21 maja, 2022

Paulina Smaszcz jest doktorem nauk społecznych, szkoleniowcem i doradcą biznesowym. Prowadzi wykłady oraz warsztaty w Polsce i krajach europejskich. Aktywnie wspiera kobiety oraz startupy i inicjatywy związane z ich rozwojem. Od 25 lat pracuje w branży PR, a jej dokonania można długo wymieniać. Z Dominiką rozmawiała o inwestowaniu w siebie, bohaterkach swojego doktoratu, roli matki

Więcej

17 maja, 2022

Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się, jak zostać dobrze zarabiającą ekspertką i pracować na własnych warunkach!

Więcej

14 maja, 2022

Beata jest psycholożką, trenerką mentalną, terapeutką i coachem. Z Dominiką rozmawiała o przekonaniach, w tym tych finansowych, od których jak się okazuje zależy całe nasze życie. Jak rozpoznać i zmienić te ograniczające nas przekonania? Jak wypracować te wspierające? Tego i wiele więcej dowiesz się z rozmowy. Zapraszamy! 

Więcej

12 maja, 2022

W maju 2022 roku rusza nowy Klub Kobiety i Pieniądze prowadzony przez Ambasadorkę Zuzannę Szumińską. Klub skupia się na wsparciu mam w drodze do szeroko rozumianej niezależności. Poznaj Zuzannę i jej podejście do pieniędzy!

Więcej

7 maja, 2022

Wiola jest twórcą programu edukacyjnego dla dzieci PAN BIZNESIK i prowadzi zajęcia dla dzieci, na których uczy je przedsiębiorczości. Poznaj proste sposoby, jak uczyć dziecko ekonomii i finansów, aby w dorosłym życiu było bardziej zaradne i przedsiębiorcze.

Więcej