30 kwietnia, 2023

Dołącz do społeczności kobiet na platformie online Klubu Kobiety i Pieniądze. Od teraz stajesz się klubowiczką niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Otrzymujesz dostęp do platformy, gdzie czeka na Ciebie wiedza, nowe znajomości, spotkania networkingowe lub edukacyjne i wiele więcej. Rozwijaj się, wspieraj inne kobiety i korzystaj z nowych możliwości. Zarejestruj się!

Więcej

27 sierpnia, 2022

Bea jest Money Mindset & Business Coachem i na co dzień pomaga rozpoznać i zmienić przekonania, które powstrzymują nas przed zmianą swojej sytuacji finansowej na lepsze. W ten sposób wspiera innych w realizacji marzeń i kreowaniu życia na własnych zasadach. Z Dominiką rozmawiała o tym co nas blokuje i jak uczynić swoje życie bogatszym.

Więcej

20 sierpnia, 2022

Małgorzata Smołkowska to członkini zarządu PFR Portal PPK. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i ubezpieczeniowej. W rozmowie z Dominiką przybliża nam temat PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) oraz PPE (Pracownicze Plany Emerytalne). W czym mogą nam pomóc? Jakie są różnice i zasady korzystania? Co wybrać? Posłuchaj rozmowy.

Więcej

13 sierpnia, 2022

Agnieszka jest coachem inteligencji emocjonalnej, trenerką myślenia projektowego, arteterapeutką i prelegentką. Wspiera singli, w tym jak radzić sobie ze zmianą. Jaką rolę odgrywają pieniądze w związku? Dlaczego tak trudno nam o nich rozmawiać? Kiedy i jak zacząć? Posłuchaj rozmowy o miłości, związkach, kobietach, mężczyznach i pieniądzach. Zapraszamy!

Więcej

6 sierpnia, 2022

Agnieszka jest doktorem nauk ekonomicznych. Napisała pracę doktorską o wpływie programu 500 plus na decyzje finansowe gospodarstw domowych. Przebadała ponad tysiąc rodzin. Jak ten program wpłynął na ich życie? Posłuchaj rozmowy o świadczeniach, pomocy dla mam i rodzicielstwie.

Więcej