1 września, 2023

Czy zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego wrzesień jest tak samo ważny dla naszych finansów osobistych, jak styczeń? Choć nie jest to tradycyjny okres rozpoczęcia nowego roku, wrzesień ma w sobie wiele cech przypominających początek stycznia. To czas, kiedy wiele z nas jest pełnych energii, nowych planów i gotowych do działania. Dlatego warto wykorzystać tę mobilizację do

Więcej

30 sierpnia, 2023

Powrót dzieci do szkoły jest zawsze momentem, który wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Kupno podręczników, materiałów szkolnych, ubrań i akcesoriów to tylko część wydatków, które rodzice muszą pokryć. Wiele z nas może odczuwać presję finansową, zwłaszcza w trudnych ekonomicznie czasach. Zobacz, jak sobie z tym poradzić!

Więcej

22 sierpnia, 2023

Zajmowanie się pieniędzmi w budżecie osobistym, aby na wszystko wystarczało i zostawało na przyjemności jest trudne szczególnie, gdy ceny rosną, zarobki nie są wystarczające, a potrzeby rodziny zwiększają się systematycznie. Jak sobie w tym poradzić? Weź udział w trzydniowym bezpłatnym wyzwaniu i znajdź podpowiedzi!

Więcej

18 sierpnia, 2023

Zdrowa relacja finansowa w związku opiera się na wzajemnym szacunku, współpracy i gotowości do kompromisów. Praca nad wspólnymi celami i otwarta komunikacja pomogą w budowaniu stabilnej podstawy finansowej dla waszego związku.

Więcej

12 sierpnia, 2023

Czy czujesz, że twój obecny poziom zarobków nie spełnia twoich oczekiwań? Czy marzysz o większej swobodzie finansowej, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dowiedz się, dlaczego wyznaczenie sobie nowego celu dochodowego może być katalizatorem pozytywnych zmian w twoim życiu, a także jakie kroki możesz podjąć, aby go osiągnąć.

Więcej