7 stycznia, 2021

Kobiety kobietom dają niesamowitą moc

udostępnij

Cześć, mam na imię Zosia. Od stycznia 2020 r. jestem Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze we Włocławku. Z wykształcenia jestem ekonomistką. Zagadnienia z zakresu mikro i makroekonomii, rachunkowości oraz bankowości są mi dobrze znane. W klubie realizuję misję szerzenia edukacji finansowej wśród kobiet, a to daje mi poczucie spełnienia. Poznaj moją historię i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dołączając do Kobiety i Pieniądze.

More...

Jak to się stało, że zostałam Ambasadorką? W mediach społecznościowych obserwowałam działania Ambasadorek Klubu z Lipna. Zainteresowała mnie inicjatywa. Poszłam na spotkanie i po prostu energia mnie poraziła. Dziewczyny wspierają się wzajemnie i motywują do działania. Dyskusje, praktyczne wskazówki i ćwiczenia powodują, że zyskujesz wiedzę i motywację do wprowadzenia pozytywnych zmian w zakresie swoich finansów.

My, kobiety coraz lepiej radzimy z tematem pieniędzy. Kształcimy się i realizujemy zawodowo, osiągając coraz więcej. Niestety często brak nam wiary we własne możliwości. Nie potrafimy wyjść ze swojej strefy komfortu. Dbamy o innych, zapominając o sobie. Żyjemy tylko dniem dzisiejszym, zamiast zadbać też o przyszłość. Zostawiamy kwestie finansowe w rękach mężczyzny, bo wierzymy, że lepiej sobie poradzi. Zrzucamy odpowiedzialność, a przecież konsekwencje „złych decyzji” odczuje cała rodzina.

Niezależność finansowa daje wolność i wzmacnia poczucie wartości każdej z nas. Kto raz zasmakuje tego uczucia nie pozwoli sobie go odebrać.

Po rozstaniu z mężem musiałam bardzo kontrolować  swoje dochody i wydatki. Wychowuję dwie córki. Była to dla mnie trudna sytuacja, bo miałyśmy mniej pieniędzy i pamiętam, jak zastanawiałam się przed każdym zakupem. Wyszłam z tej sytuacji i dbam o nasze finanse, aby w przyszłości nie martwić się o pieniądze. Pracuję nad tym, aby pozyskiwać nowe źródła dochodów oraz inwestować. Jednocześnie mam ogromne poczucie niesienia pomocy innym.

Zawsze lubiłam mieć swoje pieniądze, o których mogłam decydować. Zarabiałam od najmłodszych lat. Zawsze lubiłam mieć swoje pieniądze, o których mogłam decydować. Na pierwsze studia zdecydowałam się w systemie zaocznym. Pracowałam i całkowicie je sobie finansowałam. Ukończyłam administrację. Później jeszcze inżynierię zarządzania. Wówczas nauczyłam się dzielić proces na czynniki pierwsze. Z finansami jest podobnie. Planujesz, wdrażasz i usprawniasz działania, aby osiągnąć konkretny efekt. Wydaje się skomplikowane? Może tylko na początku.

Mówią, że nie ma życiu przypadków. Wszystko dzieje się w jakimś celu. Klub pojawił się w moim życiu akurat, gdy osobiste sprawy się posypały. Poznałam mnóstwo cudownych kobiet. Jestem dumna, że tak ogromną wiedzę mi przekazały i zaszczycona, że przyjęły do swojego grona. Ambasadorki i Klubowiczki dodały mi skrzydeł. Z niecierpliwością czekam na każde spotkanie z nimi.

Zapisz się na najbliższe spotkanie Klubu Kobiety i Pieniądze. Zyskasz wiedzę popartą przykładami i praktyczne wskazówki. Kobiety kobietom dają niesamowitą moc i warto z niej skorzystać. Nawiązujemy znajomości, dyskutujemy oraz inspirujemy i motywujemy do działania. Mówimy o pieniądzach w sposób prosty. A wszelkie wątpliwości wyjaśniamy. Dołącz do Nas. Warto!

Im wcześniej zaczniesz oszczędzać i inwestować tym szybciej osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia.

Pozdrawiam, Zosia  

Klub zakończył swoją działalność. Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z wydarzeniami, jakie organizujemy.Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!