budżet domowy
Budżet Domowy

Zorganizuj swój budżet domowy na nowy 2023 rok!

Weź udział w szkoleniu online na temat organizacji budżetu domowego. Nauczysz się zarządzać pieniędzmi, planować i kontrolować wydatki. Wszystko po to, aby przygotować się na 2023 rok pełen wyzwań, jakie stawia przed nami m.in. inflacja.

Read More
Finanse osobiste

Święta i pieniądze

Zaplanuj budżet, zrób listę wydatków świątecznych, działaj z wyprzedzeniem i świętuj na miarę swoich możliwości finansowych.

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Czego chcesz od pieniędzy? Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Bea jest Money Mindset & Business Coachem i na co dzień pomaga rozpoznać i zmienić przekonania, które powstrzymują nas przed zmianą swojej sytuacji finansowej na lepsze. W ten sposób wspiera innych w realizacji marzeń i kreowaniu życia na własnych zasadach. Z Dominiką rozmawiała o tym co nas blokuje i jak uczynić swoje życie bogatszym.

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Bierz, gdy dają! Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Małgorzata Smołkowska to członkini zarządu PFR Portal PPK. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej. W rozmowie z Dominiką przybliża nam temat PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) oraz PPE (Pracownicze Plany Emerytalne). W czym mogą nam pomóc? Jakie są różnice i zasady korzystania? Co wybrać? Posłuchaj rozmowy.

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Singielka i pieniądze. Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Agnieszka jest coachem inteligencji emocjonalnej, trenerką myślenia projektowego, arteterapeutką i prelegentką. Wspiera singli, w tym jak radzić sobie ze zmianą. Jaką rolę odgrywają pieniądze w związku? Dlaczego tak trudno nam o nich rozmawiać? Kiedy i jak zacząć? Posłuchaj rozmowy o miłości, związkach, kobietach, mężczyznach i pieniądzach. Zapraszamy!

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Mówmy o tym. Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Agnieszka jest doktorem nauk ekonomicznych. Napisała pracę doktorską o wpływie programu 500 plus na decyzje finansowe gospodarstw domowych. Przebadała ponad tysiąc rodzin. Jak ten program wpłynął na ich życie? Posłuchaj rozmowy o świadczeniach, pomocy dla mam i rodzicielstwie.

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Szanse i okazje są wszędzie. Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Ania Smolińska jest aktywną inwestorką giełdową i na rynku nieruchomości. Twórczynią inicjatywy Kobieta Inwestuje. Autorką książki “Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. Głęboko wierzy, że każda z nas potrafi wziąć finanse w swoje ręce, efektywnie nimi zarządzać i inwestować. Z Dominiką rozmawia o kobietach, inwestowaniu i życiu w Niemczech. Zapraszamy!

Read More
Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach

Co mówią o nas wydatki. Kobiety rozmawiają o pieniądzach

Antonina reprezentuje bezpłatną aplikację do ewidencjonowania wydatków PanParagon, która umożliwia przechowywanie paragonów i kart lojalnościowych, przypomina o terminach gwarancji oraz udostępnia zniżki i gazetki promocyjne. Jak zmieniły się nasze zachowania konsumenckie pod wpływem pandemii, wojny i inflacji? Dowiedz się więcej z rozmowy.

Read More