10 maja, 2024

Dominika Nawrocka

Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu dziecka, często obdarowywanego przez bliskich znaczącymi kwotami pieniędzy. Jak rodzic może pomóc dziecku mądrze zarządzać tymi środkami? Oto kilka praktycznych porad.

Więcej

5 maja, 2024

Dominika Nawrocka

Odkryj klucz do sukcesu finansowego ze starannie dobraną listą obowiązkowych lektur dla każdego entuzjasty finansów osobistych! Od podstaw po zaawansowane strategie, te książki otworzą Ci drzwi do głębszego zrozumienia swoich pieniędzy!

Więcej

25 kwietnia, 2024

Dominika Nawrocka

Oszczędzanie to proces, który wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi i technik, ale także zrozumienia własnych potrzeb i nawyków. Kluczem jest znalezienie równowagi między życiem a odkładaniem na później. Jeśli zrozumiesz, dlaczego ma to dla Ciebie sens, pójdzie już z górki. Zobacz, jak oszczędzać skutecznie i bezboleśnie!

Więcej

23 marca, 2024

Dominika Nawrocka

Pewnie kojarzysz coś takiego, jak prawo przyciągania. Ono mówi, że wystarczy skierować swoją uwagę na to, co chciałabyś mieć lub czego chciałabyś mieć więcej np. dużo pieniędzy i to się pojawi. Chodzi o skoncentrowane myślenie o określonym celu przy wsparciu np. afirmacji. Jak zacząć przyciągać naprawdę duże pieniądze? Sprawdź!

Więcej

16 marca, 2024

Dominika Nawrocka

Możliwe, że zauważyłaś, iż wydatki na żywność pochłaniają znaczną część Twojego budżetu. Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, ile dokładnie wydajesz na jedzenie? Gdy patrzysz na zawartość swojego koszyka i widzisz kwotę do zapłaty, to czy czujesz, jak nogi uginają się pod Tobą? Zobacz, jak możesz zaoszczędzić na jedzeniu!

Więcej