5 czerwca, 2019

„Dzięki szkoleniu finanse zaczęły mnie kręcić!”

udostępnij

25 maja spędziłam w Poznaniu niesamowity dzień z kobietami, które zaangażowały się na 100% i wyszły w zamian obładowane wiedzą, energią, motywacją i wiarą we własne siły. Właśnie to dzieje się na moich autorskich szkoleniach z finansów osobistych. Zobacz relację!

Już od rana 25 maja 2019 roku czułam, że energia jest wysoka. Gdy weszłam na salę szkoleniową o 9.45 przywitały mnie uśmiechnięte kobiety, które wiedziały, że to będzie dla nich ważny dzień. Dla mnie też.

Zaczęłyśmy od…

Wiem ile każdą z nas kosztuje wyjście do… ludzi. Wyjść z domu to jedno, ale znaleźć się w obcym otoczeniu i do tego bez koleżanki, to dopiero jest wyzwanie. Dlatego w pierwszej kolejności zajęłyśmy się… przytulaniem! O tak! Wtedy dzieje się magia. W trzy sekundy jesteś w stanie polubić drugą osobę. To odkrycie na miarę wielkiej nagrody.

Po tym, gdy już się polubiłyśmy zajęłyśmy się analizą bieżącej sytuacji finansowej każdej z nas. To ważne, aby wiedzieć “na czym się finansowo stoi”. Bardzo często jest tak, że znamy ogólnie stan konta, wielkość kredytu, jaka pozostała do spłaty, czy wartość mieszkania, w którym mieszkamy. Ale na ile masz to precyzyjnie policzone?

Po co to robić? Aby rozwijać się lub wyleczyć jakieś dolegliwości trzeba się najpierw zdiagnozować i przygotować plan leczenia oraz dalszego działania. To istotne, aby podobną czynność powtarzać co najmniej raz w roku. Wszystko po to, abyś wiedziała, jak zmienia się wartość tego co posiadasz, czy realizujesz swoje finansowe cele i czy zyskujesz, czy tracisz. Do tego właśnie przygotowujesz się na szkoleniu.

Jak już pewnie zauważyłaś, moje podejście do oswajania nas z pieniędzmi, finansami jest inne niż na uczelniach. Zapamiętaj proszę: udział w tym szkoleniu uczy Cię życia. To nie jest szkolenie z kategorii “wpiszę sobie do CV”. Moim celem jest doprowadzenie do sytuacji, że zaczynasz rozumieć, widzisz pieniądze w szerszej perspektywie (a nie tylko, czy masz jak zaopatrzyć lodówkę i zapłacić rachunki); dostrzegasz w nich sens, odzyskujesz wiarę, że Cię na nie stać; możesz chcieć dużo i jesteś w stanie to osiągnąć!

“Wspaniała atmosfera, ogrom wiedzy podany w niesamowicie przystępny sposób. Dominika z niesamowitą charyzmą wkłada wiedzę do głowy, która wcześniej wydawała mi się czarną magią.”

Kocham te momenty, gdy zaskakują Was wyniki ćwiczeń i kalkulacji. Często przychodzicie na szkolenie z wyobrażeniami na temat swojej sytuacji finansowej, ale dopiero po głębszej analizie wychodzi prawdziwy obraz. I bardzo dobrze! Część z uczestniczek szkolenia w Poznaniu była zaskoczona… pozytywnie, inna negatywnie. Dziewczyny dostały od liczb informację zwrotną i super! Liczby nie kłamią tylko nas informują. Dzięki udziałowi w moim szkoleniu już wiesz, jak liczyć i czytać wyniki, aby stać się królową swojego finansowego królestwa.

“Dominika przekazałaś dzisiaj najważniejszą wiedzę w zakresie finansów osobistych, jaką każda kobieta powinna przyswoić i wdrożyć.”

“Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w szkoleniu. Jesteś bardzo energetyczną kobietą, która w bardzo przekonujący i przystępny sposób przekazuje bardzo trudną (dla mnie) i do tej pory “tajemną” wiedzę!”

“Jak zarządzać budżetem domowym?”, “Jak oszczędzać?”, “Jak mniej wydawać?” Z tymi wszystkimi pytaniami rozprawiłyśmy się w drugiej części szkolenia, w czasie której uczymy się najskuteczniejszej metody zarządzania domowym budżetem – budżetowania. Co zrobić, aby zarabiać więcej? Co zrobić, aby wydawać mniej? Dzięki pracy w grupach, podgrupach, indywidualnie odkryłyśmy wspólnie dziesiątki sposobów na większe zarobki i mniejsze wydatki.

W trzeciej części szkolenia “czarna magia”, czyli inwestowanie dostało w końcu szansę na lepszy wizerunek. Nie lubimy inwestować, bo nie wiemy na czym to polega. Nie rozumiemy mechanizmów, dlatego stoimy wtedy w miejscu, a nasza dostatnia jesień życia odchodzi w zapomnienie. Podczas szkolenia w Poznaniu, panie dowiedziały się jakie są obecnie dostępne możliwości inwestycyjne. Jak należy je wybierać oraz jakie wiąże się z tym ryzyko. Zaczęłyśmy od inwestycji o małym zwrocie, ale też ryzyku, a skończyłyśmy na dużych i dorodnych zwrotach. Oczywiście nic się samo nie robi, dlatego uczestniczki szkolenia wszystko sobie przekalkulowały i ustaliły pierwszą strategię inwestycyjną.

Nasza przygoda z finansami osobistymi w Poznaniu zakończyła się o godzinie 20.00 pamiątkowym zdjęciem i rozdaniem certyfikatów. Emocji i radości było tyle, że na koniec z częścią pań wybrałyśmy się na wino na piękny poznański rynek. Do zobaczenia w przyszłym roku kochane poznanianki!

W Poznaniu było niesamowicie energetycznie i pozytywnie! Dziękuję dziewczyny!

Zobacz także:Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!