13 stycznia, 2022

Jak zmierzyć się z wyzwaniami finansowymi w 2022 roku?

udostępnij

Jak dobrze jest wejść w kolejny rok z jasnym celem finansowym do zrealizowania. Tylko jak go osiągnąć? Skąd wziąć pomysł na jego realizację? Zajrzyj dalej i poszukaj odpowiedzi!

More...

Cześć, tutaj Dominika, założycielka Kobiety i Pieniądze. Pomyślałam sobie na początku stycznia tego roku, że zapytam swoją społeczność z jakimi wyzwaniami chce albo musi się zmierzyć w nowym roku. W związku z tym zrobiłam krótką ankietę w grupie na Facebooku i na Instagramie.

Okazało się, że w obu miejscach najwięcej osób wskazało zwiększenie zarobków i rozpoczęcie inwestowania. Co z tego wynika?

Moim zdaniem 2022 rok jawi się finansowo konstruktywnie. Skoro zdecydowana większość chce zarabiać więcej i inwestować nadwyżki finansowe to znaczy, że jest chęć do nauki i działania. To mnie osobiście cieszy, bo praca z ludźmi zdeterminowanymi i z planem na siebie to już połowa sukcesu.

Poniżej znajdziesz moje rekomendacje, gdzie możesz znaleźć wsparcie edukacyjne w obszarach wymienionych w ankiecie. Przejrzyj i poszukaj coś dla siebie!

Chcesz lepiej zarabiać?

Sprawdź swoje naturalne predyspozycje do zarabiania pieniędzy. Dowiedz się, jak je wykorzystać, aby zarabiać łatwiej i więcej! Dowiedz się, jakim jesteś finansowym geniuszem!

Chcesz zacząć inwestować?

Inwestowanie to inaczej pomnażanie pieniędzy. Można to robić na wiele sposobów. Jednym z nich jest inwestowanie w instrumenty finansowe lub nieruchomości. Zobacz nagrania z naszych ostatnich konferencji online i wejdź w świat inwestowania pewnie i zwycięsko!

Kliknij w wybrany obrazek i dowiedz się więcej.

Chcesz odzyskać kontrolę nad budżetem domowym?

Przejdź intensywny kurs zarządzania domowym budżetem Lady Budget wraz ze wspierającą trenerką. Dzięki temu uporządkujesz domowe finanse raz a dobrze. Kliknij i dowiedz się więcej!

Chcesz zarabiać we własnej firmie?

Jeśli chcesz podnieść przychody w swojej firmie i mieć możliwość w końcu wypłacenia sobie porządnej pensji, to zajrzyj do kursu online "Zarabiaj we własnej firmie". Dzięki niemu nauczysz się zarządzać firmowym budżetem, który odpowiada za stan konta firmy, jak i twojego prywatnego. Kliknij i dowiedz się więcej!

Chcesz pozbyć się długów?

Spłata zobowiązań co miesiąc bardzo obciąża budżet domowy. Jak strategicznie podejść do ich pozbycia się? Sięgnij do cyklu artykułów na naszym blogu. Kliknij i przeczytaj!

Aby być skuteczną w realizacji swoich celów trzeba podjąć decyzję, sięgnąć po wsparcie i działać. Jestem pewna, że znajdziesz wiele wskazówek, jak poradzić sobie z konkretnymi wyzwaniami. Jeśli są jeszcze jakieś, które nie zostały tutaj wymienione, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy!

0 of 350

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!