyślesz w świat swoją energię, która wzmocniona do ciebie wróci. Otrzymasz także deklarację w formacie PDF do wydrukowania, ręcznego podpisania i umieszczenia w takim miejscu, abyś zawsze miała ją na oku. Do dzieła!

Moje ulubione afirmacje finansowe

POBIERZ moje ulubione afirmacje finansowe w PDF, których systematyczne powtarzanie pomaga wzmocnić i ustawić na właściwe tory nasze myślenie o pieniądzach. Codziennie, czytaj, powtarzaj i mów na głos afirmacje finansowe. Ukierunkuj swoje myśli na nowe finansowe tory.

Pierwszy rozdział książki "Kobiety i Pieniądze"

To jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych. Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać.

Finansowy Starter dla Dziecka

Trzyczęściowy zestaw edukacyjny dla dziecka do wydrukowania, który składa się z instrukcji, jak rozpocząć przygodę z kieszonkowym. Jak następnie zarządzać pieniędzmi: jak je rozdzielać i jakie są żelazne zasady wydatków oraz z dwóch kart ułatwiających zarządzanie pieniędzmi z kieszonkowego.

Test online: Zbadaj swoją sytuację finansową

Zrób test, dzięki któremu zbadasz swoją bieżącą sytuację finansową, dzięki czemu będziesz wiedzieć na czym stoisz na czym się skupić w pierwszej kolejności.

Zapisz się na newsletter!

Raz na tydzień wysyłamy naszym czytelniczkom wskazówki, porady, linki do eksperckich artykułów oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

Porównywarka produktów bankowych

Wybieraj produkty finansowe spośród najlepszych ofert dostępnych na rynku. Skorzystaj z porównywarki kont, lokat i promocji bankowych na naszej stronie! Ranking aktualizowany na bieżąco, oparty na danych zbieranych przez serwis Depozaur.pl.

Wyzwanie "Jak zacząć?"

Każdy moment jest dobry, aby zacząć. Weź udział w wyzwaniu, którego celem jest zyskanie motywacji do zdecydowanych działań w zakresie swoich finansów osobistych! Zapisz się, a przez 14 dni otrzymasz motywacyjną sentencję, której celem jest wzmocnienie Cię i wsparcie!

Wyzwanie "Popraw swoją kondycję finansową bez efektu jojo!"

Siedmiodniowe wyzwanie, podczas którego popracujesz nad swoją kondycją finansową. 7 dni, 7 wartościowych lekcji i wskazówek. Zacznij już dzisiaj!

Pobierz bezpłatny arkusz do planowania świątecznych wydatków

Co zrobić, aby budżet domowy przetrwał świąteczne zmasowane wydatki? Wygospodaruj z dużego budżetu domowego część na świąteczne wydatki. Zaplanuj świąteczne wydatki trzymając się ustalonego wcześniej budżetu. Przelicz wszystko w naszym arkuszu kalkulacyjnym i świętuj spokojnie!

>
Success message!
Warning message!
Error message!