1 lipca, 2021

Świat stoi przed Tobą otworem!

udostępnij

Cześć, mam na imię Magda. Dobra organizacja pozwala mi realizować się na różnych płaszczyznach. Zostałam Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami. Poznaj moją historię.

More...

Ukończyłam studia ekonomiczne. Niestety nawet studia nie uczą praktycznego zajmowania się własnymi finansami. Do wszystkiego musiałam dojść sama i ciągle się uczę. Uważam, że temat budżetowania powinien być omawiany już w szkole podstawowej. Jednak wciąż tkwimy w przekonaniach, że o pieniądzach się nie mówi.

Tymczasem dobrze prowadzony budżet to większe możliwości i otwarta droga do inwestowania oraz zabezpieczenia przyszłości swojej rodziny.

W mojej rodzinie nie rozmawiało się o pieniądzach. Przez wiele lat słyszałam, że “pieniądze szczęścia nie dają”, “bogaci nie mają serca”, “lepiej być biednym, ale dobrym człowiekiem”. Teraz wiem, że to nieprawda! Faktycznie pieniądze nie są w życiu najważniejsze i nie mogą same w sobie być celem. Jednak pieniądze zapewniają nam po prostu spokojne i prostsze życie. Wiele spraw jest łatwiejsze i niektóre problemy rozwiązują się od razu. Bez nich niewiele możemy zrobić. Potrzebujemy ich do realizacji większości naszych marzeń i potrzeb. Problem jest, jeśli ktoś żyje tylko dla pieniędzy!

Odkąd zostałam Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze jestem bardziej skrupulatna. Analizuję swoje wydatki. Decyzje podejmuję w oparciu o budżet, a nie pod wpływem emocji. Chciałabym trafić do Klubu, kiedy miałam 20 lat. Nie musiałabym uczyć się na własnych błędach. Zaoszczędziłabym mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Czas jest najważniejszym zasobem, ponieważ utraconego czasu nie odzyskamy.

Jestem Ambasadorką, ponieważ chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Kobiety są silne i chcę to z nich wydobywać. Uważam, że obecnie największym naszym problemem jest brak wiary w siebie i zaniżanie swojej wartości!

Po prostu nie wierzymy, że jesteśmy równie dobre lub nawet lepsze od mężczyzn! 


Z wieloma wyzwaniami radzimy sobie po prostu lepiej, bo z natury jesteśmy wielozadaniowe i przyzwyczajone do wykonywania kilku czynności na raz. 

Osobiście podziwiam i naśladuję inne kobiety, które osiągają sukces. W Klubie poznałam mnóstwo wspaniałych kobiet, które się nawzajem wspierają, uczą i pomagają. Niewiele jest takich empatycznych grup, gdzie można na siebie liczyć. Kobiety powinny trzymać się razem! 

Zawodowo zajmuję się projektowaniem wnętrz. Na co dzień pomagam Klientom zaaranżować pomieszczenia oraz dobrać wyposażenie, aby ich wnętrze było ładne i funkcjonalne. Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia. Czytam etykiety, wybieram produkty przyjazne środowisku, prowadzę zajęcia sportowe i aktywnie spędzam czas. Prywatnie jestem mamą trzech chłopców, z których dwóch jest już dorosłych.

Mam mnóstwo marzeń i krok po kroku je realizuję. Te prostsze mogę spełnić szybciej. Inne potrzebują czasu i większego zaangażowania.

Polecam każdemu spisywać swoje marzenia, a potem odhaczać listę! 


Sprawdź sama, to działa!

Pamiętaj, świat stoi przed Tobą otworem! Wystarczy tylko się rozejrzeć, zatrzymać i wziąć trochę dla siebie! 

Pozdrawiam,

Magda

Klub zakończył swoją działalność. Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z wydarzeniami, jakie organizujemy.Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!